Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

wucash

Active member
Bez reklam
Obcy Romulus zaliczony, Klimat 1 i 2, sporo nawiązań. Pierwsze 1,5 godziny bardzo dobre potem ich troszeczkę poniosło. Jest troche głupotek, które mogą sie nie podobać, mnie po prostu śmieszyły. Rozbawiają mnie zaangażowane recenzje gdzie niektórym żyłka pulsuje przy pisaniu :D Toż to tylko horror sci-fi ;)
Generalanie pozytywnie ale ja jestem w tej mniejszości, której sie podobał Prometeusz :p
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Obcy Romulus zaliczony,
Też mam ten seans już za sobą.
Po "Prometeuszu" i "Przymierzu" powrót do klimatu "Obcych".
I to chyba tyle z plusów "Romulusa".
Przez cały seans miałem nieodparte wrażenie ,że "to już było". Niestety.
Wyglądało to tak jakby dzieciak pociął nożyczkami poprzednie części i tak trochę na chybił trafił wybrał po kilka kawałków taśmy z każdej. Posklejał je w całość i zrobił z nich nowy-stary film.
Dla fanów-do zaliczenia .Nie fanów nie będę nawet namawiał do obejrzenia.
I zastanawiam się tylko, jak można było to aż tak sp...lić? 🤪
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jestem po obejrzeniu filmu Strefa wroga jak ktoś lubi klimaty wojenne to polecam, jest kilka absurdów, ale całościowo można obejrzeć, a dźwiękowo w KD mistrzostwo, każdy wystrzał, przeładowanie broni, wybuchy, bomb, granatów, coś pięknego, normalnie można się poczuć w środku akcji.
I tak sobie pomyślałem, w sumie zawsze sobie to myślę, kiedy oglądam takie filmy, że nawet w tej chwili, gdzieś mogą być chłopaki w jakiejś akcji za naprawdę śmieszne pieniądze w stosunku do tego ile zdrowia zjedzą w czasie udziału takich misji, a już nie wspomnę o narażeniu swojego życia. Jakie życie może być przewrotne, że siedząc sobie za biurkiem, jakaś kawka, ciasteczko, monitor przed oczyma i można zarobić pieniądze nieporównywalnie większe do tych, co narażają życie biorąc udział w różnych akcjach wojskowych.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Chyba przedobrzyłem,bo widzę teraz mikroskopijne niedoskonałości w filmach i nie mogę skupić się na fabule :roll:;-)
A tak bardziej serio,to trzeba będzie stestować z ciekawości...
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Kto zastąpi takie aktorskie potęgi ja Pacino i De Niro?
Nikt nie musi ich zastępować.Można ich sklonować.W przypadku Ellen Ripley zdało to egzamin.Do jakiego stopnia , można zobaczyć w "Resurrection".Albo poprosić @Piramidę ,żeby zmontował coś w AI. :lol:
A tak poważnie...trudno będzie.Zwłaszcza ,że wiele lat minęło a "dwójka" ma podobno być jednocześnie prequelem i sequelem pierwszego filmu.
Albo będzie fajny film albo gniot na miarę "Romulusa".
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Albo poprosić @Piramidę ,żeby zmontował coś w AI. :lol:
Jakby co,służę pomocą :wink:
Na razie łap co innego :shock:;-)

Lolek,aaale żeś zapodał wrzutkę na TL (1,56 TB) ;-)
Home Theater Movie Clips [SDR HDR DV Dolby Atmos DTS-X Auro3D IMAX THX]

A warto obejrzeć trochę długie Kinds of Kindness ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry