Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

gerus6

Active member
Bez reklam
Czyli mam nie oglądać,aby nie tracić czasu ? ;) Proszę Cię.Nie wiem co to za film ale ja oglądam różne gatunki ;)
Dlaczego masz nie oglądać, a skąd bym wiedział, że to są pierdoły gdybym ich nie widział ;) np. nie mogę się nadziwić jak może się podobać starszym ludziom film Piraci z głupkowatą grą Deepa, ten film jest max do 13 lat ;)
 
Ostatnia edycja:

gerus6

Active member
Bez reklam
Mama widziałem, jakbym miał takiego "najducha" to chyba bym siedział ;)
Niestety ale znam trochę takich poj....w jak w tym filmie :) trochę na początku raził mnie format (4:3) filmu, ale później zrozumiałem dlaczego tak to nakręcili, mocny film, tego drugiego nie widziałem.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Zgadzam się. Ostatnio próbowałem obejrzeć ich popisowy Poradnik pozytywnego myślenia, ale nie dałem rady. Niby film nie był zły ale jakoś nic mnie nie ujęło. Znudził mnie.

Co do Bradleya to dla mnie po prostu "ten gość z Kac Vegas" :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jednak tak jak piszę.Może w przyszłości zmienię zdanie,ponieważ z wiekiem dużo aktorów "dojrzewa".
Np. zawsze myślałem że Reese Witherspoon i Rosamund Pike to "płytkie blondynki",a po obejrzeniu "Dzika droga" i "Zaginiona dziewczyna" (obydwa z 2014r) zmieniłem zdanie ;-)
 

boromirep

New member
tak sobie tu czasem zaglądam i bez urazy ale wasze wypowiedzi brzmią czasami jak "wyrocznia" ( tzn jakby to pisał jakiś b. znany krytyk w tym przypadku filmowy ) trochę pokory i obiektywizmu . ktoś napisał ze nie rozumie kto ogląda i po co i że te filmy to w zasadzie dno , tak wynika z kontekstu ( chodzi mi o piratów i hobbita ) co do piratów to pierwszy film odgrzał , "zremasterował " dawne kino tego typu w sposób bardzo dobry , moim zdaniem Johny Deep powinien za te rolę dostać wtedy oskara ( wiem że to niepoważny film ale zagral to przecudnie ) piraci to taka kwintesencja kina przygody . teraz hobbit , to specyficzne kino bo jak ktoś nie lubi fantasy to cieżko go zadowolić . film zrobiony bardzo poprawnie rzemiosło na wysokim poziomie ale to co mnie najbardziej urzekło to duch książki i ten klimat i dbanie o szczegóły . prosiłbym aby nie pisać o ludziach oglądajacych takie filmy że sa ..... bo takie miałem odczucie . i od razu napiszę że oglądam różne filmy .Będę też bronił poradnika pozytywnego myślenia , film może nie arcydzieło ale gra głównych aktorów już tak ( i zaznaczam że nie przepadam za Lawrence ) to jest właśnie taki film który oglada sie dla gry aktorskiej przede wszystkim . i tak na koniec to w zasadzie miałem napisac że oglądam Inside No 9 serial który polecił mi mój brat i sie nie zawiodlem angielski czarny humor taki jak lubie polecam .
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Będę też bronił poradnika pozytywnego myślenia , film może nie arcydzieło ale gra głównych aktorów już tak ( i zaznaczam że nie przepadam za Lawrence ) to jest właśnie taki film który oglada sie dla gry aktorskiej przede wszystkim .

Nie uważam że Jennifer Lawrence i Bradley Cooper są słabymi aktorami,jednak nie jakimiś wybitnymi i według mnie przereklamowanymi...
W "Poradniku..." zagrali w miarę,jednak jest o wiele lepszych,mniej docenionych aktorów...Oscar dla Lawrence w tym filmie...:hihi:
 

boromirep

New member
oskar nie jest do końca miernikiem talentu bo wielu aktorów wybitnych nigdy go nie dostanie bo to nagroda przemysłu filmowego USA , nie pamietam z kim wtedy rywalizowała ale myślę że wstydu " oskarowi" nie przyniosła .
 
Do góry