Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Nigdy nie wiadomo. Może nie jestem osamotniony, a ktoś ma sporą wiedzę na te tematy? Odnośnie linku, Ruskie zaraz zbudują większy:) Mam niewątpliwą pasję odkrywania. Ostatnio odkrywam Harnasia a tam co pod zawleczką?...wygrałeś drugiego.:D
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pain and Gain:
Sztanga i Cash - Zwiastun PL (Official Trailer) - YouTube
Jestem po seansie, polecam. Swietne kino, non stop akcja, projekcja ponad 2h, w pewnym momencie mialem wrazenie ze film juz sie konczy, a ten dopiero sie zaczal rozkrecac, swietna rola Marka Wahlberga (zreszta nie tylko jego), Mark jedynie potwierdzil swoj kunszt. Spodziewalem sie typowej papki amerykanskiej, a tu prosze. Swietny Komedio-dramat, szczegolnie ze film oparty na faktach.
 

pantomima

Banned
Filmu nie ogladałem ale zwiastuny wygladaja ciekawie ...potwierdziłes ze warto obejrzec,zreszta chyba jak kazdy z Markiem.
Ja polecam tym ktorzy nie mieli okazji ogladac "Lot" z Danzelem Washingtonem -naprawdę dobre kino ,puszczany chyba jest nawet teraz co jakiś czas na C+ .
Rownież taki komedio dramat -komedii w sumie to tam malo ale sa ze 3 dobre polewkowe sytuacje,szczegolnie w koncowce jak pana pilota przywracaja do pionu ostro ladujac turbo i gibonem ;-)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"Lot" rewelacyjny, juz kiedys o tym pisalem. Taki kino wlasnie lubie, te wszystkie X/Spider/Iron/Super-many, owszem chetnie ogladne, chociaz mimo doskonalych efektow zdarza mi sie (paradoksalnie) na takim filmie zasnac, to wlasnie filmy pokroju "Lot" (szczegolnie ze w obsadzie bezbledny Denzel) ogladam od deski do deski. "American Gangster" podobnie, te kocie ruchy Denzela, ten gosc nie musi nic mowic, wystarczy na niego patrzec.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nigdy nie wiadomo. Może nie jestem osamotniony, a ktoś ma sporą wiedzę na te tematy? Odnośnie linku, Ruskie zaraz zbudują większy:) Mam niewątpliwą pasję odkrywania. Ostatnio odkrywam Harnasia a tam co pod zawleczką?...wygrałeś drugiego.:D
Jakies tam fotki i filmiki z podwodnych wojaży do wnętrza wraku były, nawet programy dokumentalne,
Ale zastanawia mnie bardziej prawdopodobieństwo wylosowania takich zawleczek w specjalnym fotelu omawianym w innym temacie :D

"Lot" rewelacyjny, juz kiedys o tym pisalem. Taki kino wlasnie lubie, te wszystkie X/Spider/Iron/Super-many, owszem chetnie ogladne, chociaz mimo doskonalych efektow zdarza mi sie (paradoksalnie) na takim filmie zasnac, to wlasnie filmy pokroju "Lot" (szczegolnie ze w obsadzie bezbledny Denzel) ogladam od deski do deski. "American Gangster" podobnie, te kocie ruchy Denzela, ten gosc nie musi nic mowic, wystarczy na niego patrzec.
Lot, Trainig Day - :eek:k:
Nawet wczoraj rozmawiałem o tym z kobieta, że może byśmy odpoczęli od filmow akcji, superbohaterow i strzelanin ;)
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Pain and Gain:
Sztanga i Cash - Zwiastun PL (Official Trailer) - YouTube
Jestem po seansie, polecam. Swietne kino, non stop akcja, projekcja ponad 2h, w pewnym momencie mialem wrazenie ze film juz sie konczy, a ten dopiero sie zaczal rozkrecac, swietna rola Marka Wahlberga (zreszta nie tylko jego), Mark jedynie potwierdzil swoj kunszt. Spodziewalem sie typowej papki amerykanskiej, a tu prosze. Swietny Komedio-dramat, szczegolnie ze film oparty na faktach.

Faktycznie, fajny film. Nawet mozna się momentami pośmiać. The Rock to ładnie musiał koksu zapodać, bo rozrośnięty... Niby to na faktach, a w głównej mierze film ośmieszający pewne zachowania społeczeństwa. Może Armanig też wyskoczymy na miasto i powiemy że jesteś znanym reżyserem i szukasz lasek do głównej roli?

"American Gangster" podobnie, te kocie ruchy Denzela, ten gosc nie musi nic mowic, wystarczy na niego patrzec.

Bo Polski aktor nie ma luzu -- rusza się jak wóz z węglem
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lot, Trainig Day - :eek:k:
Nawet wczoraj rozmawiałem o tym z kobieta, że może byśmy odpoczęli od filmow akcji, superbohaterow i strzelanin ;)

Ja sie szykuje na "Millerowie", ale glownie za sprawa Jennifer Aniston w jej nowej roli ;)

Faktycznie, fajny film. Nawet mozna się momentami pośmiać. The Rock to ładnie musiał koksu zapodać, bo rozrośnięty... Niby to na faktach, a w głównej mierze film ośmieszający pewne zachowania społeczeństwa.

The Rock, to wiadomo, ten zawsze byl duzy, ale zobacz na Marka, ten to dopiero przykoksil.

Może Armanig też wyskoczymy na miasto i powiemy że jesteś znanym reżyserem i szukasz lasek do głównej roli?

Smiej sie, juz mialem takie pomysly za mlodu. Zdziwilbys sie ile chetnych by sie znalazlo, a jak wezme moja stopklatke, to juz pozamiatane. Pelna profeska. Pamietacie "Ballade o lekkim zabarwieniu erotycznym", ludzie twierdza ze to byly realia tamtych czasow, a ja twierdze ze dzis niewiele sie zmienilo, jedynie laski sie lepiej kamufluja.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Tez kiedy robilem z kuzynem podobne numery. Wszyscy się nabierali, ale najtrudniejsze dla mnie było zachowanie profesjonalizmu i powagi w megasmieznych sytuacjach i podczas wkręcania ludzi :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
No, dzisiaj mam seans ( nie spirytustyczny:)). Ściągnąłem sobie Iron Mana 3, Halo 4, Straszny film 5 i Szybcy i wściekli 6. Na dekoderze mam do obejrzenia Rejs i Boo. Dobrze, bo od dłuższego czasu jakas posucha była z filmami
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Co do Denzela to ja lubię jego... Johnny Q. Jakoś się wzruszam. Teraz jak już sam mam syna, pewnie bym się wzruszał jeszcze bardziej. A na dekoderze mam do obejrzenia Safe House z Denzelem. Z innych jego filmów jeszcze dobry był:
Człowiek W Ogniu (uwielbiam motyw zemsty),
W sieci zła (ostatnia scena :)),
Huragan (na faktach, niesamowity!).

A z innego klimatu. Wczoraj obejrzałem "Ludzie jak my" z Chrisem Pinem i moją uwielbianą Elizabeth Banks. Film ZAJEBISTY.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To ja dla odmiany polece film Hitchcock (wlasnie jestem po seansie) Cos co pewnie wam sie nie spodoba, nie ma tam efektow, czy latajacych robotow :) , ale film mnie wciagnal od samego poczatku do konca, moze dlatego ze lubie Hitchcooka, za caloksztalt jego tworczosci. Wstyd sie przyznac, ale dopiero pod koniec zorientowalem sie kto odgrywa glowna role, mimo iz pare razy celnie trafilem, to dalej nie bylem w 100% przekonany.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
mi najbardziej utkwił w głowie Johnny Q, Człowiek w ogniu, Deja vu i Plan doskonały. Ogólnie nie ma słabego filmu z tym aktorem:D

To ja dla odmiany polece film Hitchcock (wlasnie jestem po seansie) Cos co pewnie wam sie nie spodoba, nie ma tam efektow, czy latajacych robotow :) , ale film mnie wciagnal od samego poczatku do konca, moze dlatego ze lubie Hitchcooka, za caloksztalt jego tworczosci. Wstyd sie przyznac, ale dopiero pod koniec zorientowalem sie kto odgrywa glowna role, mimo iz pare razy celnie trafilem, to dalej nie bylem w 100% przekonany.

ja bardzo dobrze pamiętam Ptaki Hitchcock. Mimo że nie powinien to mi się spodobał hehe:)
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Co do Denzela to powiem tak.... pewnie się nie zgodzicie... gra w super filmach, ale po obejrzeniu kilku(nastu) człowiek odkrywa to samo co w przypadku Nicolasa Cage. Aktor jednej maniery/jednej miny. Ja zwracam na takie rzeczy uwagę i niestety u niego jest to widoczne. Aczkolwiek co ważne - nie przeszkadza jakoś bardzo.

W kontraście podam aktora równie mainstreamowego i popowego, ale jednak umiejącego się przeistaczać, tj. Leonardo di Caprio. Rozumiecie o co mi chodzi?

Odróżniajmy dobre filmy od dobrych aktorów. Denzel jest solidny, ale czy dobry? Jest kasowy, owszem. Ale dobry? Ok, może dobry. Ale to wszystko. Mocna czwórka z plusem ;P
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
kwestia gustu:D a o gustach się nie dyskutuje:D. Ta maniera Denzela może się podobać;). Jednym słowem każdy ma swoje typy. Leonardo di Caprio tez bardzo dobry aktor, którego cenię, ale bardziej mi pasuje Tom Cruise ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Cruise się skończył jak zaczął scientlożyć ;P odbiło mu. Szajba. OD tamtej pory gra w filmach słabych lub w filmach kasowych. Sztuką bym tego nie nazwał. Co do przyjemności oglądania tych, które nazwałem kasowymi - ogromna.

Ale to znów jest kwestia filmów ;P

Zresztą teraz jest wielu aktorów, którzy powielają swoje pierwsze wielkie role. Klisza za kliszą. Mało jest "kameleonów". Depp, Tom Hanks, nawet Pitt jest dobry. Antony Hopkins. Kumacie?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
nie zapominaj o Will Smithie :). potrafi wcielić się w różne role i ten fajny humor nawet w filmach nie komediowych;)
 
Do góry