Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co masz na myśli nie wkręcaj?
Trzeba odróżniać duże "ambitne" produkcje, od kina pod szklankę piwa.
Ta pozycja, idealnie się w ten schemat wpisuje, co nie oznacza, że musi być podobne przerysowana do granic absurdu, jak to ma miejsce w przypadku większości Netflixowych produkcji. Tyle oczekuje po takim kinie.
Skondensowana dawka pod 90min. przed ekranem, ale co kto lubi.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Obejrzałem Bliźniaka na BR, pod względem jakości obrazu to perełka, niesamowicie czysty obraz :) a i dźwiękowo jest fajnie, a sam film też nie jest słaby, jak dla mnie. Duże gorsze były w historii kina... szybko czas minął przed tv,,


ten film to pomyłka, marnowanie 2h życia, efekty jak w szybkich i wściekłych.. jeden wielki komputer, jakieś tańce na motorku, jakiś kolo biegający po ścianach jak jakiś spajderman, fabuła z tyłka, film na tv puls po 24 żeby nikt nie widział
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szału nie ma to fakt, ale ja nie żałuję, a technicznie fajnie obejrzeć tak dobrze zrealizowany film. Mam na myśli jakość obrazu i dźwięku.
 

JanVid

New member
techniczne full wypas, intelektualnie dno ..... a najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że takich filmów jest coraz więcej i aż strach pomyśleć ale jest to skutkiem że coraz bardziej mamy mniej rozwinięte intelektualnie społeczeństwa tzw. "krajów dobrobytu" :) ))
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
techniczne full wypas, intelektualnie dno ..... a najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że takich filmów jest coraz więcej i aż strach pomyśleć ale jest to skutkiem że coraz bardziej mamy mniej rozwinięte intelektualnie społeczeństwa tzw. "krajów dobrobytu" :) ))

Całe szczęście kolego, że jest tyle różnych innych rzeczy oprócz filmów, że można spędzić znacznie lepiej czas niż oglądając film/y, które często są właśnie takie, a nie inne. Ale jedno trzeba przyznać czas szybko mija jak się ogląda takie filmy. :)
Czekam na najnowszych "bed bojsów', bo znajomy ma kupić wersję 4k i sobie zostawi film w 4k, a mi sprzeda sam nośnik na BRz filmem , pewnie też nijak się ma ta ostatnia część do dwóch poprzednich, ale trzeba zobaczyć.. :)
 
Do góry