Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Wiedziałem,że w końcu rozwiną swoje moce i będą nawet Szybcy od Supermana :D

Tu akurat skojarzyl minsie najbardziej humorystyczny moment calego seansu, a scislej mowiac trailer Justice League, w ktorym jakis superszybki malolat pyta Batflecka, jakie sa jego supermoce, na to Batfleck mowi ze jest bogaty.

A te nowsze od @ULTRAHDC... testowałeś ? ;)
Nie. Nie dotykam zadnych przechwytow. Nie po to pokowalem sie w UHD/HDR, zeby teraz ogladac jakies popluczyny.
Najlepszy byl ten koles na hdtv, co to sobie 65dx902 kalibrowal, a testujac na takich plikach, pozniej plakal, ze tv do bani, bo ma black crushe i zero szczegolow, tam gdzie je na oryginalnym materiale widac na najgorszym sprzecie. ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Bubcio ale ja się naprawdę niczego nie wstydzę - mam wszystkie części Szybkich i nie mam z tego powodu doła.. :) lubię te widoczki, które co jakiś czas wklejają (bo lubię podróże) w każdą część, lubię popatrzeć na fajne bryki i fajne dziewczyny.. a niektóre sceny naprawdę fajnie wyglądają - choć oczywiście to kwestia gustu.. i ten dźwięk w tych filmach - miodzio..
Ale wiesz Kolego co jest najlepsze??? Wszyscy wiedza jakie są już w tej chwili te filmy.. ale pomimo tego i tak xxxx osób ściągnie je tylko po to żeby napisać pewne dwa - trzy zdania.. nie kumam tego.. skoro i tak wiedzą co w tych filmach teraz podają.. to po ściągać i oglądać.. a potem narzekać..

Ja nie oceniam co robia ludzie, tym bardziej co im sie podoba w kinie, albo czy sciagaja czy nie.
Sam nie sciagalem, tylko widzialem w kinie, do ktorego poszedlem na seans na ktory sie spoznilem, wiec zal bylo marnowac czasu spedzonego w korku i nie bylo sensu wracac,walczac z jeszcze wiekszym korkiem, wiec wzialem na przeczekanie, wiedzac z czym mam do czynienia, bo rowniez widzialem wszystkie dotychczasowe czesci. Nie byloby o czym pisac, gdyby ta nie byla jeszcze bardziej glupia. Po prostu osiagnela nowy poziom. Nie placze z tego powodu, a podchodze humorystycznie.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I tak powinniśmy wszyscy podchodzić do tego co oglądamy czy też co słuchamy - dajmy ludziom wolność i nie ma co się dziwić dlaczego ktoś coś ogląda.. nie trawię ludzi którzy np. się śmieją z kogoś bo słucha np muzyki disco-polo .... tak jak teraz z Martyniuka drą łachy.. można by było podyskutować kto jest gorszym "baranem" jak to niektórzy w necie o nim piszą.. Nie słucham tej muzyki ale jeśli ludzie lubią, a na koncerty przychodzi tyle osób że np jedna z moich ulubionych kapel jaką jest Dżem nigdy na oczy tyle nie widzieli ludzi u siebie na koncertach, a byłem 5-6 razy na Dżemie.. to dlaczego pisać o tym źle.. i śmiać się z takich ludzi..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Lolek. Chwilami ladnie jest to zrobione (np wyscig w Havanie)
Moze sie podobac. Nie wstydz sie.:)


Dla niektorych meandry tego scenariusza beda nie do rozkminiania.. Ale gwarantuje jak bys czegos nie zrozumial, to nawet Lolek Ci nie wyjasni.
Nigdy nie moglem zrozumiec o co chodzi ludziom, ktorzy mowia, ze po "tyg pracy chca wylaczyc myslenie". Nie ma to dla mnie kompletnego sensu, zwazywsay to produkcja dla tych, ktorzy go nigdy nie wlaczaja, tym bardziej podczas tego roboczego tygodnia.

