Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

pantomima

Banned
Mam na mysli ES HD 1 i 2 na UPC. Bajka. Nie referencja, ale super.
Ktos tu pisal, (chyba Brodacz, ze w Warszawie jest lepsza jakosc, nie wiem czy to prawda) w kazdym badz razie milo sie ogladalo, tez uwazem ze jest lepszy od pilki.

Armanig to co ogladałeś wczoraj to cienizna ! To dopiero piermsza runda ,jak znajdziesz chwile to odpal w youtube taki meczy jak
Us Open - final 2011 Nadal vs Novak
lub
Nadal vs Novak Rome 2011 final ,sa to skruty oczywiście w jakości Hd .
Wrazenia lepsze niz po nie jednym filmie ,o ile naprawde spodobał Ci się tennis .

Piłka nożna ? Haha ,nawet w 4k to bedzie nadal smieszna dyscyplina ;p
 
Ostatnia edycja:

maniekn274

New member
Bez reklam
Armanig to co ogladałeś wczoraj to cienizna ! To dopiero piermsza runda ,jak znajdziesz chwile to odpal w youtube taki meczy jak
Us Open - final 2011 Nadal vs Novak
lub
Nadal vs Novak Rome 2011 final ,sa to skruty oczywiście w jakości Hd .
Wrazenia lepsze niz po nie jednym filmie ,o ile naprawde spodobał Ci się tennis .

Piłka nożna ? Haha ,nawet w 4k to smieszna dyscyplina ;p
nie neguj piłki nożnej-wiesz ilu tu jest kiboli;-) ciszaaaaaaaa
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, że to coś o wiele ważniejszego. ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pilka jest ok, ogladam, ale dobre mecze. W pilce drazni mnie wiele rzeczy, ale nie tyle co w same rozgrywki, a okologrowy burdel, pieniadze i generalnie syf.
Tenis to sport z klasa, nie trzeba mnie do tego przekonywac, podobnie jak Bilard/Snooker. Pracowalem kiedys w takim, grywali tam najlepsi gracze swiata (doslownie), chociazby Steve Davis. Te "dyscypliny" szczerze lubie, ale kocham rajdy. Zadna pilka z latajacymi po boisku przeplaconymi gogusiami, nie jest w stanie rownac sie z rykiem silnika, latajacym zwirem, zapachem spalin, czy pieknymi dziewczynami. Kiedys jezdzilem na wiekszosc rajdow, to sa niezapomniane przezycia.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja obejrzałem wczoraj "Skóra w której żyję".
Obraz: rewelacja, miło dla oka, telewizor ma możliwość pokazania swoich walorów,
Dźwięk: dużo drażniącej muzyki smyczkowo-klawiszowej. Ma potęgować napięcie, ale mnie osobiście drażniła,
Fabuła: jak ktoś lubi Almodovara (wizualia) i twisty typu Oldboy (fabuła) to może się podobać.
 

pantomima

Banned
Że jest to wątek o wszystkim co ciekawe , warte obejrzenia to chyba nic złego się nie stanie jak wrzucę coś takiego ...

Przed wczoraj jakoś przypadkiem na to trafiłem i do dziś nie moge pojąć jak mocną trzeba mieć psychę , żeby podjąć sie czegoś takiego jak Ci panowie, wdrapać sie tam gdzie im sie udało , na coś co na pierwszy rzut oka wydaje sie być pozbawione jakiej kolwiek stabilności ...(tak w mym odczuciu ) .
Jak tak na to patrzę , to dochodzę do wniosku ,że za żadne skarby świata nie dał bym rady wziąść udziału w tego typu montażu , przenależec do tego kilku osobowego teamu :)

Bird's Eye View of FInal Piece of Freedom Tower Antenna - YouTube

Robi wrażenie prawda .... ? ;)
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Nie działa mi w pracy youtube, więc nie wiem czy to to, ale tytuł jest wiele mówiący. Widziałem to kiedyś i OGROMNE wrażenie. Trzeba mieć jaja ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Coś mi nawet chodzi po główie, że ten, albo jakiś podobny filmik jest w 3D. Nie wiem czy to coś dodaje do wrażeń (w sumie 3D może być tylko antena, bo ziemia jest za daleko), ale kto wie. Może są spotęgowane :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Że jest to wątek o wszystkim co ciekawe , warte obejrzenia to chyba nic złego się nie stanie jak wrzucę coś takiego ...

Przed wczoraj jakoś przypadkiem na to trafiłem i do dziś nie moge pojąć jak mocną trzeba mieć psychę , żeby podjąć sie czegoś takiego jak Ci panowie, wdrapać sie tam gdzie im sie udało , na coś co na pierwszy rzut oka wydaje sie być pozbawione jakiej kolwiek stabilności ...(tak w mym odczuciu ) .
Jak tak na to patrzę , to dochodzę do wniosku ,że za żadne skarby świata nie dał bym rady wziąść udziału w tego typu montażu , przenależec do tego kilku osobowego teamu :)

Bird's Eye View of FInal Piece of Freedom Tower Antenna - YouTube

Robi wrażenie prawda .... ? ;)

To ja kiedyś oglądałem ten filmik:
Height of courage - men working on a sky-high tower (1,768 feet) - YouTube
:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak pytalem, mam nadzieje ze sie nie zawiode. Chociaz w podobnym terminie ukazuje sie GTA5, wiec na jakies 2tyg. znikam z zycia towarzyskiego na forum ;)
 
Do góry