Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaliczyłem:
Wiek Adeline
Wiek Adaline (2015) - Filmweb
Ckliwa i dosyć przyjemna historyjka, do tego świetna rola Harrisona Forda.
Film przewidywalny, aczkolwiek nie żałuje seansu.

300: Początek imperium
Mam mieszane odczucia, oczekiwałem chyba więcej.
Za największą wadę uznaje bezpłciowość aktorów, delikatnie mówiąc mało wyraziści. Owszem scena w "kajucie" świetna, ale trzaskanie panny po kątach to nie wszystko ;)
Zdecydowanie lepsze wrażenia z pierwszej odsłony "300". Głównie za sprawą Buttlera.

Hercules
Bardzo ok, typowo popcornowe kino. Rock świetnie się sprawdził.
Jeżeli miałbym porównać te dwa filmy, to biorę Herculesa.

Ps. Widział ktoś już "San Andreas"?
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Armanig, ten Hercules wygląda w 2d mocno komputerowo (np. scena gdy dwa węże wychodzą z oczu posągu). W 3d natomiast jest dużo lepiej (trzeba sprowadzać z Czech). Co do filmu to po recenzjach i opiniach znajomych spodziewałem się shitu. A okazało się, że film u mnie został. Nie podszedł na sprzedaż. Ogolnie 5 scen jest wartych uwagi. Intro (fajne cgi z prac Herculesa), pierwsza bitwa, sen o Cerberze, druga bitwa i cala końcówka (od zakucia Herculesa w łańcuchy). Zauważyłeś pracę suba w drugiej bitwie (kopyta koni) i w końcówce (rozpadajacy się posąg)? :)

A przy okazji, tego samego dnia zaliczylem Seventh Son 3d. Film średni tzn. na poziomie Herculesa. Ale ma dwie wgniatajace w fotel sceny (zwłaszcza w 3d). Walka w Boginem (stwór w trailera - wychodzi z ziemi) i walka z człowiekiem-niedźwiedziem. Dźwięk+obraz+3d na poziomie Hobbita lub nawet lepiej. Reszta filmu solidna ale bez rewelacji. Fajnie zagrał Jeff Bridges i tyle. Mnie ten film w steelbooku kosztował 60 zł. Więcej dawać nie warto. Ale za niską cene warto obejrzeć przynajmniej raz. Szczególnie dla świetnego 3d w scenach walk.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powiem Ci, że jakoś nie specjalnie zwracałem uwagę na sprawy techniczne.
Ot, włączyłem film i odpłynąłem na czas seansu. Może dobrze, że nie przeczytałem tego wcześniej, pewnie szukałbym tego co Ty już znalazłeś, a tak? Było miło i przyjemnie ;)
Powiem więcej, nawet polubiłem tego "Rocka". Zagrał bardzo przyzwoicie.
Chyba za bardzo utożsamiałem go z "Szybkimi", tam kompletnie mi nie pasował. Fajnie też gra w serialu na HBO. Gość jest całkiem ok.

Przy okazji, odświeżyłem sobie "Liste Schindlera", pierwszy seans lata temu i nie wiele pamiętałem. Po obecnym seansie, mam bardzo mieszane odczucia, o ile sam w sobie film nie jest zły, to już inne sprawy (jak dla mnie) były irytujące, ale to chyba dyskusja nie na ten wątek.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja mam The Rocka dodatkowo na płytach z Gridiron Gang i Sztanga i Cash. W obu oceniam pozytywnie :)

A co do Listy Schindlera to pisałem już swoje wrażenia miesiąc temu. Dziś natomiast zaliczyłem W Ciemności Agnieszki Holland (tv). A wczoraj Kanał Andrzeja Wajdy (również tv). Jak dodam do tego, że z kobietą obejrzałem (wcześniej sam) Miasto 44 to zobaczycie, że ostatnio u mnie jeden klimat ;-)

Chociaż jutro na tapetę wjeżdża Ex Machina :)

Aha, zaliczyłem też drugie części Samolotów i Jak Wytresować Smoka 3d :) obie dały radę. Szczególnie scena w samolotach z muzyką AC DC :) THUNDER!!!
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Powiedzcie, po co szukać drugiego dna w filmach?
Film, ma przenieść w inny wymiar i oderwać ,choć na chwilę, od rzeczywistości.
Jeżeli jest kiepski, to po co się męczyć w wyszukiwaniu dźwięków, czy obrazków.
Może się níe znam i jestem dziwny, ale po co??? :mrgreen::mrgreen::p;)


Straszaczek ...

[youtube]qCocxSnFk3k[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Desperat, mnie w takie miejsca níe ciągnie. :D;)

Nie jest źle tym bardziej jak się jedzie nie opalać - bo to raczej kobiety tylko popływać żaglówką i oczywiście popływać samemu w zalewie ( mięśnie trzeba rozruszać ) - na wielki plus jest obecna infrastruktura, która jest nad Zegrzem - naprawdę jest fajnie... i zaledwie kilkanaście kilometrów od Wawy, a dużo fajniej i przyjemniej jak np. jechać nad Wisłę.. i się smażyć.. A każde wyjście i spędzie go aktywnie jest lepsze niż siedzenie przed tv... na to przyjdzie jeszcze czas...:)




Zaliczyłem:
Wiek Adeline
Wiek Adaline (2015) - Filmweb
Ckliwa i dosyć przyjemna historyjka, do tego świetna rola Harrisona Forda.
Film przewidywalny, aczkolwiek nie żałuje seansu.

300: Początek imperium
Mam mieszane odczucia, oczekiwałem chyba więcej.
Za największą wadę uznaje bezpłciowość aktorów, delikatnie mówiąc mało wyraziści. Owszem scena w "kajucie" świetna, ale trzaskanie panny po kątach to nie wszystko ;)
Zdecydowanie lepsze wrażenia z pierwszej odsłony "300". Głównie za sprawą Buttlera.

Hercules
Bardzo ok, typowo popcornowe kino. Rock świetnie się sprawdził.
Jeżeli miałbym porównać te dwa filmy, to biorę Herculesa.

Ps. Widział ktoś już "San Andreas"?

300:początek imperium mi się nawet podobał i chyba lepiej jak I cz. ale to wiadomo kwestia gustu.. Herkules dał rade tak jak napisałeś dla mnie spoko..


San Andreas tez czekam i mam nadzieje że będzie lepszy niż np. 2012 ....
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
A ja wczoraj obejrzałem z żoną film Jeż, kino francuskie, więc niektórym nie potrzeba więcej rekomendacji :)
Ciekawy, niegłupi, dobrze zrealizowany i zagrany
[youtube]rOppyeJRznI[/youtube]
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jagger i Scorsese producentami nowego serialu dla HBO, projekt wydaje się być ciekawy, no i dobrej muzyki nie braknie ;)
[youtube]n2irZnQMovI[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak ale chodzi mi w tym konkretnym serialu jak wypadnie... ale powiem szczerze że o 20 u to nie słyszałem ... nie wiedziałem że aż tyle ma zaliczonych filmów czy też seriali...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zapomniałem napisać że wczoraj oglądałem film Wywiad ze słońcem narodu - powiem tak kilka razy się uśmiałem ale nie wiem gdybym był na miejscu Sony czy dałbym kasę w ten film, który jak kiedyś pisaliśmy w sumie dobrze że powstał może co niektórym ludziom otworzy to umysł, ale czy tak naprawdę ten film coś zmieni w świadomości Koreańczyków - myślę że nie wiele... nie licząc ilu z nich obejrzy ten film...
 
Do góry