Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nowy film ze Scarlett ponoć pod koniec roku, ma wystąpić w duecie z Melua, fabuła dosyć typowa, Melua ulega wypadkowi i trafia na wózek, Scarlett pomaga jej w rehabilitacji, myje jej nogi, pierze rajstopy i takie tam. Taki lekki dramacik :D Zobaczymy
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja już od kilku dni/nocy klikam.Spałem na raz najdłużej 20 min ..:mrgreen:
Jednak będę twardy...Tylko nie wiem czy Armanig nie będzie zazdrosny...:mrgreen::-D:wink:
 

eedviking

Banned
Nowy film ze Scarlett ponoć pod koniec roku, ma wystąpić w duecie z Melua, fabuła dosyć typowa, Melua ulega wypadkowi i trafia na wózek, Scarlett pomaga jej w rehabilitacji, myje jej nogi, pierze rajstopy i takie tam. Taki lekki dramacik :D Zobaczymy

A wszystko będzie w scenerii sieci pralni "ALBA"?.. Kuźwa muszę to obejrzeć, dzięki Giorgio za tę nowinkę. Na zdjęciu już jeden kinoman czeka. 8)8):-D:mrgreen::wink:

P.S.
Podobno będzie to film skandynawsko-francuski, nie ma bata na Marychę, to trzeba zobaczyć. :mrgreen::D;)

Ja już od kilku dni/nocy klikam.Spałem na raz najdłużej 20 min ..:mrgreen:
Jednak będę twardy...Tylko nie wiem czy Armanig nie będzie zazdrosny...:mrgreen::grin::wink:

Zrobiłeś sobie pranie??? :mrgreen::wink::grin:

z7879856Q,Zamknieta-Alba-przy-ul--Koszykowej-1.jpg
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Raccoon,ale szkoda że NFS 2 nie będzie w Ameryce. Co :)
O masz, bratwokat ;-)

Akurat filmy z motoryzacją wolę nie-azjatyckie. Wkleiles kiedyś nawet jakiś ichni trailer. Nie kupuję tego. Jak obejrzę i się przekonam to odszczekam :) Jak motoryzacja to na pierwszym miejscu Europa, na drugim Ameryka i dopiero na trzecim Azja.

Swoją drogą kulturę konkretnie japońską trochę poznałem. Pracowałem 3 lata w japońskiej firmie. W Zarządzie Japończycy. Niżej też kilku. Specyficzne podejście do wielu spraw. Wydaje mi się że w ramach tzw. cywilizowanego świata są najbardziej odstrzeleni w kosmos :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Nie widzę , bo jak można zobaczyć po małym fragmencie. Kiepsko mnie znasz i oceny ni jak nie są trafne, zwłaszcza to ograniczenie i wcześniejsze stwierdzenie, że takich filmów tu nikt nie ogląda- wiesz o czym piszę?
Większość filmów amerykańskich jest patetyczna i kiepskich lotów a te które są świetne , nigdy słowa złego nie powiedziałem, dodam , że wypowiedź o azjatyckim kinie, nie dotyczyła Ciebie, ale ruszyło właśnie Ciebie - przypadek.:p;):D
Oglądam filmy o różnorodnej tematyce z każdego zakątka świata i mów i myśl sobie co chcesz, ale kryminały skandynawskie , mają unikalny klimat, a tuż za nimi francuskie.
W pewnej części mógłbym się zgodzić :) Pozostanmy przy swoich zdaniach :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie też Gniew i Stracie jest spoko - zobaczymy jak to wyjdzie Japończykom - ja strasznie języka ich nie trawię... gra aktorska też w wielu wypadkach jest średnia, ale nie ma co oceniać po trailerze - trzeba zobaczyć i wtedy się przekonamy jaki to jest film..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Taka mała ciekawostka.Jak widać budżety odstają przynajmniej 3- krotne...
en.wikipedia.org/wiki/List_of_most_expensive_non-English-language_films
 

eedviking

Banned
Łoooooooo matko, a gdzieś Ty bidulo tę rękę wkładał? :shock::roll:


...tylko tak mówisz, chciałbyś być taką stonogą. :mrgreen::D;)

Jak ktoś oglądał( ja tak), to przypominam, że za kilka dni startuje kolejny sezon Penny Dreadful/Dom Grozy. :D;)
 
Ostatnia edycja:

quasimodek

Member
Bez reklam
A wszystko będzie w scenerii sieci pralni "ALBA"?.. Kuźwa muszę to obejrzeć, dzięki Giorgio za tę nowinkę. Na zdjęciu już jeden kinoman czeka. 8)8):-D:mrgreen::wink:

P.S.
Podobno będzie to film skandynawsko-francuski, nie ma bata na Marychę, to trzeba zobaczyć. :mrgreen::D;)



Zrobiłeś sobie pranie??? :mrgreen::wink::grin:

z7879856Q,Zamknieta-Alba-przy-ul--Koszykowej-1.jpg

Jak zrobisz pranie to wyrzuć jeszcze śmieci :)
16425_1s_m.jpg


Tylko pamiętaj, zeby posegregować i plastiki osobno wyrzucać

926.JPG


A później zawieź dzieci do szkoły

przedszkolaki2.jpg


Sam nie wiem co lepsze. Pralnia czy śmieci z Alby :)
A tak serio, to aktorka bardzo fajna i miło się ją ogląda. Szczególnie w bikini :-D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem "Superfast" (parodia "Szybcy i wściekli").
Głupie na maxa,jednak sporo razy się zaśmiałem,więc uważam że nie było najgorzej.Dziwią mnie opinie co niektórych o tym że film beznadziejny czy głupi.O to właśnie chodziło....Największa beka była z "The Rocka".Ogólnie sparodiowanych było kilka części serii.Plus za wrzutki z nieudanych scen...:)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak,a ten Paviński nawet nieźle wypadł jako "twardziel" Vin Diesel...Akurat jego za bardzo nie parodiowali...Zaś z Paula Walkera zrobili nieogarniętego typa...

Jak tam łapka ? :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem "Superfast" (parodia "Szybcy i wściekli").
Głupie na maxa,jednak sporo razy się zaśmiałem,więc uważam że nie było najgorzej.Dziwią mnie opinie co niektórych o tym że film beznadziejny czy głupi.O to właśnie chodziło....Największa beka była z "The Rocka".Ogólnie sparodiowanych było kilka części serii.Plus za wrzutki z nieudanych scen...:)

Przeważnie tego typu filmy to nie są za mądre :) ale tak jak napisałeś o to chodzi- to ma być parodia
 
Do góry