Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

kaminskakl

Active member
Bez reklam
A ja więcej niż teraz :D Polecam zobaczyć. U nas bez większego echa przeszedł. Chyba nawet nie było premiery kinowej ;)

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie jestem fanen Vigo Mortensena ale poza Estern Promisses, wystapil jeszcze w innych dobrych filmach, ktorych nie sposob zapomniec, a ktore zaliczam do prywatnej listy 200 filmow, ktore zabralbym ze soba na Marsa.
Kto jeszcze nie widzial, ten pipka.

[youtube]bO8EqMsxOiU[/youtube]

[youtube]D1kH4OMIOMc[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A 40 lat temu... :wink:
55bc07bd0601c_p.jpg
 

wucash

Active member
Bez reklam
W przeciwieństwie do "Szadzi", którą skończyłem na siłę, to Netflixowe "W głębi lasu" już bardzo przyzwoite. Jest klimat, lata 90-te, no i historia nawet się kupy trzyma. Do tego realizacja Netflixa na poziomie. Można ryzykowac ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie tak dawno temu, pamiętam jak kupowałem telemagazyn z programem na cały tydzień, lub coś podobnego, co by wiedzieć co w trawie piszczy. Były już te wszystkie tvny/polsaty, RaiUno ; ) szukało się dobrych filmów, a dziś? Setki kanałów, seriali, a od dwóch tygodni nie ma co oglądać :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też tak myślałem, do czasu jak poznałem Piramidę ; )
Ponoć już dotarł na koniec inernetów i robi trzecią rundę, stąd tyle klasyków.

Ostatnio już oglądam filmy na YT Premium, jak chociażby "The Thinning" z Logan Paul - to ten znany "jutuber" ; ) i o ile sam w sobie film marny, to tematyka dobra.
Świetnie się wpisuje w teorie spiskowe i NWO.
Czyli depopulacja, ale uczniów. Ci którzy nie zdadzą egzaminu w szkole, są odsiewani.
Byłbym za, ale nie uczniów, ale w testach na głupotę bez względu na wiek, bo aż się prosi widząc co się dzieje na świecie ; )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem Bliźniaka na BR, pod względem jakości obrazu to perełka, niesamowicie czysty obraz :) a i dźwiękowo jest fajnie, a sam film też nie jest słaby, jak dla mnie. Duże gorsze były w historii kina... szybko czas minął przed tv,,
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"7500" - zaliczone
https://www.filmweb.pl/film/7500-2019-821897

Samolot pasażerski, atak terrorystyczny, akcja. Czego chcieć więcej?

Dawno nie widziałem tak dobrze skrojonego filmu.
Typowa pozycja pod przysłowiowe weekendowe piwko i w tych kategoriach oceniam.

Wręcz książkowy przykład jak powinna wyglądać tego typu produkcja.
Nikt tu na nic się nie sili, nie ma węży, pseudo-bohaterów ratujących świat i ckliwych pobocznych historyjek (na szczęście), a mimo to trzyma w napięciu do ostatniej minuty.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Ja też dzisiaj miałem zamiar ten film obejrzeć. W sumie cztery mam do wyboru ale zacznę od tego skoro jest dobry.[emoji6]
 
Do góry