Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek,widziałeś że zmienili nazwę ze "Stracharz" na "Siódmy syn" ?

Wydaje mi się że ten film wyjdzie na Blu-ray w PL.Z tego co pamiętam pisałeś o "Ja Frankenstein",który nie pojawił sie w Polsce na BR,jednak "Siódmy syn" jest bardziej popularnym filmem i więcej osób chce go zobaczyć...W dodatku z czasem coraz więcej produkcji pojawia się na niebieskich krążkach,nawet tych mniej znanych...

Ciekawy jestem tylko czy dużo tam będzie efektów specjalnych i mam nadzieję że to nie tylko te,które widzieliśmy w zwiastunach...:)

Na banerze widnieje tytuł już zmieniony.


Co do filmu to też mam wielką nadzieję, że to będzie fajny film i więcej efektów niż to co było w zwiastunach, choć one nie były złe :)
Co do filmu Ja Frankenstein to wielu mam znajomych którzy chcieli ten film na BD, a nie kupili na dvd na złość księgowemu od dystrybutora tego filmu. Nie mówię że to jakiś mega film ale każdy do diabła powinien mieć możliwość wyboru filmu, a nie decyduje o tym księgowy, który za mało kawy wypił...A bardziej mnie wnerwiło, że niektóre mniejsze Państwa wydały ten film na Bd, a u nas się nie opłacało..
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Jak mieli wydać "Ja Frankenstein" na blu-ray jak tylko Ty byś go kupił oraz kilku Twoich znajomych (tu bym miał sporo wątpliwości) ten film za darmo by był za drogi.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Na banerze widnieje tytuł już zmieniony.


Co do filmu to też mam wielką nadzieję, że to będzie fajny film i więcej efektów niż to co było w zwiastunach, choć one nie były złe :)
Co do filmu Ja Frankenstein to wielu mam znajomych którzy chcieli ten film na BD, a nie kupili na dvd na złość księgowemu od dystrybutora tego filmu. Nie mówię że to jakiś mega film ale każdy do diabła powinien mieć możliwość wyboru filmu, a nie decyduje o tym księgowy, który za mało kawy wypił...A bardziej mnie wnerwiło, że niektóre mniejsze Państwa wydały ten film na Bd, a u nas się nie opłacało..

Pełna zgoda, ja ostatnio szukałem odnowionej wersji Potopu, po rekonstrukcji cyfrowej i to co wydali to kpina- DVD z dźwiękiem 2.0....


Henry,"Ratując pana Banksa" to niezły film...Dobrze zagrała tam Emma Thompson :)
Hanks i Farrell też całkiem nieźle, a Emma zawsze trzyma poziom ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Henry,może polski dystrybutor przewidział,że jak wyda "Potop" na Blu-ray ,to wpadniesz w nałóg alkoholowy :)

Gerus,mięknę z Ciebie :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak mieli wydać "Ja Frankenstein" na blu-ray jak tylko Ty byś go kupił oraz kilku Twoich znajomych (tu bym miał sporo wątpliwości) ten film za darmo by był za drogi.
Ale to nie chodzi o to kto by kupił i na pewno tych ludzi by się troszkę zgłosiło choćby po ilości tel. do pewnego sklepu w którym kupuje filmy....
Tylko widzę że Ty nie rozumiesz podstawowej rzeczy - to znaczy chodzi o fakt że w demokratycznym Państwie jakim jest Polska nie może być tak że ktoś za ludzi decyduje w jakim formacie ma wyjść dany film. Jeśli firma X bierze się za dystrybucję filmów to albo ją stać na pewne rzeczy albo nie , a wtedy zaczyna się zajmować produkcją zapałek.
Skoro ten film wyszedł w Państwach 3-4 krotnie mniejszych jak Polska i im się opłacało to jak to jest że w Polsce się nie opłaca. Zresztą z mojego punktu widzenia i nie tylko mojego bo wiele osób przyznało mi rację choćby na tym forum to ludzie mają decydować w jakim formacie chcą kupić film.. a nie jakiś księgowy.
A Twoim tokiem rozumowania iść to patrząc ile w Polsce sprzedaje się oryginalnych filmów na bluray to prawie nikomu nic się nie opłaca robić jeśli chodzi o dystrybucję filmów. Sprzedaż jest taka jaka jest.. ale ja nikomu na siłę nie mówię że ma się zajmować dystrybucją filmów.. A jeśli ktoś się zajmuje tym to ma to tak robić że nawet jakbym ja miał tylko kupić ten film to ma być wydany na BD, a jeśli nie stać kogoś to za produkcję zapałek powinien się złapać to jest tańsze..
A tym samym to oznacza że nie interesuje mnie jakie filmy lubisz czy jaką muzykę słuchasz z kim chodzisz do łózka i wiele wiele innych rzeczy związanych z Twoją osobą. I czy coś jest warte czy nie jest warte.. Tylko trzeba się nauczyć że gustu ludzi się nie podważa gdyż kultura człowieka tego wymaga.
Spróbuj może Ty zrobisz lepszy film ... chętnie obejrzę.. tylko taki który zarobi...

