Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie pije,nie pali marihunaen,nie ogląda filmów z podejrzanych stron,nie tyka AI (no może oprócz tego z niektórych produkcji) :grin:
Porządny facet ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dwa tygodnie temu przypomniałem sobie 3ą część Bad Boys, kilka dni później kupiłem w streamingu 4ą część z tego roku na Sony Bravia Core (tutaj jest w 4k) i wczoraj właśnie obejrzeliśmy, powiem uczciwie, myślałem że może być słabo, ale całościowo naprawdę dali radę, główni bohaterowie stanęli na wysokości zadania, troszkę żartów mniej, niż to miało miejsce we wcześniejszych częściach, ale nie licząc tego aspektu to nic nie stracili na atrakcyjności gry aktorskiej, fabuła też jest do przegryzienia, muzyka nam podeszła, kilka fajnych ujęć i całościowo fajnie się film oglądało. Jak ktoś jeszcze nie oglądał to warto obejrzeć , na Amazonie też można kupić, ale jest w jakości HD.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To jest jedyny minus muzyki w tej części i tak się zastanawialiśmy wczoraj, dlaczego tak zrobili, bo myślę sobie, że dobrze wiedzą, że ludzie, którzy lubią te filmy, również lubią ten kawałek. Choc jedno wykonanie troszkę było w innej aranżacji :) Ale fajnie, że całościowo miło się ogląda tę ostatnią część. Będzie Va ? :)
 
Do góry