Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mi zupełnie nie podszedł, ale nie przykładałem się do seansu.
Btw. Na ten modułowy tv już złożyłem preordera, zacznę skromnie, od 80" i tak gdzieś w 2030r. mam nadzieję już patrzeć na 130" ; )

Odświeżyłem Predatora z Arnim, rewelka. Teraz lecę dalej z odcinkami.
Podobnie Terminator, również bomba. Został mi jeszcze Salvation.
Commando również.
Arni jednak gość, zdecydowanie wolę od Sylwka.

To widzieliście?
Nie lubię tych wszystkich gadek motywacyjnych, ale gdybym miał wybrać tą jedną z lepszych, to Arni ze swoim podejściem, byłby nr. 1
W przeciwieństwie do większości, poparł to bardzo konkretnymi osiągnięciami.

Włączyć PL napisy

[youtube]mNDA-o9yJNw[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig miałeś na myśli film Alpha i to ten film nie podszedł ?

A propo Predatora, szkoda że najnowszy Predatorek taki słaby z tego co wszyscy piszą w necie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, Alpha. Jakoś bez emocji, ale nie przyłożyłem się, bo i też nie wciągnął mnie od początku jakoś, może za drugim razem byłoby inaczej.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida ten oled rozwijany dla mnie to żaden szał, dodatkowy brzydki mebel w salonie:)

Może się przydać tym,którzy mają ekran projekcyjny na ścianie.

Piramida to ten Alpha taki słaby ?

Jakoś się nie wkręciłem :wink:

Sylwek też ma niezłe osiągnięcia.
Swoją drogą,już niedługo :
225378_front.jpg
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Może się przydać tym,którzy mają ekran projekcyjny na ścianie.

O tym nie pomyślałem:)

First Man masakra, wyłączyłem po kilku minutach, takiej lipy z ziarnem jeszcze nie widziałem, mamy 4K w obiegu, 8k się przedstawia powoli, a tu nadal są ludzie w świecie kina, którzy myślą, że ziarno dodaje uroku...
 

bokciu

Banned
O tym nie pomyślałem:)

First Man masakra, wyłączyłem po kilku minutach, takiej lipy z ziarnem jeszcze nie widziałem, mamy 4K w obiegu, 8k się przedstawia powoli, a tu nadal są ludzie w świecie kina, którzy myślą, że ziarno dodaje uroku...

Bo to jest tak jak obecnie z kasetami magnetofonowymi, VHS i wszelakimi reliktami lat 80/90. Czym lepsze technologie i osiągnięcia w dziedzinie AV, tym bardziej nachodzi ludzi nostalgia i sentyment. Poza tym trudno się obecnie wyróżnić w świcie powszechnie dostępnych technologii, więc Ci którzy chcą zabłysnąć oryginalnością, zaczynają hołubić wszelkim starocią. Na pohybel technologicznym hipsterom, którzy faworyzują oldskulowe formy w tej dziedzinie.
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
O tym nie pomyślałem:)

First Man masakra, wyłączyłem po kilku minutach, takiej lipy z ziarnem jeszcze nie widziałem, mamy 4K w obiegu, 8k się przedstawia powoli, a tu nadal są ludzie w świecie kina, którzy myślą, że ziarno dodaje uroku...

Chyba chodziło reżyserowi o klimat lat 60tych, ale też
mnie to ziarno denerwuje.
A film taki sobie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A myślałem, że jest szansa aby kupić :) A tutaj średnio piszecie - delikatnie mówiąc + to ziarno, którego fanem też nie jestem.
 
Do góry