Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

jurass

Banned
JEsli nie masz tv 4K to jak chcesz zobaczyc roznice?
Ano normalnie. Tak samo chociażby jak można zauważyć różnice dla różnych transferów (na różnych wydaniach) tego samego filmu. Dla niektórych z tak przygotowanych filmów (Mastered in 4K) widać różnice porównując poszczególne klatki. Różnice są w tonacji kolorów i szczegółach. Widać to nawet na moim 26" monitorze.
 

pantomima

Banned
Odpaliłem sobie właśnie Pamięć Absolutną Mastered in 4K i nie widzę jakiejś szczególnej różnicy w porównaniu do zwykłej wersji na bluray.Nie ma co się w to bawić.
Trzeba czekać aż 4k się rozkręci i zbierać kasę na nowy telewizor.

Wiesz co -dał bym Ci bana za ten post tak conajmniej na tydzień abyś sobie przymyślał,zdał sprawę z tego jaką głupote właśnie palnąłeś .
 

pantomima

Banned
Jestes typie totalnie plytki ' za płytki zeby w ogóle z toba wchodzic w jaka kolwiek dyskusje . Pokazales deko wyzej jaki potencjał w tobie drzemie . Buzi .
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak sobie przeglądam horrory z ostatnich 10 lat i dochodzę do wniosku że to co oglądałem wczoraj wieczorem to po prostu rewelacja.
Polecam film "Obecność".
Jest w nim to co najbardziej lubię w horrorach a więc lata 70-te,stare domy,duchy,egzorcyzmy,przerażająca muzyka.....
Brzmi to znajomo ale ten film jest nakręcony naprawdę bardzo dobrze i gwarantuję że jak będziecie oglądać GŁOŚNO wieczorem (najlepiej samemu) na dobrych kolumnach lub słuchawkach to parę razy podskoczycie....
Film oparty na faktach...
Oto zwiastun The Conjuring Trailer 2013 Movie - Official [HD] - YouTube
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie, również stare horrory były z duszą. Dzis te efekty specjalne i komputerowe czasem zamiast przyblizac to oddalają od realizmu, a ja horrory lubie, ale nie smoki, diabły czy inne stwory, ale tam gdzie sa realni np. psychopaci - wtedy lubię się czasem pobać :) i serducho czasem zabije mocniej - przecież o to w tym chodzi - o wywołanie emocji.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Właśnie miałem to samo napisać. Duchy mnie jakoś nie potrafią wystraszyć... Ale już psychopata owszem :) Chyba kwestia wieku.

Chociaż.... ja do realnych zaliczam również wszelkie filmy typu "infekcja wirusowa zmienia ludzi w bezmyślnych morderców". Jakoś mnie ten gatunek kręci :) Mniej może w kwestii strachu, ale lubię ten klimat. Czyli kilka (nie wszystkie) nocy/poranków/świtów/zmierzchów żywych trupów, serial The Walking Dead, 28 dni/tygodni później itd :)
Ale już np. Resident Evil nie trawię... bajeczka ;P
I już się nie mogę doczekać na World War Z na BD :)
Albo ostatnia część [REC] :) Pierwsze dwie super, trzecia jako treść poboczna i momentami na śmiesznie była słabsza, czekamy na zakończenie serii :)

Do tego dokładam ogólnie gatunek post-apo :) np. Droga :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
To ja mam zupełnie odwrotnie:) Lubie filmy z duchami, wampirami itd. Jakoś nie przerażają mnie filmy o psychopatach, bo się szybko irytuję. Standard to uciekać przed mordercą i ze 3 razy się przewrócić, oczwywiście w okolicy jest zabity ktoś z bronią, ale trzeba wziąć łopatę i próbować się bronić. Aha, i jeszcze przeważnie samochód nie odpala, a jak już odpali to za daleko bohater nie ucieknie bo w jakieś drzewo przyłoży. Nie mówiąc już że ktoś ucieka samochodem, a psychopata na piechote i tak znajduje się tuż przed nim:) Przeważnie psychopata to nasz sąsiad, który w porywach po urlopie waży 65kg i jednym liściem można by go rozmaślić na ścianie, a on rozwala wszystkich w okolicy, ładuje do samochodu sam ciala chłopów ważących po 100kg i jedynie może go powstrzymać Chuck Norris kopnięciem z półobrotu:) Nie,nie to nie dla mnie. Chociaż bylo parę fajnych filmów.
 
Do góry