Daj mi numer tel na prv zadzwonie i ci opowiem co mam na mysli bo pisząc nie zrozumiesz tego.
Tylko daj mi numer zebym mial za darmo.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Jak masz.zagraniczny z.afryki to ja mam drogo. Ogólnie mam.darmowe i moge wisieć na tel jak.z lolkiem godzine , z heńkiem czy krzyskiem z radia

A jak nie rozumiesz pojęcia ciężki tydzień pracy który zapewne jest inny od twojego, a jednym problemem.masz korki na drodze czy tam.traffic'i jak ty to pisesz to myśle że nie ma o czym gadać tutaj na forum w formie pisania :/ i na pewno nie jest to nic złośliwego
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiecie każdego co innego odpręża i każdy faktycznie ma inny tydzień :) to nie podlega dyskusji. weźmy takiego gościa, który jest antyterrorystą :) ... chociaż i znam takich co w jeden sposób dają sobie na luz.. :p tylko szkoda zdrowia - na dłuższą metę nie wyjdzie to na zdrowie..
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widz polega Lolek w tym, że tam już ani już fajnych dziewczyn, ani motoryzacyjnych ficzerów. Cholera wie dla kogo już ten film, bo na pewno nie dla fanów motoryzacji.
To już jakaś hybryda wszystkich gatunków, z SF na czele.
Zobacz takiego Wicka i to jak Keanu wjeżdza na plac Mustangiem, to są sceny dla fanów motoryzacji, kilka sekund i wystarczy, a nie turbo hiper ledo latające cholera wie co.
Już nie wspomnę o NFS, klasykach jak Cannanball, scenie pościgu w Roninie z De Niro, czy nawet Gateway.
Nie nazywajmy też disco polo muzyką, proszę Cię. To tyle ma wspólnego z muzyką, co dzwonek Noki z twórczością Tiesto. Są wyjątki, ale bez kurna przesady.
Freddie się przewraca w grobie.

To jest dokładnie to samo podejście, co Twoje w którym piszesz o plastikowym kinie i tanich sprzętach z marketów. Irytujesz się, jak ktoś to porównuje do droższych zabawek.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig szkoda dyskusji bo raz że to nie w temacie by było, a dwa to szkoda czasu tym bardziej, że dla mnie disco polo mogłoby nie istnieć .... tak jak mówię szkoda zdrowia ... :) na tłumaczenie, jedno zdanie tylko napiszę, że są i tacy co np umieją grać na dwóch - trzech instrumentach, a do tego mają szkoły muzyczne od średniej szkoły nawet po wyższe studia muzyczne.. i o co mi chodzi Kolego, że tych ludzi wyzywa się od baranów itp., a Ci co wyzywają nawet piosenki jednej by nie zagrali na gitarze..(nie wspominając że część z tych ludzi nawet szkoły średniej nie mają), a kilka lat grałem na gitarze i wiem ile to wysiłku i samozaparcia potrzeba.. u nas w kraju Armanig bardzo łatwo się z ludzi drwi tylko dlatego, że np co innego słuchają, albo inną mamy orientację seksualną itp.. A czy tak powinno być.. ?? Jeśli jest XXX ludzi którzy słuchają takiej muzyki i jest na to zapotrzebowanie to dlaczego z tego drwić..
A propo BR plastikowych - Armanig ja nigdy nie wyśmiewam się z ludzi którzy takie odtwarzacze kupują...jak również nie wyzywam - mam na to swoje zdanie i to jest ta różnica... w stosunku do tych osób, którzy wyśmiewają, wyzywają takich ludzi, którzy zarabiają na czymś takim jak discopolo..
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nikt nie drwi, a już na pewno nie z Martyniuka, bo gośc jest mega pozytyw, a do wódeczki na imprezie może lecieć nawet Shazza, ale teksty niektórych piosenek rozkładają na łopatki, to dużo mówi z czym mamy do czynienia, no zlituj się ;) To samo jest z filmami, po to są, żeby je oceniać.
Mnie irytuję, jak ktoś piszę, że FF to film dla miłośników motoryzacji, a krytykuje pozycje o wiele lepsze, jak chociażby NFS, a to też dzieło żadne nie jest.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To był pierwszy serial jaki zaliczyłem na Netflxie, pisałem o nim nie raz.
Jeszcze zanim zabrałem się za BB, który oczywiście jest lepszy.
Chociaż, po Saulu miałem podobne wrażenie co po BB.
Wrażenie pt. "czy jest jeszcze coś, co mnie tak wciągnie".
Także ja polecam, nie jest to BB i nie ma tam za wiele akcji (to jest plus), za to sporo dialogów i ciekawe relacje. Jest też Mike z BB i kilku innych bohaterów.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie. Nie dotykam zadnych przechwytow. Nie po to pokowalem sie w UHD/HDR, zeby teraz ogladac jakies popluczyny.
Najlepszy byl ten koles na hdtv, co to sobie 65dx902 kalibrowal, a testujac na takich plikach, pozniej plakal, ze tv do bani, bo ma black crushe i zero szczegolow, tam gdzie je na oryginalnym materiale widac na najgorszym sprzecie. ;)