A jeśli uważasz że to dobre jest jak ktoś za Ciebie decyduje to trzeba się przenieść do takiego kraju jak Korea Północna i tam mają jeden kanał radiowy, dwa kanały tv , mówią w nich to co władza chce powiedzieć i każdy dzień niemalże masz zaplanowany przez oszołomów..
A filmy i muzyka jest tylko ta dostępna która jest zatwierdzona przez "najjaśniejszego Pana i Władcę"...
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Obejrzałem w weekend Saving Mr. Banks z Emmą Thompson, Tomem Hanksem, Collinem Farrellem... dobry, ciekawy i dobrze zagrany film. Jak ktoś ma dosyć filmów o niczym, to śmiało polecam ;)
Następnie idąc za ciosem obejrzeliśmy z dzieciakami Marry Popins (Saving Mr. Banks opowiada historię powstawania Marry Popins).
W tym filmie najfajniejsze było to, że klasyczny musical dla dzieci, mający 50 lat jest w stanie zauroczyć i zainteresować "współczesne" dzieciaki wychowywane na "spidercieciach" ;)
Mój 10 letni syn stwierdził, że jest to jeden z najlepszych filmów Disney'a, który oglądał... i powiem wam, że faktycznie coś w tym filmie było ;)

Syn wie co mówi, opisywałem wrażenia z filmu dawno temu. ;):D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Braciak,Armanig,obejrzałem ten film o którym niedawno pisaliśmy :
Gosc (2014) - IMDb
Małe spoilery :
Zainteresowała mnie ta produkcja,ponieważ mało jest ostatnio filmów akcji bez dodatku s-f.Fabuła raczej bez rewelacji.Najbardziej ciekawy byłem jak wypadnie główny bohater.Na pierwszy rzut oka nie wyglądał na typowego filmowego twardziela - blondynek o niebieskich oczach,z włosami zaczesanymi na bok na jakiś żel czy spray.Postury również niewielkiej.Jednak gościu sprawiał wrażenie opanowanego,takiego który nie pęka oraz potrafi zachować się w każdej sytuacji,w groźnych momentach podkreślając to dodatkowo pogardliwym uśmieszkiem.Ogólnie dobrze wczuł się w rolę,jednak pod koniec filmu sprawy obrały obrót o 180 stopni (z jednej strony to dobrze,ponieważ jakaś odmiana) i przestałem mu kibicować.Trudno mi trochę ocenić ten film.Jednak na pewno gościu był większym twardzielem niż podobny Paul Walker.Soundtrack w filmie dosyć ciekakwy.Trailer jak ktoś nie widział :https://www.youtube.com/watch?v=y0E...p=&gl=PL&amp=&hl=pl&app=desktop&persist_app=1
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig dotarł do mnie film Ewolucja planety małp i dla młodszej mojej publiczności wojownicze żółwia ...:) oczywiście sam też zasiądę przed tv bo ciekaw jestem jak z efektami sobie poradzili.. Jak obejrzę to dam znać tak na szybkiego włączyłem to oba filmy pod względem audio są bardzo dobre jak i pod względem obrazu - do tego Ewolucja... na cały tv jest obrazik....
Pytałeś się o dźwięk w Ewolucji--- DTS HD MA 7.1, a w Żółwiach jak kogoś interesuje jest Atmos a dla tych co nie mają atmosa jest dolby true hd.. I w Ewolucji jak się wybiera dany dźwięk wyświetla się to na tv - chyba pierwszy albo drugi taki film mam że taki "gadżet " wyskakuje na ekranie..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja też oba planuję zakupić. Chociaż recenzje mają słabe. Daj znać jak :)
Po świętach będę oglądał... wiesz to co komu się podoba to kwestia gustu - I cz mi akurat podpasowała a druga myślę że poziom będzie podobny... Ja akurat mam ten plus że kupiłem te filmy taniej od gościa od którego odkupuje filmy w wydaniu 2d, a on sobie zostawia 3d ( maniak 3d) a ja już kilka filmów od niego odkupiłem gdzie nie zależy mi na 3d... Mi się opłaca on też zadowolony i wszystko gra...:)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Bardziej mi chodzi o Twoją opinię nt. AV. Kwestie artystyczne i fabułę ocenię sam :) tak jak pisałeś. Każdy ma swój gust :)

Swoją drogą kupiłem ostatnio Młodemu kilka bajek na bd (m.in. Meridę, Sezon na Misia, Kung Fu Pandę - wszystko 3d, ale i kilka innych, np. Mulan) i jak te bajki wyglądają to szczęka opada :) kolory i obraz, że się go chce jeść :) może to zasługa Quattrona :) ale jest wypas :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie żadnego quattrona, a dobrej jakości animacje właśnie to mają do siebie.
Ja jak zobaczyłem pierwszy raz, to pośliniłem podłogę z wrażenia, także nie ma co się ekscytować ;)

Lolek, też mnie interesuje jakość wydania. Nie spodziewam się cudów po tym filmie, ale może audio pozamiata, co w konsekwencji pozwoli zaliczyć wieczór do udanych ;)
Edit: Zaraz, zaraz. W żółwiach jest Atmos? Ile płytka kosztowała?

Braciak,Armanig,obejrzałem ten film o którym niedawno pisaliśmy

Skoro tyle się rozpisałeś, to wnioskuje, że jednak warto? Bo wygląda mi to na typową chałkę ;)
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Ale to nie chodzi o to kto by kupił i na pewno tych ludzi by się troszkę zgłosiło choćby po ilości tel. do pewnego sklepu w którym kupuje filmy....
Tylko widzę że Ty nie rozumiesz podstawowej rzeczy - to znaczy chodzi o fakt że w demokratycznym Państwie jakim jest Polska nie może być tak że ktoś za ludzi decyduje w jakim formacie ma wyjść dany film. Jeśli firma X bierze się za dystrybucję filmów to albo ją stać na pewne rzeczy albo nie , a wtedy zaczyna się zajmować produkcją zapałek.
Skoro ten film wyszedł w Państwach 3-4 krotnie mniejszych jak Polska i im się opłacało to jak to jest że w Polsce się nie opłaca. Zresztą z mojego punktu widzenia i nie tylko mojego bo wiele osób przyznało mi rację choćby na tym forum to ludzie mają decydować w jakim formacie chcą kupić film.. a nie jakiś księgowy.
A Twoim tokiem rozumowania iść to patrząc ile w Polsce sprzedaje się oryginalnych filmów na bluray to prawie nikomu nic się nie opłaca robić jeśli chodzi o dystrybucję filmów. Sprzedaż jest taka jaka jest.. ale ja nikomu na siłę nie mówię że ma się zajmować dystrybucją filmów.. A jeśli ktoś się zajmuje tym to ma to tak robić że nawet jakbym ja miał tylko kupić ten film to ma być wydany na BD, a jeśli nie stać kogoś to za produkcję zapałek powinien się złapać to jest tańsze..
A tym samym to oznacza że nie interesuje mnie jakie filmy lubisz czy jaką muzykę słuchasz z kim chodzisz do łózka i wiele wiele innych rzeczy związanych z Twoją osobą. I czy coś jest warte czy nie jest warte.. Tylko trzeba się nauczyć że gustu ludzi się nie podważa gdyż kultura człowieka tego wymaga.
Spróbuj może Ty zrobisz lepszy film ... chętnie obejrzę.. tylko taki który zarobi...

A jeśli uważasz że to dobre jest jak ktoś za Ciebie decyduje to trzeba się przenieść do takiego kraju jak Korea Północna i tam mają jeden kanał radiowy, dwa kanały tv , mówią w nich to co władza chce powiedzieć i każdy dzień niemalże masz zaplanowany przez oszołomów..
A filmy i muzyka jest tylko ta dostępna która jest zatwierdzona przez "najjaśniejszego Pana i Władcę"...
lolek tylko po co Ty wciąż piszesz monologi o niczym, to tak jak te Twoje filmy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,ten film jest w miarę ok ale tylko do pewnego momentu...Opisywałem coś więcej,jak sprawdził się ten gościu...bo szczerze myślałem że wypadnie gorzej...

Lolek i Raccoon - małpy i żółwie na końcu giną. Hahahahaha :)
 
Do góry