Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No i nici z filmu :grin:
1_62899.jpg

Odpowiednie podsumowanie..
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ponoć jakiś Szpieg czuwał i wszystko Ci przekazywał, Kim... czy jak mu tam ;)


Masz już bilety na Soldado?
U nas miesiąc później niestety...

Kim Byl Tenqtas?
Nie znam goscia. Nie mam więc żadnych koneksji.
Soldado u mnie zaczynają grać 29 i nawet nie wiem czy będzie w jakimś prescreeningubdla dla gawiedzi, bo odkąd wróciłem to tyram i śpię, nie mam czasu nawet gazety przeczytać, a co dopiero iść do kina. Zresztą gdybym poszedł to bym usunął, bo ciągle jestem w innej strefie czasowej. Ale jak tylko obejrzę to zdam relacje.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Predzej bedzie cos lepszego...

[youtube]i02bxFc88b4[/youtube]

Nie wiem jak ja wytrzymam az wyjdzie BD :)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Predzej bedzie cos lepszego...

[youtube]i02bxFc88b4[/youtube]

Nie wiem jak ja wytrzymam az wyjdzie BD :)

Kup pampersa..... albo bilet do kina.

Ale teraz serio co sie stalo z Caparzo? na maciezynski poszedl, odchowal juz te swoje muchy w nosie?
Na islam przeszedli woli teraz 5 razy zwrazac twarz w stronne swietego kamienia niz w monitor patrzec? Prosze, niech go Ktos pozdrowi ode mnie.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Henry.
Do azji bys sie nie wybral? Znowu w lipcu ruszam, dobry kompanion zawsze mile widziany. Nie zrobilbys sobie tygodniowego szkolenia? No time wasted.
A Cap wraca, czy nie ma czasu, bo dobudowuje obok domu kino?

[youtube]jym-bOKG8NU[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Plan ucieczki II cz. słabsza?

I to duuuuuuuuuuużo ;)


Może ktoś chce obejrzeć takiego customa ? ;) :
Star Wars 4K77 2160p UHD no-DNR 35mm x265-v1 0 (84 GB)

The goal of Project 4K77 is simply to create a version of the 1977 Pre-Special Edition version of Star Wars that will look good on a 4K television or monitor.
Scanned, cleaned and rendered at 4K, the material is sourced primarily from two original 35mm Technicolor prints, with additional material taken from the 35mm Spanish LPP, a 4K scan of a 1997 Special Edition print, some Eastman reels, and just a handful of frames from the Official Blu-Ray when missing frames could not be sourced from anywhere else.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Buba,
Ten rok kompletnie odpada :(
Po budowie spłukany jestem na maxa, a i tak nie wszystko jeszcze skończone, teraz cały teren wokół ogarniam.
Służbowo jedynie trochę po UE i krótki wypad na trochę ponad tydzień w celu uzupełnienia zapasu oliwek do Italii, ale to już z rodziną i czekam na Wrzesień.
Nie ma wtedy całego tego by... ła i beaching przy butelce dobrego wina można uskuteczniać ;)

Caparzo, też cię pozdrawia...
Chłopak nie usiedzi na tyłku ;)
Ciągle coś rzeźbi
IMG-20180620-WA0045.jpg
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Ale teraz serio co sie stalo z Caparzo? na maciezynski poszedl, odchowal juz te swoje muchy w nosie?
Na islam przeszedli woli teraz 5 razy zwrazac twarz w stronne swietego kamienia niz w monitor patrzec? Prosze, niech go Ktos pozdrowi ode mnie.

Ja much w nosie nie miałem, tylko miałem dość czytania steku bzdur i glupot. Lepiej sie czuje jak mniej czasu spędzam w internecie jak i na forach na których bywałem. Nowości nie ogladam bo nie ma nic ciekawego, od stycznia nie ogladalem nic na kinie, może pare razy johna wicka i dunkierke.
Żyje mam sie dobrze, bawie sie w stolarza, to narożnik zewnetrzny, to stoły a teraz robie mini bar z logiem batmana. Czas leci, piekna pogoda, szkoda czasu na internet.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Caparzo.
Cieszę się że moja prowokacja zadzialala.
Mam podobnie jak Ty, tj alergie na BS, pewne przewartosciowanie, oraz ciekawsze zajęcia, tyle że nie dlubie w drewnie. :)
No i zakochałem się chyba ... od pierwszego strzelania...Mam pod ręką tylko spread z .22 full clip/auto ale z .357 też jest lepsza ode mnie. Nie widziałem jeszcze jak boksuje, ale widziałem kostki, więc wiem że nie sciemnia, że trenowała, tym bardziej że kocha Muay Thai

To karabinek na wysokich obcasach.

 
Ostatnia edycja:
Do góry