Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pierwsze zdjęcie "Piraci z Karaibów 5" ;)

z8jimqt.jpg


Horror/s-f :grin:;)
[youtube]6o1P3u6KNdA[/youtube]
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Jak tam łapka ? :)

Oj działo się. Operacja po narkozą. Dziś jestem słaby jak Superman z kryptonitem w kieszeni... Mam problem nawet z chodzeniem - w głowie Black Hawk Down.

Jedyna pociecha, że z drutami szybko się zrosnie i... na zwolnieniu nadrobie trochę zaległości filmowych.

Pozdrowienia od dr. Housa ;-)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Oj działo się. Operacja po narkozą. Dziś jestem słaby jak Superman z kryptonitem w kieszeni... Mam problem nawet z chodzeniem - w głowie Black Hawk Down.

Jedyna pociecha, że z drutami szybko się zrosnie i... na zwolnieniu nadrobie trochę zaległości filmowych.

Pozdrowienia od dr. Housa ;-)

To co Ty jeszcze trenujesz oprócz boksu ? :grin:;-)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Na koszu. Nieduża kość w dłoni. Ale złamanie spiralne ze sporym przemieszczeniem. Teraz mam w niej druty. Oba wystające :) a złamanie od uderzenia piłki w palce. Te nacisnely na kość i poszło. Pierwsze złamanie w życiu. I pierwsza noc w szpitalu. I pierwsza operacja. Hyhy konfrontowalem obserwacje z serialem Lekarze ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Napisz jak te filmy wypadają pod względem technicznym - obraz i dźwięk o ile będziesz oglądał na KD i możesz sprawdzić dźwięk... jak nie to sam obraz jak jest nagrany napisz ....
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida weź mi napisz to o co Cię poprosiłem - fabuła to kwestia gustu i z tym się nie dyskutuje.. :) ale jakość obrazu i dźwięku to raczej ludzie mają podobne zdania.
A swoją drogą jakbyś obejrzał na zegarku to byłbyś pierwszym co na zegarku oglądają filmy :) w KG miałbyś wpis ..:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na Jupiterze byłem w kinie ale też ciekawy jestem pod względem technicznym jak to wygląda na Br ... Siódmy syn premiera dopiero za miesiąc - strasznie późno dali... myślałem że będzie koniec kwietnia początek maja ..
 
Do góry