Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

collider

New member
Bez reklam
Collider,napisz może co tam oglądasz dobrego ostatnio...;-)

Pinokia? ;)

Napisałem ostatnio o rumuńskim serialu z HBO. Natomiast z innych produkcji to oglądałem " Dawn of the Planet of the Apes ", "Gwiezdne wojny - Imperium kontratakuje" (odświeżyłem sobie), "Tajemnicze archiwum ZSRR" na National Geographic, fajny dokument o zaginięciu i śmierci grupy studentów. Luknąłem też "Obi -Oba koniec cywilizacji" bo leciało w nocy a spać nie mogłem i w końcu "Grawitację". Troszkę zapóźniony jestem z premierami bo zawsze czekam na wydania bluray :).
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pinokia? ;)

Napisałem ostatnio o rumuńskim serialu z HBO. Natomiast z innych produkcji to oglądałem " Dawn of the Planet of the Apes ", "Gwiezdne wojny - Imperium kontratakuje" (odświeżyłem sobie), "Tajemnicze archiwum ZSRR" na National Geographic, fajny dokument o zaginięciu i śmierci grupy studentów. Luknąłem też "Obi -Oba koniec cywilizacji" bo leciało w nocy a spać nie mogłem i w końcu "Grawitację". Troszkę zapóźniony jestem z premierami bo zawsze czekam na wydania bluray :).

Trochę ciekawostek...;)

Jak nazwales go Batman, to nic dziwnego.

Nie,miała na imię "Sprężynka",ale nie będę pisał dlaczego... :mrgreen:;)
 

isoHunter

New member
No ładnie. Godzina 14.20, a od wczoraj 9 stron spamu naprodukowane. Nie próżnujecie ;) Nudno w pracy?

Swoją drogą lepiej tu nie pisać o "wypożyczaniu" filmów z sieci, zaraz wpadnie Lolek z gadką o katorżniczej pracy setek ludzi na planach filmowych i krzywdzie jaką im wyrządzacie ściągając filmy...

A co, demokracja jest i mogę pisać co chcę bo żyję w wolnym kraju!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No ładnie. Godzina 14.20, a od wczoraj 9 stron spamu naprodukowane. Nie próżnujecie ;) Nudno w pracy?

Swoją drogą lepiej tu nie pisać o "wypożyczaniu" filmów z sieci, zaraz wpadnie Lolek z gadką o katorżniczej pracy setek ludzi na planach filmowych i krzywdzie jaką im wyrządzacie ściągając filmy...

A co, demokracja jest i mogę pisać co chcę bo żyję w wolnym kraju!


Dokładnie dlatego piszę co uważam w danym temacie. Więcej nie będę pisał o tym co napisałeś bo trzeba szanować swój czas, a wystarczająco już kilka osób o tym pisało w tym ja.. Każdy i tak zostanie przy swoim zdaniu.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No ładnie. Godzina 14.20, a od wczoraj 9 stron spamu naprodukowane. Nie próżnujecie Nudno w pracy?

Co ważne też wrzucamy,a że lubimy,to robimy sobie trochę bekę...;-)

Swoją drogą lepiej tu nie pisać o "wypożyczaniu" filmów z sieci, zaraz wpadnie Lolek z gadką o katorżniczej pracy setek ludzi na planach filmowych i krzywdzie jaką im wyrządzacie ściągając filmy...

A co, demokracja jest i mogę pisać co chcę bo żyję w wolnym kraju!

Pierwszy post a obcykany na forum,chyba że to jakieś multi.......:wink:

Dokładnie dlatego piszę co uważam w danym temacie. Więcej nie będę pisał o tym co napisałeś bo trzeba szanować swój czas, a wystarczająco już kilka osób o tym pisało w tym ja.. Każdy i tak zostanie przy swoim zdaniu.

W tym wątku piszemy o filmach jakimi są....a nie jak je pozyskujemy...;-)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
No. Ja sobie pokute juz zadalem.
Chyba wieczorem pojde wspierac Gunmana. Moze lipa ale od Crappy gorszy pewnie nie bedzie.
US Box office tego weekendu: Insurgent 54mln$. Gunman tylko 5 mln. Tylko nastolatki chodza dzis do kina?
 

eedviking

Banned
Co ważne też wrzucamy,a że lubimy,to robimy sobie trochę bekę...;-)



Pierwszy post a obcykany na forum,chyba że to jakieś multi.......:wink:



W tym wątku piszemy o filmach jakimi są....a nie jak je pozyskujemy...;-)
Mógł czytać, czytać, czytać...w końcu pękł i się zalogował.
Pisz łowcoiso, co tam lubisz oglądać? :D;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Piramida. No nielatwo, bo dla Ciebie film akcji, to odmozdzony film sensacyjny, z wartka akcja. I byloby ok, gdyby koniecznie nie wiazalo sie to jeszcze z kultem miesniaka, kladacego pokotem, strzalami z biodra, tlumy na ekranie i tepym poczuciem humoru, tych przed ekranem. Wiec moge cos wrzucic ale jak obiecasz, ze nie bedziesz marudzil, ze nie trafilem w gatunki. Zreszta choc roznie definiujemy zjawiska, wszystko jest kwestia umowna. Jak to mawiala Pani od polskiego. "Kto lubi seks i przemoc reka do gory? No dalej, nie krepujcie sie, wiekszosc mlodziezy to interesuje. No nie mowcie mi, ze nikt w klasie, bo w przyszlym tygodniu bedziemy wlasnie sie tym zajmowac. Na wtorek prosze przeczytac Romeo i Julie W.Shakespeare'a
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
I byloby ok, gdyby koniecznie nie wiazalo sie to jeszcze z kultem miesniaka,

To prawda,przywiązuję do tego dużą wagę.Po pierwsze został mi jeszcze sentyment z lat szczenięcych,gdzie dużo bohaterów prężyło mięśnie,a po drugie cały czas interesuję się kulturystyką i śledzę wydarzenia z nią związane,więc siedzi mi to w bani...;)
Lubię oglądać takie filmy jak tutaj od 2:25s :wink:
[youtube]RrtP1VdDM54[/youtube]

Są jeszcze inni faceci,którzy nadają się do rasowego kina akcji.Mianowicie tacy,którzy nie są koniecznie dobrze zbudowani,ale nieźle się klepią (już bez większej różnicy czy w filmie,czy w realu). Przykład - Steven Seagal,Chuck Norris,John Wick... :-D

Trzecim typem są faceci którzy mają brzydkie gęby lub ogólnie mają wszystko w dupie.Chodzą rozczochrani i podarci,jarają szlugi...Przykład : Danny Trejo lub Bruce Willis.

Oczywiście to są tylko stereotypy ale w kinie akcji tacy najlepiej się sprawdzają.Co innego kino sensacyjne...:wink:
 
Do góry