Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Proszę bardzo :D
IMG_5461.jpg


No dobra,będzie jeszcze coś innego ;-)
Grubo :D Będzie trzeba zobaczyć kolejny raz :) W sam raz na święta.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubafat by wolał Odyseję kosmiczną.Dzwoni do mnie codziennie o 6 rano i pyta czy już jest.Nawet we Wronkach mnie tak wcześnie nie budzili :grin:
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nie marudź. Niebawem zmieniam strefę czasowa. Będę dzwonił po półnicy. ;)
Tymczasem w środę Kler, a w czwartek First Man. :)
 

venomas200

New member
Bez reklam
Obejrzałem Anihilacja.
Straszna kupa wyszła z tym filmem.
Zmarnowany potencjał tej historii zabrakło rozmachu polotu i wszystkiego.
Przez 3/4 filmu pierdylenie o szopenie.
Mi się nie podobał i zmarnowany czas
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nie rób mu tego, bo go żona z domu wymeldujen, jak się zorientuje że po nocach jakies skośne piękności przez video chata mu się przewijaja ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja wczoraj chciałem obejrzeć dzieło sztuki rodzimej kinematografii Atak paniki czy coś w tym stylu.. dałem radę 30 min... szkoda oczu i czasu..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie rób mu tego, bo go żona z domu wymeldujen, jak się zorientuje że po nocach jakies skośne piękności przez video chata mu się przewijaja ;)

Szczerze powiedziawszy,to inaczej sobie Ciebie wyobrażałem z wyglądu :D
No dobra,nie będę robił przekierowania,bo jeszcze dostanie szlaban na Marvele :grin:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Witam, jako fan Marvela nadrabiam zaległości:
Thor Ragnarok i Wonderwoman
Napisze tylko coś odnośnie obrazu i dźwięku bo fabuła jest po za komentarzem - jedni lubią te klimaty inni nie trawią... :)

Wonderwoman :
- obraz średni tak jakby lekko zamtowiały i zamglony. Widać w wielu momentach że coś nie domaga.
W skali 1-10 daje 4 z uwagi że chociaż na tą panią są wyostrzenia .
- dźwięk dolby atmos
Tutaj bardzo słabo dosłownie 1 może dwa efekty z całego w górnych sufitowych. Jest bardzo dużo scen gdzie można było go poprawić i dodać fajny efekt a tak lipa.
Daje 4 z uwagi na sam dźwięk a dla atmos 2 bo był chociaż 1 efekt.

Thor Rangarok
Obraz- Widać że był kręcony chyba innym sprzętem. Widać bardzo dobrze detale na zbliżeniach. Obraz pozbawiony ziarna. Daje mocne 8.. :)
Dźwięk dali ciała ponownie- jest bardzo ściszony bo normalnie oglądam na 55 i jest głośno a tu na 60 i jest w miarę ok. Ewidentnie slychac jakby go mocno skompresowali.
Daje 6 bo jak się podgłosi to jest w miarę ok.
 

Drunk

New member
Bez reklam
Zaliczyłem wczoraj Hana Solo na BR. Muszę przyznać, że przypadł mi najbardziej do gustu spośród tych wszystkich imitacji GW wyprodukowanych przez Disney'a, bo nie wierciłem się w oczekiwaniu na koniec i nie ziewałem. Wiadomo że łyżkę dziegciu trzeba dodać dla równowagi, a mianowicie irytowało mnie przeniesienie do filmu ducha obecnych czasów, tj. Robot manifestujący feminizm, kobiety z jajami i faceci z p*****i między nogami. Po za tym film całkiem ok i pewnie jeszcze raz kiedyś po niego sięgnę.

A ja wczoraj chciałem obejrzeć dzieło sztuki rodzimej kinematografii Atak paniki czy coś w tym stylu.. dałem radę 30 min... szkoda oczu i czasu..
Chyba raczej "atak biegunki" powinien brzmieć tytuł jeśli by patrzeć pod kątem adekwatnym do zawartości ;)
 
Ostatnia edycja:

bokciu

Banned
Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i zapatrywania się na kino jako takie... Patrząc na "serial" SW, to oprócz tej jedynej słusznej trylogii z lat 80 tych - wybieram "Atak paniki". ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bokciu tego nie da rady oglądać :) od 20 min siedziałem już na wyczerpaniu baterii, ale nie miałem sił na więcej.. straszna padaka, a rzadko piszę tego typu zdanie.. to coś podobnego jak właśnie Ciacho i ten z Szycem nie pamiętam tytułu, też dzieło rodzime nie do zaj....
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
A ja wczoraj w końcu obejrzałem Deadpool Super Duper.
Jednak dłuższy to dłuższy, było z czego się pośmiać.
Trochę tylko się zawiodłem bo na naszym wydaniu nie było dodatków, zresztą w Super Duper chyba na żadnym wydaniu nie było dodatków. Powód prosty, zabrakło im miejsca. Trzeba zassać krótszą wersję z samymi dodatkami, a jest
ich tam trochę.
 

bokciu

Banned
Bokciu tego nie da rady oglądać :) od 20 min siedziałem już na wyczerpaniu baterii, ale nie miałem sił na więcej.. straszna padaka, a rzadko piszę tego typu zdanie.. to coś podobnego jak właśnie Ciacho i ten z Szycem nie pamiętam tytułu, też dzieło rodzime nie do zaj....

Jak się nie da jak się da. :)
Ja wysiedziałem do końca i było nieźle w przeciwieństwie do SW, na których z niepokojem spoglądam na timer odmierzający czas filmu i czuję dziwną ulgę po skończonym seansie.
 
Do góry