Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
tylko czemu focha zalapal?

post-37094-Tom-Cruise-WHAT-gif-Oblivion-I-wDog.gif


:mrgreen:;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Je tez ze wzgledu na wygode i jakosc wole ogladac w domu. Jednak ni3 mohbym zrezygnowac z chodzenia do kona. Przez lata, z tlumami przeszkadzaczy radzilem sobie w ten sposob, ze chodzilem w godzinach, kiedy smarki siedza w szkolach. Teraz jednakze czas na to nie pozwala zbytnio i trzeba chodzic do kina kiedy wolny czas pozwala.
Nie wyobrazam sobie czekania pol roku, zeby zobaczyc film na ktory czekalem 2 lata.
Pasjonaci boksu czy F1 tez pewnie zobaczyliby wiecej i wygodniej siedzac przed TV, ale mimo wszystko czesc z nich jednak chodzi/jezdzi na takie eventy i to bynajmniej nie na darmowe bilety, czy na membership cardy
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tia... wielkość obrazu. Tylko, szkoda, że nie jakość z poprzepalanych lamp, brakiem ostrości i kontrastem max 2000:1 w większości kin. Poziom vhs. Zdecydowanie wolę poczekać i obejrzeć w domu na projektorze i 5.1 . Nawet jak ciśnienie jest ogromne!

Coraz więcej projektorów 4K jest montowanych do kin,więc jakość obrazu będzie polepszana...

A w kinie, to, że jest głośno, nie znaczy, że jest dobrze.

Akurat dla mnie ostatnio było za cicho...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co do "Instalera". Ja jestem pasjonatem gatunku, ale umiarkowanym.
Na film nie czekałem z wywalonym jęzorem, owszem chętnie go zobacze, bo to jeden z moich ulubionych gatunków, ale film nie zając, zresztą jest sporo innych okoliczności w życiu które (mimo chęci) nie pozwalają mieć wszystkiego "na już", brak czasu to jest popieprzona sprawa i chyba nie trzeba tego nikomu tłumaczyć w dzisiejszych czasach.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
Nie obiecuje, ale przesylam Ci kwiaty.
I rekomendacje the good the bad and the weird. Kto nie ogladal ten traba
 
Do góry