Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tytuł to "Dziewczyna" i moŻe warto zobaczyć ten film ;)
Dobrze było napisane ... " Dziewczyna i morze warto......." przecinek się zapodział po słowie morze, coś dziwnego się dzieje, kiedy pisze z telefonu i jak wejdzie z automatu tłumaczenie na język polski, nie wiem dlaczego tak mi się dzieje na jednym z telefonów.. :) Wszystko jest ok jak nic się nie zmienia i jest tak jakby w wersji angielskiej. Nazwa filmu jest Dziewczyna i morze, więc wszystko było ok za wyjątkiem przecinka.. co nie zmienia faktu, że film jest dobry, a wyczyn jakiego dokonała ta dziewczyna jest mega, ja pływam dobrze w ciągu 60 min na basenie, a nie w Morzu pływam około 2.200-2.400 m. , nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak ona to zrobiła na Morzu, które miało 13-12 stopni, ponad 30 kilometrów do przepłynięcia, plus walka z falami jak i prądami.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem jak było napisane.
Ważne co można było przeczytać.
A przeczytać można było

@lolek126 ...
może podając tytuł filmu warto używać cudzysłowu?
Zgoda, przecinek robi różnicę, dlatego używamy go w pisowni, brak jego w pewnych miejscach powoduje zmianę sensu zdania. I to miało miejsce, choć na forach z przecinkami jest problem i to nie mały.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przecinek może uratować życie ; )

Operować Lolka nie można, czekać!
Operować Lolka, nie można czekać!

Rozstrzelać Pirusia nie wolno, wypuścić!
Rozstrzelać Pirusia, nie wolno wypuścić!

Btw.
Odświeżyłem wczoraj pierwszą część Bad Boysów (1995) i co by nie mówić, dobrze się to oglądało, typowy przedstawiciel akcyjniaka lat 90-tych.
Żałuję, że nie odświeżyłem całej serii przed ostatnią odsłoną (2024)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wygląda spoko ;)
A tak serio,to może by się przeszedł ?
3F3BF3MQ.jpg


Armaniś,tylko się za bardzo nie wychylaj na 98" ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Serial 11.22.63 obejrzałem już kilka odc. i zamierzam cały sezon zaliczyć. Jak dla mnie warto czas poświęcić.
 
Do góry