Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zapomniałem napisać obejrzałem II. Cz. Kingsmana i pod względem technicznym tak jak było to w przypadku I cz. tak i w II cz. wszystko jest ok., zarówno pod względem obrazu jak i dźwięku. Natomiast co do samego filmu żeby się nie rozczulać zbytnio to moim zdaniem jest porównywalna do I cz. Powiem więcej gdybym wiedział, że będzie to podobnie do tego co obejrzałem w poprzedniej części to chyba kupiłbym od razu, a nie czekał na okazję kupna taniej tego filmu. Delikatnie jest troszkę słabiej, ale nie dużo, nadal jest to Bond w różowych okularach i jeśli ktoś lubi taki „humor” to myślę , że nie będzie zawiedziony. Ja się nie nudziłem i od siebie mogę ten film polecić, choć zdaje sobie sprawę, że nie każdemu podejdzie tego typu klimat w filmach.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
No i tak Was zostawic na troche, a po powrocie czlowiek miejsca nie moze poznac.
Co sie stalo z Savronem, Gdziej jest Cap? Zyje jeszcze? Moze krew trzeba oddac? Pantomima na emeryturze? Co tu wogole sie dzieje? Jest tutaj jakas Mama-San? Elo? Ogladamy co?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj meczyk oglądamy w 3d :) dzięki temu może 3 razy tyle będzie naszych bohaterów. ..
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja odpalam projekcje i lecimy, najwyżej potem zaśpiewam nieśmiertelne "Polacy, nic się nie stało".
W kolejce już się ustawia "Player one" i "Plan ucieczki 2" z Sylwkiem, oceny zachęcające (4.2/10), ale pal licho, zobaczymy ; )
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tez projekcje odpalam, 4 dekodery przygotowane (dluga historia :)).

Stalone cos nowego ukrecil, tez by obejzal.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Matko i córko, aż się boję, szczególnie tej pierwszej "animacji" ;)

Trailer jest mega (w tym wypadku -inaczej bym olał, bo widzę tam sporo niuansów), już dla samej muzy muszę obejrzeć, wydaje się, że spora dawka oldskullu.
Zobaczymy, a co kiszka powiadasz? ;)
Bo, faktycznie, jak to ma wyjść z tego jakiś Pacific Srom, to szkoda czasu.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Trailer jest mega (w tym wypadku -inaczej bym olał, bo widzę tam sporo niuansów), już dla samej muzy muszę obejrzeć, wydaje się, że spora dawka oldskullu.
Zobaczymy, a co kiszka powiadasz? ;)
Bo, faktycznie, jak to ma wyjść z tego jakiś Pacific Srom, to szkoda czasu.

Nie lepiej poczekać 2 tygodnie na lepszą jakość a/v ? ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A po uj jak można już ;)
Jak będę oglądał, to już będę po meczu, czyli wypity, co za różnica piksel w lewo czy prawo :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A po uj jak można już ;)
Jak będę oglądał, to już będę po meczu, czyli wypity, co za różnica piksel w lewo czy prawo :D
Patrząc na obecny stan meczu, obawiam się, że nie będziesz wypity a zalany - z rozpaczy. ;)

No i nici z filmu :grin:
1_62899.jpg
 
Do góry