Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Savron

Well-known member
Bez reklam
Witam maniaki HD. :mrgreen: Ciekawa polemika. Dołączam się. Prośba , jak któż z Was znajdzie w koszu tą listą filmów na tym "marnym i nikczemnym" DVD , to dajcie mi znać.Odkupie:mrgreen::mrgreen:
MR 73.
Chłopiec w pasiastej piżamie
Perfekcjonista
Łowca snów
Nietykalni
Coś 1. 2.
Faraon
Bitwa o ziemie
Ronin
Rzeka tajemnic
Władcy Ognia
Kod dostępu
Włoska Robota
Król Artur
Maska
Wróg u Bram
Chyba wystarczy :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Powodzieeeeeeeeenia kinomaniaki. :mrgreen::mrgreen:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, też o tym myślałem. Popup/out w tym wypadku, może okazać się traumą do końca życia, nie chciałbym zobaczyć czegoś lecącego w moją stronę. Bardziej interesują mnie kocie ruchy i takie tam, bo przecież nie plenery ;)
Nie chce mi się też wierzyć, że nie ma nic godnego uwagi, przecież ten przemysł to żyła złota. Szukałem w sieci informacji, ale nic szczególnego nie znalazłem.
Widziałem już 4K na monitorze i jak dla mnie to za dużo, zbyt ginekologicznie, ale 3d jestem ciekawy najbardziej ;)

Ps. Rocco Invades Poland, to mój top 10, takie swojskie z rzeźnikiem na czele ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na innym forum bardzo fajnie właśnie piszą o dvd , BR i BR 4k ludzie piszą że np. wśród dużej części ich znajomych jak jedna, dwie osoby na 10 mają odtwarzacz BR w domu to jest ok , i jak te osoby jeszcze mają jakieś plastikowe KD to już jest szał i to na tv 40-46 cali - oczywiście to nie jest tak jak oni piszą że wyłącznie takich mają znajomych tylko tak odzwierciedla się w wielu wypadkach jakość jaką chcą ludzie w naszym kraju , ewentualnie na jaką stać - jak to napisał Armanig..
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Witam.Ja się w tym wątku nie udzielam jak wy i nie trzepie postów;) i nie wiem czy pisaliście o tym filmie

Zacznę od tego że oglądałem Interstellar , dla mnie rewelacja.Ten czas jak mijał im a jak na ziemi , jak scena w filmie trwała 15minut byli na tej plancie że tu 1godzina to tyle co 6 lat na ziemi i rozmawiał po powrocie ze swoimi dziećmi.Już dorosłymi , emocje,łzy....super.

Zapowiada się kolejny film w tym klimacie

MARSJANIN

z17979355Q,_Marsjanin___rez__Ridley_Scott.jpg

z17979357Q,_Marsjanin___rez__Ridley_Scott.jpg


Info
Był 'Interstellar'. Teraz zobaczymy Matta Damona w innej gwiezdnej produkcji. I to u Ridleya Scotta. Zobacz zdjęcia!
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Łooo matko, dawno tego nie widziałem. :mrgreen:;)

Mam wersję 1080p z napisami....
....oraz wersję VHS rip,gdzie lektorem jest Tomasz Knapik :-D
image.jpg

image.jpg


Zastanawiam się czy nie zrobić sobie klimatu VHS :-D

Jeszcze sobie odśwież Balance Of Power :grin:

Billy Blanks ma dużo dobrych akcyjniaków,tylko niestety nie wybił się jak inni (Arni,Sylwek,Van Damme...) :wink:


Witam.Ja się w tym wątku nie udzielam jak wy i nie trzepie postów:wink:

Mogę komuś oddać z 1000 postów...:wink:
 

eedviking

Banned
Mam wersję 1080p z napisami....
....oraz wersję VHS rip,gdzie lektorem jest Tomasz Knapik


Zastanawiam się czy nie zrobić sobie klimatu VHS :-D



Billy Blanks ma dużo dobrych akcyjniaków,tylko niestety nie wybił się jak inni (Arni,Sylwek,Van Damme...) :wink:




Mogę komuś oddać z 1000 postów...:wink:

Ja też mogę oddać, wali mnie ilość postów. :D

Zrób sobie VHS z Knapikiem. :D;):)


Klimatycznych filmów w temacie kosmosu nigdy dość.

Ano i nie tylko. Dawaj listę co Ci się podobało. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślę że chętnych nie będzie na pkt. ja też już pewnej osobie proponowałem i nie skorzystał z tak świetnej okazji :) Piramida wie o kogo chodzi bo też w tym wątku się udzielił :)


Przeczytałem że jest już scenariusz do II cz. Mad Max - Egon klawo jak cholera ... :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaliczyłem "Kingsmana: Tajne służby" i nie pisałbym o nim, bo to raczej pozycja typowo familijna i to z tych lepszych w swoim (nie moim) gatunku, ale jest jedna, jedyna rzecz która pierwsza nasuwa się podczas seansu. Mianowicie:
Tak powinien wyglądać obecny James Bond, który już dawno nie ma nic wspólnego z tymi za czasów S.Connery czy R. Moora.

http://www.imdb.com/title/tt2802144/
http://www.filmweb.pl/film/Kingsman:+Tajne+służby-2014-682272

Śmieszne jest to, że "Kingsman" ma więcej z Bonda w sobie, jak sam Bond.
Film jest przerysowany i oderwany od rzeczywistości, bo i taki był zamysł, w przeciwieństwie do Bonda, który sili się na coś czym już dawno nie jest.
Obejrzałem ostatnio (ponownie) "Skyfall" i to jest żenada, nie rozumiem czym się tu podniecać, gdyby nie marka, to nikt(?) by na ten film nie zwrócił uwagi, a po ostatniej scenie (czyli uciekająca "M" z dziadkiem i latarką! - a wystarczyło wyłączyć) to już był gwoźdź do trumny.

Podsumowując, jak ktoś lubi "bajki", to "Kingsman" bije na głowę Bonda.
Do tego Colin Firth, czy świetny pomysł na postać Sophie Cookson.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja Kingsmana mam zamiar kupić a co do Bonda troszkę inaczej podchodzę i nie porównuje nowych części do tych starych.. Akurat ta część co wymieniłeś jest jedna z gorszych tych kilku ostatnich "nowych" Bondów ( choć dla mnie najgorszy właśnie z tych ostatnich jest QOS) ale ja generalnie mam duży sentyment do tych filmów.
 
Ostatnia edycja:
Do góry