Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak piszesz to tylko cyferki.. a tym bardziej że w przypadku Muni I i II to naprawdę stare pozycje i efekt może być lekko mówiąc średni, a III cz też ma już swoje lata..
 

venomas200

New member
Bez reklam
To tak samo jak Stallone jako Rambo w ostatniej misji zostaje zrzucony do Polski. W ramach misji dostaje najniższa krajową za którą ma tu przeżyć. Jednak misja jest trudna i niemożliwa że Stallone (Rambo) umiera z głodu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdzieś tam w stanach w którejś części też się włóczy z plecakiem po górach jako gołodupiec, więc nie tylko w Polandi sobie nie poradził.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Takim filmom ciężko jest zarobić bo wszyscy odnoszą się do pierwowzoru - ale to też nie oznacza że dla tych którzy nie patrzą na to co było ten film może okazać się całkiem przyzwoity..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ktoś tego "Daredevila" z Netflixa zaliczył w całości?
Gość jest ślepy, to już wiem. Już drugi raz podchodzę do pierwszego odcinka i nie mogę dotrwać dalej, wygląda mi na lipę, szczególnie jak porównuje do "Iron Fista" - który wciąga od pierwszych minut, czy "Luke Cage".
Jak ktoś widział powyższe, to niech napisze, czy są równie dobre.
"Luke Cage" zakończyłem definitywnie, wcześniej brakowało mi końcówki.
W którymś odcinku był pewien dialog, ktoś stwierdził, że Luke to jedyny superbohater który nie lata w przebraniu, co jest największą zaletą tej pozycji.
W swoim gatunku uważam serial za świetny, piszę to ktoś to nie lubi Marvela, ale klimat prześwietny ;) Czekam na drugi sezon.

Piramida łykaj serial, to Twoje klimaty i jedyne murzyńskie (dobre) w ostatnich latach

[youtube]6p0BhaTSxSg[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Wlasnie spostrzeglem, ze na Netfliksie dostepny jest juz interesujaco zapowiadajacy sie film pt Discovery. Sam jeszcze nie ogladalem ale ponawiam zajawke.
[youtube]n3rkZQpgK_c[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig ale patrząc obiektywnie to i tak kilak seriali jeśli chodzi o przebierańców Ci podeszło z netflisia wiec nie jest źle.. :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wlasnie spostrzeglem, ze na Netfliksie dostepny jest juz interesujaco zapowiadajacy sie film pt Discovery. Sam jeszcze nie ogladalem ale ponawiam zajawke.

Zachęciłeś wrzutą i zaliczyłem (trailer ciekawszy jak film). Mi zupełnie nie podszedł. Szkoda czasu.
Już sama kolorystyka jest fatalna, już o ostrości w wybranych fragmentach nie wspomnę, ale nie to jest istotą.
Cała reszta leży, zwyczajnie jest nudna i nie porywa, a wręcz irytuje.

Armanig ale patrząc obiektywnie to i tak kilak seriali jeśli chodzi o przebierańców Ci podeszło z netflisia wiec nie jest źle.. :)

Obiektywnie tak. Swietne seriale, moim zdaniem o wiele lepsze jak kinowe "hity".
Tyle, że żaden z nich się nie przebiera ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Zachęciłeś wrzutą i zaliczyłem (trailer ciekawszy jak film). Mi zupełnie nie podszedł. Szkoda czasu.
Już sama kolorystyka jest fatalna, już o ostrości w wybranych fragmentach nie wspomnę, ale nie to jest istotą.
Cała reszta leży, zwyczajnie jest nudna i nie porywa, a wręcz irytuje.

No to sorry.
Staram sie byc na tyle ostrozny, ze raczej nawet tutaj nie polecam filmow.ktore mi sie pdobaly, a tym bardziej takich, ktorych sam nie ogladalem, ale ze ostatnio dopadl mnie absolutny brak czasu i nie ogladam niczego, to chcialem jakis merytoryczny post wrzucic i przypomnic o tym, ze istnieje taka produkcja.
Film akurat sobie upatrzylem juz jakis czas temu i wpisalem na osobista liste filmow do obejrzenia. Poprzedni teaser byl bardziej energiczny, wiec dorzucilem ten do kompletu. Nienmniej jednak biore cala odpowiedzialnosc na siebie i dziekuje za feedback. W takim razie musze poprzestawiac kolejnosc oczekujacych na seans pozycji. Dzisiaj chyba w koncu pojde na Ghost in the Shell, zanim spadnie na gorzej udzwiekowione sale.
Edit:
Ups. Juz spadl.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Buba, ta pozycja tak czy inaczej trafiłaby u mnie pod strzechy, trailer/opis to moja bajka, a plus jest taki, że obejrzałem do snu. Także było minęło, ale sprawdż, może Tobie podejdzie. Ktoś tam pewnie znajdzie drugie dno, ja nie znalazłem, ale pomysł na film dobry i to tyle plusów jak dla mnie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zagar zatrzymuje się na dacie premiery - 18 sierpień 2017 r. ;)

No i dobrze, człowiek trochę odetchnie od tego Netflixa.
Ostatnio mnie trochę poniosło, za dużo tam dobrych treści.
Ten gość w gajerku to zdaje się gośc od Fistingu ;)
Mam nadzieję, że nie zrobi się z "Luka" misz masz.

Edyta: To nie "Luke Cage", a nowy serial "The Defenders" z ferajną, Ty zawsze w błąd wprowadzisz ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry