Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To nie lepiej od razu wejsc na PH? ; )

Ps. Co z tym nowym Twisters, chętnie bym przewietrzył skrzynki i wpuścił trochę wiatru do pokoju. Wiadomo kiedy się pojawi?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Obadamy.
Co masz tam teraz podpięte z serwisów streamingowych ?
Korzystasz czasami z innych źródeł,gdy coś nie jest dostępne w Twoim regionie ? ;)
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem nowych "Bad Boys". No ok. Dobry był. Ale mały mnie trochę irytował. Przez pierwsze pół godziny już miałem go dość. Później się uspokoił ze swoją gadką. Z resztą w poprzedniej części też był wkurzający. Po za tym za mało dobrej muzy było. Nie potrzebnie ją skracali lub dawali jakieś wycinki. Tego mi trochę brakowało. Ale śmiało można do niego usiąść. 👍
Ps. Po napisach jeszcze 20sekund jest scena. ☝️
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Zaliczyłem także 'Ministerstwo Niebezpiecznych Drani '. No kurcze dla mnie zajebisty. Lubię takie filmy. I podkład muzyczny fajny i cały czas coś się dzieje. Nie ma długich przestojów. No i na faktach. 💪
Miałem dzisiaj bardzo udany seans filmowy. Własne kino to jednak jest rarytas. To przywilej. Co dla mnie ważne, pieniądze nie wyrzucone w błoto. Tyle lat i człowiek cały czas zadowolony.
Dobrego sobotniego wieczoru 👍 dla kino maniaków. 🖐 i innych wariatów.️
 

SabinaWix

New member
Miałam ochotę ostatnio na jakiś film przygodowy, po próbie obejrzenia „Wyprawy do dżungli” i najnowszego Indiany Jones'a, opuściła mnie nadzieja na znalezienie czegoś dobrego. Może znacie jakiś dobry tytuł, nie w stylu dennej bajeczki, jaką okazało się dzieło z udziałem Emily Blunt i Dwayna Johnsona?
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
@SabinaWix Dzisiaj o dobry film przygodowy jest bardzo ciężko. Teraz królują w większości głupkowate i na siłę śmieszne filmy.
Może spróbuj 'Mój pies Artur '. Przygodowy i na podstawie prawdziwej historii. Może Ci podejdzie .
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Według mnie tytuł tego filmu to "Młoda kobieta i morze" , może niewiele to zmienia, mimo wszystko brzmi trochę inaczej.
Przy czym "morze" własciwie powinno być z wielkiej litery.
 
Do góry