Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

mat74

Well-known member
Bez reklam
Warte uwagi :


 

wucash

Active member
Bez reklam
Duże roczarowanie nowy filmem Costnera - Horizon -American saga. Cieżko to strawić, poczynając od gry aktorskiej, po scenariusz, który moim zdaniem kupy się nie trzyma. Wątki nie związane ze sobą, melodramatyczne uniesienia, patos rodem z produkcji sprzed 30 lat. I na koniec wisieńka na torcie - kilkuminutowy trailer kolejnej części jako zakończenie filmu.
Domyślam się, że miała to być właśnie saga czyli pokazanie na przestrzeni wielu lat losów bohaterów ale nie za bardzo to wyszło. Do "Tańczącego z wilkami", który pewnie dla wielu zapisał sie jako kamień milowy filmów o dzikim zachodzie to to nie ma nawet podejścia...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie gdzieś niedaleko ,tylko to u mnie było.
Ale ważniejsze jest to, jak Ty wyglądasz. ;)
Sponiewierany jesteś strasznie.Ale to tak jest jak się ktoś szlaja po parkingach.I mógłbyś wreszcie zainwestować w lusterko.:grin:
Szlajam się po parkingach,ale przynajmniej nie zgubiłem się w lusterku :ROFLMAO:

patos rodem z produkcji sprzed 30 lat.
To źle ? ;)


Ancymony nie przedłużyli mi YT Premium za 479 PKR,ale coś ogarniemy ;)
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
przynajmniej nie zgubiłem się w lusterku
A jak nie lusterko to może zrób sobie mały retusz w AI.
Bo teraz wyglądasz jak po miesiącu ostrej jazdy bez trzymanki do odcięcia. :ROFLMAO:
Jak puściłem ten filmik ,

Parking we Wrocławiu

Visit this link to play the video:
files.fm
files.fm
czy jak to się nazywa , to wszystkie koty z mojej wiochy zwiały.:ROFLMAO:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Skoro koty uciekły po moim przybyciu,to chyba zdały sobie sprawę,że teraz to ja rządzę w Twojej wiosce :grin::wink:

Napoleon 2023 Directors Cut 2160p ATVP WEB-DL DDP5.1 Atmos DV HDR H.265-GiTeK
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Imponują czy nie ,ja jestem zwolennikiem zdecydowanych rozwiązań. :grin:
A Ty mi tu pokazujesz jakieś dmuchanie w fujarkę.:ROFLMAO:
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Tak mało drastycznie było przy fujarce Panie Kolego? ;)
To może przypomnij co stało się z samymi zainteresowanymi po zbajerowaniu ich fujarką.:grin:
 
Do góry