Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Co to za pogaduchy do poduchy, "może być", "czy ja wiem", albo konkret, albo nie. Proste ;)
Gadasz jak baba, chyba, że siostra przed komputerem? :)

Wiesz,dla mnie ten film był niezły,ale raczej tylko na raz...Moooooże kiedyś go obejrzę ponownie.Pytałem czy go widziałeś,ponieważ ciekawy byłem co o nim sądzisz...:wink:
Czy mroczny to też jest pojęcie względne.Jak dla mnie nie.Dla Ciebie który ogląda lżejsze filmy,może okazać się trochę mroczny...:wink:
 

eedviking

Banned
Jeszcze nie, ale ochoczo czeka na swoją kolej. Dobry? (czyt. mroczny) ;)

Mroczny to jest Vidocq ,małpy to taki superbohater w rajtach ( czyt. gimbaza ma banan). Owszem zobaczyć można. Moim zdaniem Planeta Małp z 1968r. , mimo braku efektów , jest prawdziwym dziełem z serii o człekokształtnych. :D
Jednak film lepiej się ogląda jak ten cały kiczowaty film NOE. ;)

Tu masz mroczny i dobry film z pogranicza science fiction i cyberpunku. :D
[youtube]MWI97Kg8ur8[/youtube]
albo...
[youtube]qc3SWpzl868[/youtube]\

obydwa , oczywiście kotleciki. :D
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy mroczny to też jest pojęcie względne.Jak dla mnie nie.Dla Ciebie który ogląda lżejsze filmy,może okazać się trochę mroczny...:wink:

Ja lżejsze? Ty chyba cos chlapnąłeś wczoraj i jeszcze Cie trzyma? ;)
Chyba, że dla Ciebie "mroczne" kino, to Statham i dresy z patologicznych rodzin :)
Co do NOE, to już pisałem, o Vidocq też chyba wspominałem, ale powyższych nie widziałem.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja lżejsze? Ty chyba cos chlapnąłeś wczoraj i jeszcze Cie trzyma? ;)
Chyba, że dla Ciebie "mroczne" kino, to Statham i dresy z patologicznych rodzin :)

Ja chlapnąłem ? To Ty kilka postów wcześniej (i nie tylko) pisałeś że nie lubisz oglądać filmów na których się stresujesz...:wink:
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Kto był wczoraj trzeźwy niech rzuci kamieniem:grin: "Ewolucja planety małp" jak już kolega wyżej wspomniał, taki na raz. Małpy na koniach, nic czego bym w życiu nie widział. Z mroczności to tam chyba nic nie było. Podobny do części pierwszej, z tym wyjątkiem że tutaj już częściowo wiadomo o co biega. Żebym jakoś specjalnie był podekscytowany po jego obejrzeniu..., ot taki jak wiekszość wspólczesnych produkcji nastawionych na komputerowe efekty.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja chlapnąłem ? To Ty kilka postów wcześniej (i nie tylko) pisałeś że nie lubisz oglądać filmów na których się stresujesz...:wink:

Chyba inaczej definiujemy film mroczny ;)
Dla mnie mroczny film, to nie podrzynanie sobie gardeł, a klimat.
To jest pojęcie względne, nie dajmy się zwariować.

Zdaje się, że Małpy też są w 7.1? Zgadza się?
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Chyba inaczej definiujemy film mroczny ;)
Dla mnie mroczny film, to nie podrzynanie sobie gardeł, a klimat.
To jest pojęcie względne, nie dajmy się zwariować.

Na mroczny klimat nie składa się tylko podrzynanie gardeł.Jednak jest w nim sporo elementów,które trzymają w niepokoju,a to już nie jest dobre na pikawę.Więc bym uważał :mrgreen::wink:
 

darekguma

New member
Bez reklam
Witam Wszystkich, film może nie najnowszy, ale idealny, moim zadaniem, na niedzielne popołudnie. Kino raczej familijne lekko wzruszające, refleksyjne, mi bardzo się podobał, zwłaszcza w dobie filmów wysoko-budżetowych. Fajnie zobaczyć film tego typu.
Gra życia (2011) - Filmweb
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida byłem u teściów w Białymstoku i poszedłem z moją pociechą do kina Helios i zobacz jaką reklamówkę zobaczyłem. Przepraszam za jakość zdjęcia ale robione było z tel. mojego dziecka ale chodzi o fakt że film się już zbliża:) ku naszej uciesze... tylko się dziwię że w tak ciemnym miejscu postawiony baner że aż szok- ale zapewne dlatego że film wchodzi dopiero 6 lutego..


Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 3a3cb622f2540.jpg


Teraz mam nadzieję, że żaden księgowy dystrybutora nie wypije za mało kawy i nie uzna że film się w Polsce nie sprzeda i wyjdzie tylko na dvd..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,widziałeś że zmienili nazwę ze "Stracharz" na "Siódmy syn" ?

Wydaje mi się że ten film wyjdzie na Blu-ray w PL.Z tego co pamiętam pisałeś o "Ja Frankenstein",który nie pojawił sie w Polsce na BR,jednak "Siódmy syn" jest bardziej popularnym filmem i więcej osób chce go zobaczyć...W dodatku z czasem coraz więcej produkcji pojawia się na niebieskich krążkach,nawet tych mniej znanych...

Ciekawy jestem tylko czy dużo tam będzie efektów specjalnych i mam nadzieję że to nie tylko te,które widzieliśmy w zwiastunach...:)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Obejrzałem w weekend Saving Mr. Banks z Emmą Thompson, Tomem Hanksem, Collinem Farrellem... dobry, ciekawy i dobrze zagrany film. Jak ktoś ma dosyć filmów o niczym, to śmiało polecam ;)
Następnie idąc za ciosem obejrzeliśmy z dzieciakami Marry Popins (Saving Mr. Banks opowiada historię powstawania Marry Popins).
W tym filmie najfajniejsze było to, że klasyczny musical dla dzieci, mający 50 lat jest w stanie zauroczyć i zainteresować "współczesne" dzieciaki wychowywane na "spidercieciach" ;)
Mój 10 letni syn stwierdził, że jest to jeden z najlepszych filmów Disney'a, który oglądał... i powiem wam, że faktycznie coś w tym filmie było ;)
 
Do góry