Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ostatni nowy odcinek "Better Call Saul" zaliczony, jest dobrze, ale jeden to zdecydowanie za mało.
Przypominam fanom "Breaking Bad", wspomniany serial to perypetie Saula 7 lat przed wydarzeniami z "Breaking Bad".
Jest też sporo "Majka".
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Lolek,widzę,że wrzuciłeś "La La Land" :D;)

tancza i spiewaja

MV5BMGI2ZmUyYzMtYzE3NC00NjcxLTk4ZGItYWYyNmM2YmJjZjMzXkEyXkFqcGdeQXVyNjY0MTUwMjM@._V1_.jpg


MV5BMGVhYjcxN2MtZWNkNC00NDhhLWExMDQtZGJjZDlhNmQwM2I4XkEyXkFqcGdeQXVyNjY0MTUwMjM@._V1_.jpg

MV5BMzVkZDBhYjctOTU2NS00YTE2LThkNTEtNWUxN2UxOTYwODdlXkEyXkFqcGdeQXVyMjMzNzYwMzE@._V1_SY1000_CR0,0,1450,1000_AL_.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida Ty lubisz takie tańce ?

No ba.Boyka to Boyka :D
https://www.youtube.com/watch?v=7-1ey_b8w2w&feature=youtu.be

"Sing" nie chciało mi się do końca oglądać.Trochę mni nudził... ;)
Zaliczyłem za to nawet w miarę klimatyczny horrorek,jeden z lepszych w ostatnim czasie...
Pierwsza połowa lepsza,później nieco gorzej,jednak końcowa rozkminka to trochę zrekompensowała.
Pamiętam,że już tu niektórzy go oglądali ;) :
Autopsja Jane Doe (2016) - IMDb
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
No i jak Cię nie lubić ? :D

I'm groot.
BTW
Doznalem dzisiaj traumy. Nie moge dojsc do siebie, mam klasyczne symtomy PTSD.
Byle w kinie, no i z braku laku padlo na F&F ...and zobie cars.
Fajne zdjecia, dzieje sie, ale urwa to juz nie jest film dla normalnych 12-latkow, tylko takich, jakby to ladnie powiedziec, - intellectual challenged.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Doznalem dzisiaj traumy. Nie moge dojsc do siebie, mam klasyczne symtomy PTSD.
Byle w kinie, no i z braku laku padlo na F&F ...and zobie cars.
Fajne zdjecia, dzieje sie, ale urwa to juz nie jest film dla normalnych 12-latkow, tylko takich, jakby to ladnie powiedziec, - intellectual challenged.

Wiedziałem,że w końcu rozwiną swoje moce i będą nawet Szybcy od Supermana :D



[youtube]ExcId5tMLTQ[/youtube]


No zdarzaja sie artefakty, czy inna kasza, ale przede wszystkim zdarzaja sie kolory falszywe. Mozna intensywnosc koloru zmniejszyc ale zlego koloru/odcienia nie ma jak zmienic.

A te nowsze od @ULTRAHDC... testowałeś ? ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I'm groot.
BTW
Doznalem dzisiaj traumy. Nie moge dojsc do siebie, mam klasyczne symtomy PTSD.
Byle w kinie, no i z braku laku padlo na F&F ...and zobie cars.
Fajne zdjecia, dzieje sie, ale urwa to juz nie jest film dla normalnych 12-latkow, tylko takich, jakby to ladnie powiedziec, - intellectual challenged.

Ja jak oglądam Szybkich to przełączam się na inne myślenie :) ale mam jakiś sentyment do tych filmów, a sceny niektóre fajnie są nakręcone i dźwiękowo na BR te filmy wymiatają :) do tego dużo z tych scen jest kręconych w taki czy w inny sposób pomimo, że wydają się być efektami cyfrowymi..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja jak oglądam Szybkich to przełączam się na inne myślenie :) ale mam jakiś sentyment do tych filmów, a sceny niektóre fajnie są nakręcone i dźwiękowo na BR te filmy wymiatają :) do tego dużo z tych scen jest kręconych w taki czy w inny sposób pomimo, że wydają się być efektami cyfrowymi..

Proste... Tam ma być zabawa i odstres po tyg pracy
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ja jak oglądam Szybkich to przełączam się na inne myślenie :) ale mam jakiś sentyment do tych filmów, a sceny niektóre fajnie są nakręcone i dźwiękowo na BR te filmy wymiatają :) do tego dużo z tych scen jest kręconych w taki czy w inny sposób pomimo, że wydają się być efektami cyfrowymi..

Lolek. Chwilami ladnie jest to zrobione (np wyscig w Havanie)
Moze sie podobac. Nie wstydz sie.:)

Proste... Tam ma być zabawa i odstres po tyg pracy
Dla niektorych meandry tego scenariusza beda nie do rozkminiania.. Ale gwarantuje jak bys czegos nie zrozumial, to nawet Lolek Ci nie wyjasni.
Nigdy nie moglem zrozumiec o co chodzi ludziom, ktorzy mowia, ze po "tyg pracy chca wylaczyc myslenie". Nie ma to dla mnie kompletnego sensu, zwazywsay to produkcja dla tych, ktorzy go nigdy nie wlaczaja, tym bardziej podczas tego roboczego tygodnia.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bubcio ale ja się naprawdę niczego nie wstydzę - mam wszystkie części Szybkich i nie mam z tego powodu doła.. :) lubię te widoczki, które co jakiś czas wklejają (bo lubię podróże) w każdą część, lubię popatrzeć na fajne bryki i fajne dziewczyny.. a niektóre sceny naprawdę fajnie wyglądają - choć oczywiście to kwestia gustu.. i ten dźwięk w tych filmach - miodzio..
Ale wiesz Kolego co jest najlepsze??? Wszyscy wiedza jakie są już w tej chwili te filmy.. ale pomimo tego i tak xxxx osób ściągnie je tylko po to żeby napisać pewne dwa - trzy zdania.. nie kumam tego.. skoro i tak wiedzą co w tych filmach teraz podają.. to po ściągać i oglądać.. a potem narzekać..
 
Ostatnia edycja:
Do góry