Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

eedviking

Banned
Za pół roku...:-D:mrgreen:

Tedzik 2 :mrgreen: to misie lubią.:D;)
1363538173446874914.GIF


@armanig - :mrgreen: mi to nie grozi, nie jadam karpia. ;)
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
:)Witam najwspanialszego z Vikingów:) Gdzie na forum można spotkać "armani", "henry", "Ra" i "eeviking"? Bez wątpienia na temat: "filmy" "PC" i "gołe baby":grin: Viking , ja też nienawidzę karpia:)
Chyba żadna inna ryba nie ma tyle ości. Ohyda:krol:
 

eedviking

Banned
Witaj najznakomitszy Dżygicie! :D;)
To witaj w klubie. :D;) Najgorszy syf z ryb, to hodowana w Wietnamie na potrzeby Europy, słodkowodna PANGA ( ryba bez smaku), czyli smak ryby , zależy od przypraw lub sosu.
Już mniej zaantybiotykowany jest łosoś z N. :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
@Reanimator- ciekawe podejście do tematu, trochę gimbazowe,:p ale oczywiście wolno Ci. ;)
Człowiek to dziwna konstrukcja, która powinna się jednak rozwijać, aby nie stanęła jak stary czołg, który pokrywa się coraz to grubszą korozją. :mrgreen:
Oglądam każdy rodzaj filmu, i słucham wszelaki rodzaj muzyki, od ciężkiego (bardzo) brzmienia, po muzykę klasyczną, od bajek po dramaty psychologiczne. Każdy gatunek myzyki i filmu ma perły i gówna. Jest jedno ale , aby się o tym przekonać trzeba podotykać wszystkiego. To mówiłem ja - Stary Indyjski Ocean.. :p



... i staje się jak ja - starym w@&*%$#nym! :mrgreen:;)

Wybacz przyjacielu mam 3 z przodu więc nie wiem co to gimnazjum bo za moich czasów nie było.
Nikt mi nie wciśnie czegoś czego nie lubie, na imprezie pije jak każdy, ale w pewnym momencie umiem powiedzieć dość, i jak zaczynają grać smęty to sie zaczyna mulić. Co do muzyki, lubie te gatunki co wymieniłem, w pracy posłucham chillout'u, radia złote przeboje nawet majkela dżeksona, czy nelly furtado czasem wejdzie w ucho i nawet Jesse Cook który pewnej nocy zrobił mi ucztę dla ucha, a kompletnie jazz to nie mój gatunek, a jednak on do mnie przemówił ;)
Ale na film nie dam się nakręcić kóry nie jest moim gatunkiem, nie ma tego co lubię nie ma szans na obejrzenie tego.
:krol:
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Najsmaczniejsza ryba to pstrąg. Ale ten prawdziwy, dziki, z "gwiazdkami" na głowie, lubi wolność i czystość:) Prawdziwy arystokrata wśród ryb:) Łosoś, to tylko z Morza Kaspijskiego. Inny to podróba i klon:)
 

marstef

Member
Bez reklam
:)Witam najwspanialszego z Vikingów:) Gdzie na forum można spotkać "armani", "henry", "Ra" i "eeviking"? Bez wątpienia na temat: "filmy" "PC" i "gołe baby":grin: Viking , ja też nienawidzę karpia:)
Chyba żadna inna ryba nie ma tyle ości. Ohyda:krol:

Bo karp uczy pokory, a dobrze zrobiony jest smaczny :)
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Co Wy chcecie od tego karpia, od kilku lat bardzo go lubię i tak jak ktoś napisał, trzeba go umieć zrobić, pierwsza Osa ;) chyba nie umiała.
W całej Europie ludzie kupują karpia, z tym, że jako "futer" dla kotów ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak lubisz dreszczyk na jeziorem,to luknij na to :
https://www.youtube.com/watch?v=em8gTjvLh1g

Nie to, że lubię, wręcz przeciwnie. Ten film mnie irytuje, jest zbyt sugestywny.
Niby nic, a jednak zadziałał. Być może dlatego, że irytują mnie takie pajace.
Nie działają na mnie żadne duchy i inne stworki wyskakujące z szafy, ot pikawa się na chwilę zatrzyma i tyle, tutaj jest coś innego. Niepotrzebny stres ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie to, że lubię, wręcz przeciwnie. Ten film mnie irytuje, jest zbyt sugestywny.
Niby nic, a jednak zadziałał. Być może dlatego, że irytują mnie takie pajace.
Nie działają nam nie żadne duchy i inne stworki wyskakujące z szafy, ot pikawa się na chwilę zatrzyma i tyle, tutaj jest coś innego. Niepotrzebny stres ;)

Ok :wink:

Ten w końcu widziałeś ?
Ewolucja planety malp (2014) - IMDb
 
Do góry