Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pamiętasz pościg z E34 na czele w Roninie z De Niro?
Miałem taką, tyle, że to było naście lat temu, ale scenę oglądałem przynajmniej kilkadziesiąt razy. To było coś ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Akurat poscig z Bemka, wyglada jak jazda mojej zony po mleko, do porannej kawy. Trzeba przyznac, ze nie jezdzi, poki co, pod prad ;)...... w zasadzie w filmie scena dopiero od tego momentu zaczyna budowac napiecie.
Efektownie to zrobili sceny poscigow w MI Rogue Nation. Zarowno na motorach jak i samochodowa. Tyle, ze scene z BMW krecili 4 dni, a Manio w Children of Men, zrobil 4 minutowa scene w samochodzie w jednym ujeciu.
Moze emocje "jak na rybach", ale ujecie jedyne w swoim rodzaju. Przynajmniej do czasu ujecia walk ulicznych.
https://youtu.be/QfBSncUspBk
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ronin to dobry film, a scena pościgu po wąskich uliczkach Nicei to już legenda i na stałe zapisała się w historii kinematografii. Jeśli chodzi o podobne znane sceny to również strzelanina w "Gorączce" rob na mnie wrażenie.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nowa wersja
[youtube]3XN2X72jrFk[/youtube]

A Emily Blunt spodabało się bieganie z bronią ;)
[youtube]ZVKF9_-LK7o[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Ronin to dobry film, a scena pościgu po wąskich uliczkach Nicei to już legenda i na stałe zapisała się w historii kinematografii.
Pelna zgoda.
Ja tez,zapytany o sceny z poscigow samochodowych, ktore wryly mi sie w pamiec, na jednym z pierwszych miejsc wymienie Ronina. Niewidomy zapewne by tez tak zrobil, z racji przyjemnego mruczenia Audi.
Tylko, ze w tej scenie nie "grala" wspominkowa BMka. ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja powiem coś niepopularnego ;-)

Mnie pościgi w Roninie i Bullicie nie kręcą. Wolę te w Need for Speed. Nawet w FF wolę, chociaż tutaj tylko te bez latania. Hmmm, nawet w najgorszym filmie świata tj. ostatniej Szklanej Pułapce było więcej emocji w czasie pościgu. Dla mnie te staroszkolne pościgi są nudne. Z tamtych czasów dobre są dla mnie tylko te filmiki z Clivem Owenem, reklamówki dla BMW. Np. ta z Madonna w reż. Guya Ritchie.

Ok, możecie rzucać kamieniami ;-P
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ok.
Tylko 20 lat temu, nie bylo ani NFS, FF, czy nawet Vantage Point, albo Raid 2. Ronin prezentowal ektraklase w tej materii.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Tez jeszcze nie bylo ;)
Ale mozemy isc wstecz. Getaway, French Connection?
Dobra do lunchu bez odbioru.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Ja nie porównuję do Ronina, Bullita czy Francuskiego Łącznika, bo to klasyka i na tamte czasy No.1 ;)
Chodzi mi o same sceny, jak to zawsze u Tarantino mocno przesadzone, ale jak zrobione, a do tego te teksty ;)
[youtube]7p_jvlxvC3k[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pisałem o Death Proof wielokrotnie, do tego świetny K***ssel.
Pierwsza część filmu jest również rewelacyjna, chociażby scena z uderzeniem (polecam na KD).
Zresztą cały film jest genialny.

Jeśli chodzi o podobne znane sceny to również strzelanina w "Gorączce" rob na mnie wrażenie.

No ba, mistrzostwo.

Dla mnie te staroszkolne pościgi są nudne. [...]
Ok, możecie rzucać kamieniami ;-P

Dawaj tego kamienia ;)
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Może to ( no i biorę kamień w rękę :mrgreen: )...:p;)
[youtube]BYmgLO16ul0#t=31[/youtube]

[youtube]31JgMAHVeg0[/youtube]

[youtube]NzfSLgWkTlY[/youtube]

Teraz coś dla facetów, nie dla dziewczynek . :mrgreen:;)

[youtube]W2m_jMqLrD0[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Pamiętasz pościg z E34 na czele w Roninie z De Niro?
Miałem taką, tyle, że to było naście lat temu, ale scenę oglądałem przynajmniej kilkadziesiąt razy. To było coś ;)

ja mam nadal E34 :D

Akurat poscig z Bemka, wyglada jak jazda mojej zony po mleko, do porannej kawy. Trzeba przyznac, ze nie jezdzi, poki co, pod prad ;)...... w zasadzie w filmie scena dopiero od tego momentu zaczyna budowac napiecie.
Efektownie to zrobili sceny poscigow w MI Rogue Nation. Zarowno na motorach jak i samochodowa. Tyle, ze scene z BMW krecili 4 dni, a Manio w Children of Men, zrobil 4 minutowa scene w samochodzie w jednym ujeciu.
Moze emocje "jak na rybach", ale ujecie jedyne w swoim rodzaju. Przynajmniej do czasu ujecia walk ulicznych.
https://youtu.be/QfBSncUspBk

najlepsze sceny pościgowe z udziałem BMW to są krótkie filmy reklamowe z Cliwem Ovenem i innymi gwiazdami :krol:


Ronin to dobry film, a scena pościgu po wąskich uliczkach Nicei to już legenda i na stałe zapisała się w historii kinematografii. Jeśli chodzi o podobne znane sceny to również strzelanina w "Gorączce" rob na mnie wrażenie.

Iw przypadku ronina i gorączki zgadzam sę. Te sceny można oglądać w koło, dziś takich nie kręcą :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Malo elegancko, bo smaruje post, pod postem, ale teraz z innej beczki.

Media donosza, ze cos sie kreci wokol Penny Dreadful. Dokladnie mowiac, kreci sie 3 seria, a w podlinkowanym tekscie znajdziecie informacje o planowanej 4 serii.http://www.vcpost.com/articles/8452...-dark-romance-intensifies-upcoming-season.htm

Ja osobiscie mam dosc, ale wiem ze serial ma tutaj fanow i jesli ktos chce wziac udzial w filmie, jako statysta, to szybciutko niech wskakuje w samolot do mnie ), do Dublina, bo juz jutro casting.


"Twarzowcy" i inne ciekawe typy, zawsze moga zalapac sie na The Next Big Thing, a noz - widelec, na nowe Gwiezdne Wojny, na ktorych krecenie remake'a, zacheclem rok temu z okladem, (na sasiednim forum)
Wiec jesli masz trąbę, albo uszy krolika, czy syjamskiego brata blizniaka, albo chociazby czar P. Dinklage, moze czeka Cie kariera filmowa w produkcji filmowej swiatowego kalibru ;)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Ja tam zlewam moczem.
"Numeber two" zostawiam wylacznie na specjalne okazje.
Ales mi Eddie tą Brit teraz oslodzil dzien.
BTW widzieliscie Better Angels?
 
Do góry