Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No,szybko mu poszło :)

Obejrzałem :
Carte Blanche (2014) - Filmweb
Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach.Opowiada historię nauczyciela,który za wszelką cenę stara się ukryć,że traci wzrok...
Osobiście się nie zawiodłem.Kolejna produkcja,która udowadnia że Polacy cały czas potrafią kręcić dobre kino...Duży plus również za grę aktorską Chyry i Jakubika.
Można ? Można :)
Trailer jak ktoś nie widział :
https://www.youtube.com/watch?v=HZaJr-KGqeQ&app=desktop&persist_app=1&client=mv-google&hl=pl&gl=PL
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zacytuję wątek z innego forum: jak to się sprawdzi to nowe X -meny i wszystko z wytwórni FOX będzie trzeba zapłacić więcej za film pomimo że komuś to nie jest na chwilę obecną potrzebne mieć film w 4k... bo nic nie ma o tym że będą filmy w różnych rozdzielczościach do wyboru.... i co jeśli ludzie nie będą mieć odtwarzacza BR 4k bo w zwykłym odtwarzaczu BR film 4k raczej nie zostanie odtworzony...
Czyżbym musiał na jakiś okres zrezygnować z nowych X-menów :) Żeby sobie wytwórnia FOX czymś takim nie strzeliła w kolano... jeśli nie będzie można dokonać wyboru czy chce się mieć BR czy BR 4k. A może będzie taki wybór tylko o tym nic nie napisano..nie użyto słowa wyłącznie BR 4k - uważano że jest to normalne a chodziło o podkreślenie że filmy będą też wychodzić w 4k.


"Wszystkie nowe filmy wytwórni Fox na Ultra HD Blu-ray i z HDR

Hollywoodjest wyraźnie mocno zainteresowany wysokim zakresem dynamicznym czyli HDR. Wytwórnia 20th Century Fox zadecydowała, że wszystkie nowe tytuły jak i niektóre będące już w katalogu wydane zostaną na Ultra HD Blu-ray i z HDR.

Wiele osób wierzy, że rozdzielczość 4K wraz z technologią HDR mogą zapewnić nowy etap wizualnej rozrywki. Hollywoodzkie studia zgadzają się z tym, wykazując szczery entuzjazm dla HDR.

Studio filmowe Fox wyda wszystkie nowe tytuły do domowego użytku z Ultra HD i HDR, reedycji poddane zostaną również niektóre wydane dotychczas filmy, jak X-Men: Days of Future Past czy The Maze Runner. "


Tylko chwilunia bo coś mi się nie zgadza .. Dystrybutor Imperial CinePix wcześniej Imperial Entertainment Home Video działa w Polsce od 1991 roku, jest wyłącznym przedstawicielem wytwórni filmowych: 20th Century FOX, MGM, Paramount, Dreamworks oraz Sony Home Entertainment w zakresie dystrybucji filmów na płytach DVD i BLU-RAY.
Ciekawy jestem teraz jak inne wytwórnie filmowe podejdą do tematu bo o reszcie nic nie słychać.. żeby tez miały taki zamiar..


http://bluedvd.pl/x-men-przeszlosc-ktora-nadejdzie-blu-ray-3d.html
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Lolek.
Martwisz sie niepotrzebnie.
Nikt nie podniesie ceny o 25 czy 40%. wycinajac BD. Penetracja ekranami 4k (HDR) jest prognozowana w USA na 50% dopiero za 10 lat.
Reasumujac jesli nie interesuje Cie 4k ( czy HDR) dostaniesz swoje BD w dotychczasowej cenie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego mam taką nadzieję :) kiedyś na pewno wszyscy się przesiądziemy na 4k i to nie ulega wątpliwości ale na chwilę obecną mnie to nie interesuje ... choć powiem Ci że miałem nadzieję że dzięki temu trochę filmy na BR będą tańsze ale w cale to nie koniecznie musi być w naszym kraju jak to poinformował mnie człowiek z branży filmowej... dla mnie jest ważne i myślę nie tylko dla mnie żeby był wybór pomiędzy kupnem filmu na BR a BR 4k...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Właśnie sobie odświeżyłem "Split Second" :)
Jak ja kocham te klimaty starych filmów VHS,bez "damskiej"cenzury jak dzisiaj,z twardymi bohaterami,a nie wyżelowanymi gogusiami...
Ruther śpi w ubraniu,z gołębiami na głowie,pije wczorajszą kawę ze szlugami w środku,czesze się szczotką drucianą...:) (od 33 :55 sek).
No i oczywiście te krótkie,humorystyczne sceny,których dzisiaj brakuje w większości filmów...
Dobry był potworek na końcu,podobny do Obcego (od 1:22:02 ) sek.
https://www.youtube.com/watch?v=D-8...-samsung-bada&hl=pl&persist_app=1&app=desktop
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Obejrzałem ostatnio na HBO "Kule", no i nie powiem, bardzo przyjemna pozycja do odświeżenia.
Obsada też niczego sobie, Hoffman, Samuel L.Jakckson i na deser piękna Sharon Stone ;)
Najlepsze jednak było udźwiękowienie, czyli z marnego 2.0 na 11.1 za pośrednictwem DSU (atmos), pokój wypełnił się dźwiękiem, świetne efekty surround i bdb. wrażenia.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale faktycznie coś po tych wyborach coć temat zamilkł :)
A odnosnie tego co pisalem wczesniej dzwoniłem dzisiaj do Dystrybutora Imperial CinePix wcześniej Imperial Entertainment Home Video działa w Polsce od 1991 roku, który jest przedstawicielem na 20th Century FOX, MGM, Paramount, Dreamworks oraz Sony Home Entertainment w zakresie dystrybucji filmów na płytach DVD i BLU-RAY. i powiedzieli mi że oprócz 20th CF odośnie nagrywania filmów na BR 4k oni słyszeli rownież że Sony też ma taki zamiar - ale oficjalnie niczego nie dostali-- słyszeli i tyle ale uważają że równiez będą filmy nagrywane na "zwykłym BR" z tych wytwórni filmowych...:)
 

eedviking

Banned
:mrgreen:;)
italian_stallion_2.jpg
 

SNES

New member
Na pewno będą wydawane tak samo jak nadal są wydawane filmy na dvd. Kto to widział, żeby jakaś firma z własnej woli ograniczała sobie grono potencjalnych klientów. Wejdzie kiedyś 8k, a u nas w media marktach nadal będą królowały regały z dvd po 5 dych.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale faktycznie coś po tych wyborach coć temat zamilkł :)
A odnosnie tego co pisalem wczesniej dzwoniłem dzisiaj do Dystrybutora Imperial CinePix wcześniej Imperial Entertainment Home Video działa w Polsce od 1991 roku, który jest przedstawicielem na 20th Century FOX, MGM, Paramount, Dreamworks oraz Sony Home Entertainment w zakresie dystrybucji filmów na płytach DVD i BLU-RAY. i powiedzieli mi że oprócz 20th CF odośnie nagrywania filmów na BR 4k oni słyszeli rownież że Sony też ma taki zamiar - ale oficjalnie niczego nie dostali-- słyszeli i tyle ale uważają że równiez będą filmy nagrywane na "zwykłym BR" z tych wytwórni filmowych...:)

Lolek,ja słyszałem że od 2016r stare telewizory i sprzęty audio nie będą kompatybilne z nowymi filmami i nie da rady ich odpalić...
 
Do góry