Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
Lolek. Powiem Ci ze trafiłeś. Czekałem od 5-tego czerwca żeby zobaczyć to na ledzie.
No i się spóźniłem ale idę na 21.00

 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem najnowszą odsłonę JW – UK - od strony technicznej trzeba powiedzieć to co zawsze pisze jeśli film oglądam w IMAX było fajnie i myślę , że każdy fan tego gatunku będzie zadowolniony. :) Natomiast jeśli chodzi o sam film to powiem uczciwie, że bardziej mi się spodobał niż I cz. Po samych scenach akcji widać wyraźnie, że reżyser musiał na spokojnie sobie przemyśleć jak mają wyglądać poszczególne sceny w taki sposób aby widz mógł poczuć się jakby brał w nich udział, a do tego aby wyglądało to najbardziej realnie jak było to możliwe. Świetna praca kamery, światło, cienie, momentami leciuteńki klimacik „horrorku” , naprawdę reżyser zrobił chyba wszystko aby ten film „skroić” jak najlepiej, pomimo, że scenariusz lekko kuleje, żeby nie napisać mocniej. Jeśli chodzi jak film się zaprezentował od strony aktorskiej to moim skromnym zdaniem jest poprawnie i dają radę, aczkolwiek w związku iż jest dość dużo akcji w tym filmie to widać wyraźnie, że są one tłem tak jakby wplecionym w to co widzowie widzą na ekranie. Pomimo, że film jest długi ale ilość wątków jest tak duża, ze nie ma czasu na ich rozwinięcie, a jedynie jest o nich wspomniane, być może specjalnie zostało to tak zrobione aby w kolejnej odsłonie coś się pojawiło z tego co obejrzeliśmy w II cz. Osobiście tylko nie rozumiem, że nie wykorzystali umiejętności K. P., mam na myśli to jak potrafi zagrać humorem – tutaj tego nie ma, bardziej jest kreowany na takiego typowego bohatera, a szkoda.. bo potrafi zrobić niezły ubaw co np. pokazuje w Strażnikach z galaktyki.. Drugi błąd aktorski moim zdaniem jest z aktorem Jeffem B. – jak ma się w obsadzie takiego aktora, a tyle się Go wykosztuje ile to miało miejsce właśnie w tym filmie to jak dla mnie jest to błąd i to bardzo duży. Nie pojmuje tego.. oby w trzeciej części było więcej tego aktora.. Oczywiście nie oznacza, że nie ma słabszych momentów, ale reasumując jak dla mnie warto obejrzeć, a na pewno warto kupić na BR, bo jak Wam nie podejdzie to dla dzieci na 100% będzie to bardzo dobry film.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaliczyłem "Huragan"
Huragan (2018) - Filmweb

Takiej porażki dawno nie widziałem, jak ktoś się spodziewa typowej katastroficznej pozycji, to niech lepiej włączy jakieś Tele5 i tam poszuka.
Ta niczym się nie różni od niskobudżetowych seriali, a już nie jeden z wielu odcinków którejś pozycji na Netflixie bije na łeb na szyje tego gniota, a tu mamy "kinową produkcje".

Nie dość, że fabuła to jakaś żenada, gra aktorska, efekty, to jeszcze absurdy, jak przesuwające się samochody od wiatru, a obok gość który coś tam udaje, że go nosi, ale twardo się trzyma na nogach.
No chyba nie trzeba dodawać, że jak 2 tony auta nosi od wiatru, to 90kg jakiegoś łebka wyrzuci z prędkością lamperii.

Epicentrum przy tym, to niebo a ziemia. Mimo, że też fabułą nie grzeszy, ale trzyma się to jakoś kupy, a ideą jest orgia audio/wizualna, swoiste demu które rajcuje przez ponad godzine, a tu? Dajta spokój. Omijać.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ciężko się czyta... i człowiek się zastanawia czy chodzi o jehovah witness z uk czy ostatni park jurajski ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Spoko deko wcześniej pisałem o tym filmie i dlatego skrótami poleciałem..chociaż jak się przeczyta to po aktorach już można się domyśleć o jaki film chodzi.. ale się poprawię..
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Suburra - pierwszy odcinek obejzany.

Armanig, ten film narazie do piet nie dorasta Gomorrze... Nie ta liga.
 
Do góry