Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Player One - zaliczony
Player One (2018) - Filmweb

Oldskul, tak jak przypuszczałem.
Raz - muza, dwa - cała masa odwołań.
Zaczynając od takich rodzynków jak "Lśnienie", poprzez DeLoreana z "Powrótu do przyszłości", kończąc na CAŁEJ MASIE smaczków growych (i nie tylko) z lat naszego dzieciństwa.
Nawet żołnierz z "Halo" pojawił się na kilka sekund w epickiej bitwie.

Efektów w uj i trochę.
+2 pkt do końcowej oceny, za ukłon w stronę historii growej i nie tylko.

Fabularnie, nie ma specjalnie klimatu, wydaje się deko bezduszny i jakoś nie porywa, ale z całą ww. resztą seansu na pewno nie żałuje.
Film stworzony dla graczy.

Dla tych którzy nigdy nie grali, lub nie łapią odwołań, film po za efektami oceniłbym na przyzwoity.
3D mnie nie interesuje, ale wydaje się stworzony pod okulary.
Obejrzałem na tv i żałuje, tylko pod projektor/kino.
Płytę biorę do kolelcji i oglądam drugi raz już na projekcji.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No widzisz, to tak jak u Ciebie z PS4, cieszysz się pixelozą, a na PC z tym samym tytułem w 4k byś zszedł na amen ;)

Pomijam fakt, że nie będę się onanizował "8k" przy każdej chęci na seans, a muzyki słuchał na sprzęcie za 300k, bo przecież na takim za 20k nie zagra ;)

Obejrzałem, po co drążyć. 4gb, to nie 600mb, a że się obejrzy jeszcze raz, to inna sprawa. Nie bój nic Piruś, czekaj na UHD i oglądaj, może skojarzysz kilka pozycji z lat młodości ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie tłumacz się,lipę odstawiłeś i tyle :D
Za starych czasów atakowałeś mnie oryginałami i najlepszą jakością,ale widzę,że downgrade poszeszedł :wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Stare dzieje :D Teraz jak chce coś obejrzeć, to oglądam.
Zresztą są seanse i seanse. Są takie których nie tknę innych jak 1:1, a tutaj, co najwyżej nastąpiło fopa i tyle :D Kto wiedział, że tyle się będzie działo.
Nie zmienia to faktu, że i tak oryginałów mam dalej więcej, jak 80% forumowiczów na tych wszystkich Polskich forach.
Tutaj to chyba już Racco mnie przegonił ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Bubafat ma ponad tysiaka płyt BD,no chyba że już sprzedał... :wink:
Eee tam sprzedał. Poszlo w sumie moze ze 100 plytek, wliczajac UHD, a i tych kilka jeszcze zostalo. Pozbyc udało mi się tylko byłej żony, ale to pewnie dlatego że to ja musialem zapłacić. A tych płytek to za grosze nie chcieli brać (dokładnie 2 lata temu wolałem 2e/sztk) Zapomniane leżą w kartonach i czekają na wyrok, albo amnestię.
Może jeszcze kiedyś sie przydadzą...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja do 1000 nie dobilem jeszcze, ale blisko. Z tym ze staram sie ograniczyc kupowanie, bo i tak nie mam czasu ogladac. Poza tym teraz uhd, 2d, netflixy. Bez sensu lokowac kase w bd, a 3d w szczegolnosci.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja do 1000 nie dobilem jeszcze, ale blisko. Z tym ze staram sie ograniczyc kupowanie, bo i tak nie mam czasu ogladac. Poza tym teraz uhd, 2d, netflixy. Bez sensu lokowac kase w bd, a 3d w szczegolnosci.

Kwestia kto co lubi, ja np jeszcze kilka pozycji kupuje 3d bo sprawia mi to większą radość oglądanie takiego filmu na 55 calach niż na 65 calach oglądanie filmu w 2d.. I postanowiłem, że raczej w przyszłym roku nie będę zmieniał tv na 65 cali .. chyba, że wyjdzie jakiś w 3d, co nie jest realne, ewentualnie jak mój tv padnie to wtedy nie ma już wyboru..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A co sądzicie o tym filmie patrząc oczywiście na trailer, pewnie był już tutaj, ale osobiście przeoczyłem .. może coś w stylu np MI, J. Bourne///

[youtube]eJU6S5KOsNI[/youtube]
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wchlonolem Breaking Bad, ale Ozarka jakos nie dalem rady. Zatrzymalem sie na momencie zakupu domku ze starszukiem i przestalem ogladac
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wchlonolem Breaking Break, ale Ozarka jakos nie dalem rady. Zatrzymalem sie na momencie zakupu domku ze starszukiem i przestalem ogladac

Breaking Bad jak już ; )
Nie no, Breaking Bad jest jedyny, ale Ozark też świetny.
To tak jak Rodzina Soprano, jedyna w swoim rodzaju.
Potem się rozkręca, a po końcówce pierwszego sezonu obowiązkowo trzeba zaliczyć drugi.

Ja się zatrzymałem gdzieś w połowie drugiego sezonu Gomorry, może pod koniec.
Wszystko super, rozkręca się, ale jakoś mnie nie ciągnie, a pamiętam Soprano, to każdy odcinek to było święto. Genialny serial. Zresztą Breaking Bad podobnie, ale Soprano jak dla mnie nr.1

Ok, idę działać z "Kobietami Mafii"
 
Ostatnia edycja:
Do góry