Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W sumie masz rację, nie kiedy trzeba trochę przymknąć oko i cieszyć się obrazem i dźwiękiem jak fabułą się nie da...;-) ps. Transy oczywiście że żądzą....

Dokładnie to są takie filmy a nad fabułą można się rozwodzić np.pierwszy z brzegu Urodzony 4 lipca ..
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nu na reszcie ... Z niecierpliwością czekam na wersje rozszerzona i chce wiedzieć :
Co ze skarbem?
Czy ludzi z Esgaroth dostali swoje pieniędzy?
Czy Król Elfów dostał te kamienia , który bardzo chciał?
Co się stało z Arkenstone?
Kto będzie rządził w Ereborze?
Dla czego Gandalf używał różdżki Radagasta??
Co się stało z Bardem?
Wytłumacz cię się Panie Jackson :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Fajnie już jest zobaczyć jak to będzie wyglądało - to jaką cenę obstawiamy za III cz? Ja 180 zł :) zaraz znajdę jakieś większe zdjęcia to wkleję w temacie Hobbita :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To Kolego trzeba było od razu zapodać :) ale zauważyłem że na amazonie de data ukazania się filmu to 26.11 więc jak u nas będzie tak samo (oby nie dłużej) to niestety tydzień-dwa później niż II cz. :-( chcą nas na przetrzymanie wziąć... :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
No dobra ;)
To żeby było w temacie...wczoraj odświeżyłem Once upon a time in America.....
że też już takich filmów nie robią :(
ponad 220 minut dobrego kina. Dodatkowo uświadomiłem sobie jaką świetną robotę z DeNiro wykonali charakteryzatorzy, momentami miałem wrażenie, że widzę prawdziwego współczesnego DeNiro.
Co do kwestii technicznych- mam wydanie UK z 2012 czyli przed obecnym masteringiem, a obraz i dźwięk na naprawdę dobrym poziomie
Na koniec dodam, że tego filmu chyba polecać nie potrzeba ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Idźcie z tym stworkami do swojego wątku ;)

Savron, Lolek oraz reszta chłopaków ze śródziemia chodźcie do naszego wątku bo nas tu nie chcą....:D a mamy przecież swój oddzielny mroczniejszy i czarniejszy...:D:p

Armanig przemogłeś się choć do obejrzenia jednej części z Hobbita lub LOTR na projektorze...? Czy nadal jeszcze nie możesz się przemóc do naszych stworków..;-)?
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Podobno CIA torturowala niektorych wiezniow, zmuszajac ich do nieustannego ogladania rozszerzonej wersji trylogii LOTR, wraz z dodatkami.
Szybko powrocili do water boardingu i sleep depravation, ze wzgledu na zbyt duza ilosc przypadkow utraty kotaktu z rzeczywistoscia wsrod "rozmiekczanych"
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
No moze cos pomieszalem. W kazdym razie do konca akcji Neptun Spear, nie wiedzieli czy atakuja kryjowke Osamy, czy Sarumana.
 

Henry

Active member
Bez reklam
I po pustyni Hummerami na ręcznym i z piskiem w zakręty wchodzili...
Ale władza pierścienia jest przecież ogromna ;)

Co ostatnio w kinach na Wyspach? Obejrzałeś coś ciekawego?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Savron, Lolek oraz reszta chłopaków ze śródziemia chodźcie do naszego wątku bo nas tu nie chcą....:D a mamy przecież swój oddzielny mroczniejszy i czarniejszy...:D:p

Armanig przemogłeś się choć do obejrzenia jednej części z Hobbita lub LOTR na projektorze...? Czy nadal jeszcze nie możesz się przemóc do naszych stworków..;-)?

Kolego, nie mogę. To jest dla mnie absolutna strata czasu.
Powiem więcej, nie rozróżniam tych wszystkich części.
Nie wiedziałbym nawet od czego zacząć ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Henry.
Nic. Nie bylo czasu na kino. Dla mnie zreszta sezon kinowy rozpoczyna sie jesienia. Czekam na Sicario. W przyszlym tygodniu ide obejrzec Sinistar 2 i The Man from UNCLE.
Ps.
Wkrecilem sobie serial. Peaky Blinders dwie noce zarwane i jeszcze nie koniec. Nie wiem jak sie nazywam, W weekend bede jak zombie.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig dzieci rozróżniają to Ty też dałbyś radę :- ) a poważnie już coś dla Ciebie jest zapowiedź terminatora ...


Terminator: Genisys Blu-ray


nawet widać że będzie wersja również w 3d tylko jeszcze nie ma daty premiery - może w cale nie wyjść...




Bubufat podziwiam za wytrwałość - masz zdrowie KOlego :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lolek, może kiedyś. Chociażby dla samych widoczków, bo już historyjka do mnie nie przemawia.

Przy okazji, zaliczyłem "Mroczne miejsca" z Charlize Theron.
Bardzo przyzwoity thriller, może nie rewelacyjny, ale dla fanów gatunku koniecznie do zaliczenia.

Zaliczyłem też "Polowanie na prezydenta" Samuelem L.Jacksonem.
Film jest tak żenująco słaby, że aż przyjemny w odbiorze. Taki paradoks.
Idealny jako kino familijne, nic więcej. Co nie zmienia faktu, że w ogólnym rozrachunku to shit niemiłosierny ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Widoki są fajne tego możesz być pewny... plus jakość obrazu powala...
A propo filmu polowanie na prezydenta mój sąsiad powiedział że tak słabego filmu to już dawno nie oglądał... :)
 
Do góry