Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wygląd tępej dzidy, aktorka z niej też marna.
Nie wiem co w niej ludzie widzą, to pewnie ten sam sort co podniecanie się tyłkami jak naczepa od tira.
Ta Kristen też nie lepsza.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
O fak... Jak lolek zwolni i będzie pisał prawdziwe posty
.. To inni bedą musieli mieć wolne żeby czytać te posty :D

Edit:
Fryzura

Teraz jeszcze bardziej uważam, że ona jest pusta ...
To sie Donald przeraził i pewnie przestanie oglądć durne filmy :D żeby tylko ona się nie zdziwiła jak Karolak że nikt nie bedzie chciał jej do filmów brać przez własną głupote

...czyżby Karolak miał jakieś problemy ?? :) w serialach pogra i wyjdzie na swoje :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzień Patriotów - zaliczony
Dzień patriotów (2016) - Filmweb
Patriots Day (2016) - IMDb

Świetne amerykańskie kino, nie można tu mówić o przesadnym patosie, bo film oparty na faktach i jakże aktualnych.
Policja vs terroryści.
Świetna realizacja, świetne sceny - strzelanina na osiedlu domków rodem z "Gorączki", chyba jedna z lepszych w ostatnich latach.
Film trzyma w napięciu, cały czas do przodu.
Do tego Bacon, Goodman, Simmons, Wahlberg.
Udany film, myślę, że każdy powinien obejrzeć.
Raz, aby przypomnieć w jakich czasach żyjemy, dwa - to zwyczajnie bardzo przyzwoite kino.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wygląd tępej dzidy, aktorka z niej też marna.
Nie wiem co w niej ludzie widzą, to pewnie ten sam sort co podniecanie się tyłkami jak naczepa od tira.

Armaniś,ale zobacz jak bawią się na widowni,gdy Scarlett śpiewa :D :
[youtube]engSFG20kaA[/youtube]
Jeszcze nie oglądałem ten animacji,jednak to dziś lub jutro się zmieni ;)
Dodatkowo widzę,że dużymi krokami nadchodzi więcej muzyki w "Ula land" ;)
Liczę na dobre kino/kina,bo ostatnio znowu jakieś nowe średniaki się trafiają i w sumie lepiej było w ich miejsce wybrać sobie coś ze starszych lat... ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzień Patriotów - zaliczony
Dzień patriotów (2016) - Filmweb
Patriots Day (2016) - IMDb

Świetne amerykańskie kino, nie można tu mówić o przesadnym patosie, bo film oparty na faktach i jakże aktualnych.
Policja vs terroryści.
Świetna realizacja, świetne sceny - strzelanina na osiedlu domków rodem z "Gorączki", chyba jedna z lepszych w ostatnich latach.
Film trzyma w napięciu, cały czas do przodu.
Do tego Bacon, Goodman, Simmons, Wahlberg.
Udany film, myślę, że każdy powinien obejrzeć.
Raz, aby przypomnieć w jakich czasach żyjemy, dwa - to zwyczajnie bardzo przyzwoite kino.

Niestety trzeba czekać aż pojawi się w tv.. bo w RP tylko na dvd... bo po co ma być na BR..

Piramida Sing jest spoko jak szedłem do kina myślałem że lipa będzie ... a okazało się że spoko - nie uspałem się :) dzieciom bardzo się podobało..
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armaniś,ale zobacz jak bawią się na widowni,gdy Scarlett śpiewa :D :
Jeszcze nie oglądałem ten animacji,jednak to dziś lub jutro się zmieni ;)

Zaczynam martwić się o Ciebie ;)

Niestety trzeba czekać aż pojawi się w tv.. bo w RP tylko na dvd... bo po co ma być na BR..

Tak, a czemuż to? Strzelanina policji i audio wymiata, to trzeba mieć w kolekcji.
Uśmiechnij się do Piramidy, to wypali na płycie, wydrukuje okładkę i sobie obejrzysz. Ponoć nawet hologramy nalepia ;)

Warto dodać, że reżyseruje Peter Berg, a ten ewidentnie jest na fali, to ten sam który wyreżyserował "Deepwater Horizon" i to czuć.
Gość łapie fajną równowagę, nie przegina w żadną stronę. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, w przeciwieństwie do ostatniej pozycji Gibsona - która też nie jest zła, ale ewidentnie przegięta.
Widzę, też, że od jakiegoś czasu zabiera się za "Cocaine Cowboys", jak to jest na bazie dokumentu o którym piszę tu od lat (polecam 1 i 2 jak ktoś jeszcze nie widział), to strach się bać i tylko czekać.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zaczynam martwić się o Ciebie ;)

Dzięki,czuję się dzięki temu taki bezpieczny :D:mrgreen:
Nic na to nie poradzę,że uwielbiam (dobre) animacje :D

Uśmiechnij się do Piramidy, to wypali na płycie, wydrukuje okładkę i sobie obejrzysz :wink:

Lolek daje radę.Ostatnio chwalił się nową koszulką :D;-)
piratebay-person1.jpg
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Savron,widzę,że też trochę trzepiesz tych filmów ;-)

Czasami. Właśnie brak czasu to największy problem.:x
A ta animacja, to może być. Tylko ze to więcej musical, niż animacja. Więcej śpiewu w żadnej animacji nie słyszałem. Ale może być. Na jeden raz. W kolekcji nie będzie na pewno.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,jak dla mnie to średniak,tak samo jak oglądany przez Armaniga "The Founder" czy "Patriots Day".
To jest z sortu - gdybyś nie zobaczył,to wiele nie stracisz ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry