Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nikuś Cage, a właściwie Coppola (ten Coppola) to dla mnie czolowka
A wracając do Denzela, nikt tu jeszcze nie wspomniał o The Bone Collector ;)
 

pantomima

Banned
Nikt tu nikogo nie obraza :) , fajnie ze wychodza jeszcze produkcje z 'ich' udzialem .

Tak na szybko opd. bo wlasnie wystartowal Us Open :d Huraaaaaa

Arnold - kozak ! Ten pan osiagnal chyba wszystko :-D
Ukłon w jego strone ! 7 krotny mr.Olympia i było by wiecej ale zmienił profesje i chwała mu za to ,bo nie ma nikogo kto mogłby wcielić się w rolę Terminatora .
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Oscara dostał Tommy Lee Jones za Ściganego. Rewelacja.... Tym bardziej, że innym nominowanym bym di Caprio za "Co gryzie Gilberta Grape".

Tutaj jeszcze trochę technikaliów:
Oscar Voting Procedures and Controversy Over How the Ballots Are Completed - Yahoo! Voices - voices.yahoo.com

Pantomima: Wyglądasz mi ze swoimi poglądami na zjadacza pasztetów. I dobrze, bo mi też smakują :) Tyle, że mój kolega z Siedlec, w dzieciństwie jak każde dziecko z tego zacnego miasta, uczestniczył w wycieczce do zakładów Drosed. Zobaczył jak się robi pasztet i już nigdy żadnego nie zjadł. Zatem ciesz się cudownym smakiem pasztetu/oscarów. Nie każdy musi mieć świadomość jak się go robi/wybiera. Fajne show, super filmy, rewelacyjni aktorzy. To się zgadza. Tylko nie zawsze ten wygrywający jest najlepszy. Haley Berry I Afroamerykanka z Oscarem. I to jest argument, że jest wybitna? Jedna mega super rola nie tworzy legendy. Na to się pracuje latami.
 

pantomima

Banned
Ty mi wygladasz na zjadacza parowek - gdzie moj ulubiony pasztet jest tylko jedynym normalnym skladnikiem z posrod tych wszystkich zmielonych flakow razem , twarzacych 'wyborny' smak Twych ulubionych kielbasek .

Tyle mam Ci do powiedzenia .
Ogladam Us Open i powaznie nie masz czasu na sprzeczki ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Wartość merytoryczna posta powyżej jest odwrotnie proporcjonalna do ilości błędów ortograficznych w nim zawartych.

A tak poważnie, ja nie mam nigdy intencji, żeby się sprzeczać. Po prostu piszę czy mam odmienne zdanie czy może się zgadzam. Od tego jest forum. Jedni to rozumieją, inni trollują. Z tego postała moda na fanbojów i hejterów. Jak to mówią "haters gonna hate".

Więc "peace" :D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A propos wizyt w fabrykach. Kiedys moj kolega był w browarach Tyskich od tego momentu nie pije piwa.
Ja tez byłem w Zywieckich, ale pomimo brudu i szczurów nie ma jak piwko do seansu :)
 

jurass

Banned
Dobrze, że nikt z Was nie był w piekarni, bo przestalibyście jeść pieczywo. Ja żadnego browaru nie zamierzam wizytować, bo nie chcę kończyć z nałogiem.
 
Do góry