Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Właśnie zamówiłem kolejną paczkę:
Piękna i bestia
Zaplatani
Pocahontas
Ratatuj (to nie klasyk ale dobre)
Aladyn

:)

W poniedziałek jeszcze podjadę do sklepu na drugim końcu Wawy bo niby mają:
Peter pan
Księżniczka i żaba.

I na długo wystarczy :) sequeli nie kupuję (wyjątek to dalmatynczyki bo były w pakiecie). Odpadają też filmy wybitnie dla dziewczyn np. Mała Syrenka, Kopciuszek czy Dzwoneczek :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Od dzisiaj już nie piszemy w tym wątku o spajdercieciach,gdyż jest tam za dużo przemocy.
Teraz będą same bajki :grin:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mnie te bajki teraz bardziej cieszą, niż Marvele :) ale nie przesadzajmy. Nie samymi bajkami żyje człowiek :)

Czy Ty myślałeś ze ja to pisałem poważnie ? :niewiem::wink:
Ja lubię filmy od bajek Disneya do tak zrytych czy mocnych że pewnie większość tutaj by tego nie chciała oglądać :wink:
Śmieszy mnie że niektórzy krytykują te produkcje dla dzieci,bo przecież są dorośli :wink:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Obejrzałem ten Nazi-Zombi-Horror....zupełnie inny klimat ;) Wampiry bardziej odjechane, takie Pythonowskie.
Było trochę niezłych scen, najlepszy był Zombie inwalida, no i ostatnia scena- w aucie :D:mrgreen:


Chłopaki, znalazłem taką oto perełkę, tytuł brzmi co najmniej niejednoznaczne, trzeba oblookać :D
[youtube]Ubtt1RDk_M0[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
To widzieli ? Aaaaaa? :D Oparty na faktach film, który odsłania kulisy politycznej seksafery w liberalnej Szwecji lat siedemdziesiątych.
[youtube]TiU-f7b7WwQ[/youtube]
 
Do góry