Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
P.S.
Piramida.A co byś polecił z muzyki country, albo disco-polo, po 2000r ? ;)

giphy.gif


:wink:




Dłuższy trailer "Mission Impossible - Rogue Nation" :
[youtube]gOW_azQbOjw[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida ja tam będę czekał na MI - pomimo że z tym samolotem to przesadzili - nawet TC nie jest w stanie tego zrobić :)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
TC jest w stanie zrobic wszystko, nawet zagrac 196cm byczka (115kg), majac 166 cm/67 kg.
Samolot nie straszny, bo teraz, majac taki crew, moze powiedziec "Beam me up, Scotty".
BTW kolejny Jack Reacher : Never Go Back w planach.

PS. Piramida: nie mysl sobie , ze sie nasmiewam. T.C. to powazna firma i lubie filmy z jego udzialem, zwlaszcza MI.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
T.C. jest fajny jako aktor - oczywiście dla mnie bardzo go cenię ale jako człowieka i to co zrobił ze swoją rodziną w imię jego "wiary" to masakra... ile się kobitka wycierpiała to już tylko ona wie..
 

venom200

Member
Obejrzałem w końcu Interstellar. Jezu jak ja lubię takie filmy, albo jestem pasjonatem tej tematyki albo po prostu infantylnym chłopcem. Mimo wszystko super się oglądało

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Podejście do filmu Mama ,zakończone sukcesem. :)
Samotna, zadziorna i owdowiała matka , by uchronić przed zakładem poprawczym chorego na ADHD i trudnego syna, zabiera go z internatu do domu.
Poznaje sąsiadkę Kylę, dzięki której zmienia się wiele w życiu matki i syna. Świetnie pokazane relacje między matką i synem, zdecydowanie ten film nie zostanie zapomniany.
Film okraszony mocnym językiem.
Podsumowując...
Bardzo dobry film, super kadrowanie, świetnie zagrany, świetna muzyka, chociaż znana.
W filmie został zastosowany fajny trik , jakby obrazu kręconego w pionie komórką ... przemyślany. ;)

Dla przypomnienia zwiastun:
https://www.youtube.com/watch?v=Q9LVLCYvqSI


Również już obejrzałem :
Mama (2014) - IMDb
Bardzo dobry i świetnie zagrany film,w szczególności młodego chłopaka...
Dla miłośników dramatów pozycja obowiązkowa.Dopisuję go do mojej listy najlepszych filmów,które miały premierę w 2014r :eek:k::)

Piramida ja tam będę czekał na MI - pomimo że z tym samolotem to przesadzili - nawet TC nie jest w stanie tego zrobić :smile:

Także czekam.Pomimo że w tych filmach jest dużo niedorzecznych scen,nie jest to z założenia kino akcji/s-f o superbohaterach w rajtuzach,tylko bardziej "męskie kino" zrobione z rozmachem...
Czekam również na "Spectre" oraz na rozwinięcie sceny,jakby nie patrzył największych rasowych twardzieli po 2000r (The Rock pomimo że jest z nich największy,ma dla mnie jakąś taką za bardzo komediową twarz...)
SPOILER :
[youtube]kYfSM8RU3PY[/youtube]

"Szklaną Pułapkę 6" bym również zobaczył (tylko dobrze wykonaną).

PS. Piramida: nie mysl sobie , ze sie nasmiewam. T.C. to powazna firma i lubie filmy z jego udzialem, zwlaszcza MI.

Spoko ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Piramida obyczajowki ogladsz? Nie przedawkuj, bo zatwardzenia jeszcze dostaniesz ;).
Dobra. Zarty na bok.
Od zmyslonego dramatu, zawsze lepszy jest prawdziwy.

Independent lens s16e08: The Kill Team - Confusion through sand
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Pasjonaci gatunku, to czekali z wywieszonym ozorem przez lata na ten film i pobiegli do kina w dniu premiery.
Przynajmniej Ci, ktorych znam.
 

ewinka

New member
Pasjonaci gatunku, to czekali z wywieszonym ozorem przez lata na ten film i pobiegli do kina w dniu premiery.
Przynajmniej Ci, ktorych znam.
Dla mnie zbyt długi :p
Ja znam takich od disco polo, sama jednak byłam niedawno i dobrze, bo tłumy mnijesze, a film faktycznie ciekawy - konwencja i muzyczne akrobacje Ogrodnika perełka ;)
 

venom200

Member
W kinie słaba jakość i ludzie żrą. Lepiej poczekać i obejrzeć na BD moim zdaniem. W końcu po coś się te klocki składa.

W domu siedzę 2,5 metra od 55 cali plus DTS 7.1 i szczerze dźwięk napewno Lepszy jak w kinie, a na dodatek mam unikalne potencjalne miejsca leżące i jak lecę siusiu auto stop się włącza

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dźwięk w kinie czasami jest lipny,jednak wielkość obrazu robi swoje.Szczególnie w kinie IMAX.
Jak ktoś ma problem z jedzącymi ludźmi,zawsze może iść tydzień po premierze w środku tygodnia...Będą mniejsze tłumy...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W kinie słaba jakość i ludzie żrą. Lepiej poczekać i obejrzeć na BD moim zdaniem. W końcu po coś się te klocki składa.

Dokładnie, zdecydowanie wolę obejrzeć w domu.
Te żrące świnie skutecznie mnie zniechęciły do tych przybytków, poczekam na trochę wolnego czasu i zasiądę na spokojnie w domu.
 

_Kosiarz_

New member
Dźwięk w kinie czasami jest lipny,jednak wielkość obrazu robi swoje.Szczególnie w kinie IMAX.
Jak ktoś ma problem z jedzącymi ludźmi,zawsze może iść tydzień po premierze w środku tygodnia...Będą mniejsze tłumy...



Tia... wielkość obrazu. Tylko, szkoda, że nie jakość z poprzepalanych lamp, brakiem ostrości i kontrastem max 2000:1 w większości kin. Poziom vhs. Zdecydowanie wolę poczekać i obejrzeć w domu na projektorze i 5.1 . Nawet jak ciśnienie jest ogromne!

A w kinie, to, że jest głośno, nie znaczy, że jest dobrze.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ewinka.
Ja nie prosilem Piramide o rekomendacje muzyczna, bo nie jestem fanem przywolanych gatunkow.
Chcialem zeby w koncu zrozumial, ze nie jestem fanem, ani specjalista od gatunku filmowego, o ktory mnie z uporem wypytuje, a dokladnie rzecz biorac pewnego typu filmow, dla ktorego zawlaszcza On i inni dyskutanci okreslenie gatunku kina akcji.
Analogia byla brutalna, przyznaje, ale trzeba bylo wreszcie jakos przerwac te wymiane zdan, bo wygladala jak rozmowa pasjonata walk psow z chinczykiem, dla ktorego pitbull nie jest jedynym gatunkiem psa, ale co wazniejsze mniej smacznym niz pozostale.
Chyba zrozumial, o co wreszcie mi chodzilo, tylko czemu focha zalapal?
 
Do góry