Ok ;)

Widz polega Lolek w tym, że tam już ani już fajnych dziewczyn, ani motoryzacyjnych ficzerów.

Fajne dziewczyny i samochody to raczej jeszcze można znaleźć.
Myślę,że Twoja niechęć jest przede wszystkich spowodowana odrealnionym stylem tej serii,szczególnie w ostatnich częściach,oraz pewnie jakimiś "dresami" Stathamami i Dieselami ;-)
 
D

Deleted member 121090

Guest
Warto się brać za Better Call Saul?
Bo nie ukrywam już tęsknie za BB a tu może być taka mała namiastka.
Oczywiście, że tak.
Ale tylko po obejrzeniu BB.
Właśnie jestem po pierwszym odcinku trzeciego sezonu.

Miło się kłamie w dobrym towarzystwie.

https://www.youtube.com/watch?v=yxXHwWk5UMI


Wreszcie fajna, niegłupia komedia. No nie do końca komedia, i to z naszym akcentem. W rolę jednej z bohaterek wciela się Kasia Smutniak.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nikt nie drwi, a już na pewno nie z Martyniuka, bo gośc jest mega pozytyw, a do wódeczki na imprezie może lecieć nawet Shazza, ale teksty niektórych piosenek rozkładają na łopatki, to dużo mówi z czym mamy do czynienia, no zlituj się ;) To samo jest z filmami, po to są, żeby je oceniać.
Mnie irytuję, jak ktoś piszę, że FF to film dla miłośników motoryzacji, a krytykuje pozycje o wiele lepsze, jak chociażby NFS, a to też dzieło żadne nie jest.

Co do tekstów to 100% zgody są kiepskie .. natomiast mi chodziło o to co napisałem wyżej.. dajmy wszystkim tak żyć jak im pasuje.. a propo szybkich ja tam 8 kę kupię - już okulary różowe zamówiłem u córki + piwko i będzie zabawa. ;-)

Ps. a sam się wychowywałem na takich kapelach jak Turbo, Lady Pank, Bajm, Dżem, Kombi ,Republika, Sztywny Pal Azji, Kobranocka itp.. ale nikomu nie każe tego słuchać i lubić te kapele.. :)
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Co do tekstów to 100% zgody są kiepskie
Lolek, ktoś kiedyś powiedział mądrze tylko nie pamiętam kto.
Przetłumaczyć polskie disco polo na angielski i co niektóre będą hitami światowymi.
Czasami z ciekawości szukam tłumaczeń zagranicznych utworów, to jakie teksty walą amerykańskie gwiazdy to czasem jest gorzej od disco polo.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek, ktoś kiedyś powiedział mądrze tylko nie pamiętam kto.
Przetłumaczyć polskie disco polo na angielski i co niektóre będą hitami światowymi.
Czasami z ciekawości szukam tłumaczeń zagranicznych utworów, to jakie teksty walą amerykańskie gwiazdy to czasem jest gorzej od disco polo.

Bo i oni też mają piosenki z tekstami drętwymi :) A jakiś zespół disco polowy jakiś "szał" zrobił w Chinach - śpiewali w ich języku .. :)
 
Do góry