Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
jak to jest że w kinach reklamują Oculus a on już dawno był na świecie ???
Warto to oglądać ??

Piramida ;P a jak film piramida warto ??
przerobiłem trochę okładkę filmu może daj sobie na awatar ;)

Bez_nazwy_1_kopia.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tu nie ma na co liczyć, w końcu obejrzyj ;)
Ja nie mogę się doczekać, aż drugi raz zobaczę...

Że, aż tak dobrze powiadasz? ;)

Dokładnie.Armanig z Lolkiem dłużej rozkminiają,niż trwa cały film...:wink:

Bo rozrywkę trzeba dawkować, to tak jak z grami ;)
Jak się kiedyś piraciło, to tych gier było setki (dosłownie) i żadnej nie mogłem skończyć, potem jak człowiek zaczął kupować drogie oryginały (a te na konsole to absurd), to jakoś te gry bardziej smakowały, wyciskało się z nich wszystkie soki i bardziej doceniało. Jednak dziś, mimo, że to dalej oryginały, to znowu nie chce mi się ich kończyć. Taki paradoks :D Chyba się starzeje :)

Dodałbym jeszcze, że za cholerę nie dam już za film więcej jak 100zł (chyba, że jakiś wypasiony steelbook, czy coś z Atmosem, ew. coś z Leosiem, lub Contact z J.Foster ;) ), rzekłbym, że minęły już te czasy gdzie brało się filmy po 120zł. Wolałbym już chyba poczekać, a tą różnice wpłacić na jakieś szczytne cele, a ci co nas dymali przez lata już wystarczająco się obłowili. Na szczęście obecne ceny zrobiły się już bardzo akceptowalne i kolekcja rośnie.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Chcesz ten Contact za 100? Nowy, zafoliowany. Jodie też wygląda jak nówka, a Matthew to już wogóle lizaczek. ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek.
Ja komentowalem odnosnie Tropic Thunder, nie kaskaderskich popisow T.C.

Widac nie uzalezniles sie od adrenaliny.
Mam w pracy goscia zapalonego i doswiadczonego skydivera. Kilka lat temu zalapal faze na base jumping z wingsuitem. Polamal sie strasznie we Wloszech, na pierwszym wypadzie (u nas nie ma gdzie skakac, chyba ze z klifow do oceanu, jak ktos nie ma ochoty sie otruc czy powiesic ;)).
Rok dochodzil do siebie w szpitalach i w domu. Kolejny rok kuIal. I co? Dalej skacze.
Na pewnym poziomie uzaleznienia, trudno jest powiedziec sobie stop.

Masz rację to trzeba niemalże "kochać" , a lbo być "uzależnionym" od adrenaliny bo jednak to jest strach i to nie ma co się okłamywać, znam gości którzy mają powyżej 1000 skoków spadochronowych i ja nie słyszałem od nich żeby powiedzieli że mają na tyle doświadczenia że już się nie boją skakać..
Także niewątpliwie trzeba mieć respekt do sportów ekstremalnych , nawet do tego typu co jest bardzo popularne np w Egipcie, że na spadochronie człowiek jest przypięty do motorówki i można troszkę sobie polatać - polecam frajda niezła jest...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Caparzo,ten film "Piramida" ,to podobno lipa.Nie chcę nawet tego oglądać aby się nie wkurzać że zyebali taki piękny temat :)

Co do awarara,to jeszcze pomyślę :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie.Armanig z Lolkiem dłużej rozkminiają,niż trwa cały film...:wink:

Hej ja wiem że to w żartach ale naprawdę inaczej byś na to patrzył gdybyś musiał to wszystko kupić co chcesz albo wydaje Ci się że chciałbyś obejrzeć.. Do tego uważam że zmądrzałem :) kiedyś kupowałem na dvd wszystko jak leci co właśnie wydawało mi się że chce obejrzeć efekt tego taki jest że tych filmów już jest X i to za niezłe pieniądze, a do 70-80 % już nie wrócę - więc teraz doszedłem do wniosku że bez sensu kupować każdy film który wydaje mi się że może być fajny bo tak jak Armanig uważam że takie pieniądze lepiej jest wydać na inne rzeczy znacznie dające lepszą frajdę niż obejrzeć film na jeden raz za powiedzmy 80 zł. A jakby co to zawsze można obejrzeć po pewnym czasie na C+ lub HBO..
A dyskutować o filmach lubię :) i co ważne to nic nie kosztuje ...
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W sumie Tobie się nie dziwię,bo wydaje mi się że bardziej lubisz kino akcji Marvela niż fantastykę naukową :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To też racja Kolego ale też np. są takie filmy które lubię ale nie potrzeba mi obejrzeć tego np. na bluray czy dvd, bo film jest fajny ale nie ma jakiś efektów dźwiękowych itp. żeby była potrzeba kupować go np. na bluray..

Pierwszy z brzegu film który lubię np. Ludzie honoru - film dla mnie pierwsza klasa ale czy ja go obejrzę na dvd, bluray czy w tv.. nie ma dla mnie różnicy.. a film naprawdę lubię.. I to jak tam zagrał młody T.C czy J.N. dla mnie pierwsza klasa. Zresztą pewnie pamiętasz że dużo ludzi z branży mówiło wtedy że T.C powinien Oskara zdobyć za tę rolę ale niestety.. Uważam że pod względem gry aktorskiej to jest to jego najlepsza albo prawie najlepsza rola - bo tak jeszcze urodzony 4 lipca też fajnie zagrał ( jak dobrze pamiętam złotego globa dostał za tę rolę ).. - oczywiście moje zdanie to jest.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To prawda,jednak będąc na Twoim miejscu nie czytałbym tyle o "Interstellar" przed jego obejrzeniem,aby nie psuć sobie zabawy niepotrzebnymi spoilerami.Ale to tylko moje skromniutkie zdanie...:)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Moze wreszcie zaczniecie uzywac oryginalnych tytulow, bo na tym przykladzie widac jaka lipa sie robi. A Few Good Men, to Ludzie honoru. Z kolei Men of Honor, to Sila i honor.
Mozna zglupiec, albo przynajmniej sie pomylic
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie pisałem oryginalnego tytułu bo napisałem jednocześnie o T. C. więc pomylić nie można tych filmów. Siła i honor też dobry film jak dla mnie - świetny R. De Niro i Cuba też dobrze zagrał..film również godny polecenia.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubafat,może zrobimy głosowanie.Tak będzie sprawiedliwie.
Niektóre stare tytuły z lat 80,gdzie nie znałem j angielskiego pozostaną dla mnie na zawsze tytułami w jezyku polskim i zbytnio mnie nie obchodzi jak one brzmią po angielsku,pomimo ze nie sa to dokladne tlumaczenia...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety nasze tłumaczenia są wydumane i nie wiem kto to tłumaczy - zresztą co tu dużo mówić w wielu filmach jak się ogląda jest wiele rożnych tłumaczeń co najmniej dziwnych patrząc na to co aktor mówi a jakie są napisy..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciekawy jestem filmu "Marsjanin/The Martian" :grin:

Cyt :
Po nieudanej ekspedycji Mark zostaje sam na Marsie. Mimo znikomych zapasów oraz zerwanej łączności z dowództwem mężczyzna stara się przetrwać w trudnych warunkach.

Reż - Ridley Scoot
W rolach głównych - Matt Damon oraz Jessica Chastain :)

Premiera - Listopad 2015
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W C+ albo w HBO coś pamiętam mówili o tym filmie - generalnie zachwalali ale co mieli mówić innego, trzeba poczekać. Jessica Chastain od dobrych kilku lat w kilku filmach rocznie gra... trzyma formę :)
 

eedviking

Banned
Ciekawy jestem filmu "Marsjanin/The Martian" :grin:

Cyt :
Po nieudanej ekspedycji Mark zostaje sam na Marsie. Mimo znikomych zapasów oraz zerwanej łączności z dowództwem mężczyzna stara się przetrwać w trudnych warunkach.

Reż - Ridley Scoot
W rolach głównych - Matt Damon oraz Jessica Chastain :)

Premiera - Listopad 2015

Też jestem ciekawy tego filmu. Lubię Matta Damona, tematykę. :D;)

https://www.youtube.com/watch?v=_yLngYRUdtQ

:D:D
[youtube]7cGdihY0QX4[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry