Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
:D:D
Przypomniał mi się film, zaraz będę ukamienowany, przez zastępy beretów! :D:mrgreen:;) Zawsze , coś pójdzie nie tak. :D

https://www.youtube.com/watch?v=GuKV2Z3eYTY
Film pewnie słaby, ale te 2 minuty trailera bezczelnie rewelacyjne :) Zajebista beka hyhyhyhh :) Podobało mi się :)

A przy okazji, właśnie siadam do Frost/Nixon. Liczę na jakość Wyścigu. Ten sam reżyser, takie same oceny i znów "rywalizacja dwóch mocnych osobowości". Zobaczymy, bo nigdy nie oglądałem :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida, za tydzień będzie film w C+ odd thomas co się Ciebie pytałem czy warto go kupować :) za darmo prawie obejrzę :) - zobaczę czy podobne zdanie będę miał ...


A film obrońcy skarbów warto obejrzeć ?- Za tydzień też będzie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Brad Pitt ma "coś" w sobie :)

Nie tylko Brad :D

tumblr_mmep525JEU1rir7ayo1_500.gif
 

Henry

Active member
Bez reklam
No ja też niewiem czy oni sobie jaja robią czy jak ? ...
Trochę perwersji w życiu nie zaszkodzi.
Panie jaja jak ta lala, tzn berety i takie se robim ;)

Właśnie wróciłem z Exodus... film mi się podobał, najlepszy film o Mojżeszu, który widziałem. Na szczęście Scot nie zrobił kolejnego pompatycznego dzieła wychwalającego wyjście "narodu wybranego" pod przywództwem magika- Mojżesza, pokazał go jako człowieka zmagającego się ze sobą, jest bardzo ludzki i jak dla mnie prawdziwy- Bale naprawdę dobry w tej roli. Kolejny plus dla Edgertona jako Ramzesa, naprawdę pokazał klasę, o pozostłych aktorach ciężko się wypowiadać, ponieważ są tylko tłem dla Bale i Edgertona. Weaver równie dobrze mogłaby zostać zastąpiona posterem ze swoją podobizną- taki był scenariusz więc nie chodzi mi tutaj, że mam jakieś zastrzeżenia, po prostu pojawiała się na chwilę i tyle ;)
Torturo i Kingsley też nie mieli wielkiego pola do popisu. To taki film dwóch aktorów ze świetną scenografią, zdjęciami, dżwiękiem, etc.
Idąc do kina myślałem, że będzie to ekranizacja w stylu NOE, na szczęście nie.
Plagi Egipskie czy przejście przez morze są dobrze zobrazowane, nie jako sztuczki magiczne, ale.....sami zobaczcie ;)
Jest niezła scena batalistyczna, scenografia i ukazanie starożytnego Egiptu, Piramid -a :D na najwyższym poziomie, pod względem technicznym nie ma się do czego przyczepić. Dobrze, że ten film zrobił Scott.
Dla osób, których historie biblijne "nie kręcą" śmiało mogą po tę pozycję sięgnąć, bo nie jest to film religijny, a pod względem technicznym także jest bardzo dobry - do testowania zabawek, nawet i Atmosa będzie można potestować ( to do tych co planują zmontować ten system ;)) , ale co najważniejsze dobrze się ogląda, trwa 2,5 h i w ogóle tego nie czuć, ja w pewnym momencie byłem zaskoczony, że to już koniec ;)
Jednym słowem polecam :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Trochę perwersji w życiu nie zaszkodzi.
Panie jaja jak ta lala, tzn berety se robim ;)

Właśnie wróciłem Exodus... mi się podobał, najlepszy film o Mojżeszu, który widziałem. Myślałem, że będzie coś jak Noe, a było bardziej "naturalnie"
Mi ta tematyka nie przeszkadza, ale dla tych którzy od razu odrzucają tego rodzaju filmy, to kilka scen do testowania waszych zabawek tam jest, nawet I Atmosa będzie można potestować ( to do tych co planują zmontować ten system 😜)
Wracając do filmu, to Bale jak zwykle na poziomie.

Henio,trochę chodzisz na te filmy do kina...:)
Exodusa z chęcią zobaczę :wink:
 
Do góry