Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

eedviking

Banned
Jest nowy trailerek Ataku Tytanów. :D;)

[youtube]2X0i4gnbBOA[/youtube]

poster_visual.jpg
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślałem że nie bardzo jesteś z takimi filmami zaprzyjaźniony :) choć pewnie w tym konkretnym to efektów co nie miara będzie - oby z mieczami nie lecieli na te "dziwactwa" :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,myślę że braciak bardzo lubi filmy o japońskich olbrzymach :)
Amerykańce mają swoje "Starcie Tytanów" i "Gniew Tytanów".
Osobiście czekam z niecierpliwością na "Atak Tytanów".Fajnie wygląda ten potworek.Dodatkowo będzie chyba trochę krwawo :)
Wiadomo jaki budżet ? Chociaż Azjaci za 3 razy mniejszą kasę potrafią zrobić tak samo widowiskowy film jak amerykańce.Przykładem jest np. My Way (24 mln $).
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
No nie wiem. Dla mnie ten trailer fajny i tematyka filmu też mi bardzo podchodzi, ale... niski budżet jednak kłuje w oczy. Do tego - dla mnie - lekkim zgrzytem jest gra aktorów typowa dla... anime. W animacji ok, ale tutaj mniej pasuje.

Gniew i Starcie póki co dużo dużo lepsze (jeśli porównywać z tym trailerem). Zresztą jakieś 2 tygodnie temu obejrzałem oba :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Edi, to Ty musisz zobaczyć liczbę? Tyle siedzisz w filmach i nie widzisz, że tu jest mały budżet? Wow...

Poza tym nikt nie skreśla. Skąd taki pomysł? Po prostu nie popadam w schematy. Dla Ciebie - co wielokrotnie podkreslasz - liczy się kino skandynawskie, azjatyckie itp. A zawsze negujesz amerykańskie. Dla mnie to jest - i też wiele razy Ci to pisalem - ograniczenie. Ja lubię kino. Nie amerykańskie, nie jakieś inne. Po prostu kino. I żaden film tylko dlatego że pochodzi z jakiegoś kraju/regionu nie ma u mnie łatwiej. Proste.
 

eedviking

Banned
Nie widzę , bo jak można zobaczyć po małym fragmencie. Kiepsko mnie znasz i oceny ni jak nie są trafne, zwłaszcza to ograniczenie i wcześniejsze stwierdzenie, że takich filmów tu nikt nie ogląda- wiesz o czym piszę?
Większość filmów amerykańskich jest patetyczna i kiepskich lotów a te które są świetne , nigdy słowa złego nie powiedziałem, dodam , że wypowiedź o azjatyckim kinie, nie dotyczyła Ciebie, ale ruszyło właśnie Ciebie - przypadek.:p;):D
Oglądam filmy o różnorodnej tematyce z każdego zakątka świata i mów i myśl sobie co chcesz, ale kryminały skandynawskie , mają unikalny klimat, a tuż za nimi francuskie.
 
Do góry