Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nieźle się bawią :mrgreen::D :

AlienCovenant.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja już kiedyś Armanig pisałem ze na swoje lata babka naprawdę zdrowo wygląda..
A ja dzisiaj Wieżowiec będę oglądał wieczorem - być może 15 min patrząc po ocenach ale przynajmniej zacznę.
Z innej beczki wróciłem z zalewu zegrzyńskiego byliśmy na obiadku i powiem Wam (z tym z Warszawy i okolic) że całkiem przyjemnie już się robi i ludzi już sporawo z rodzinami.. Jak sobie przypomnę jak tam wygadało powiedzmy 15 lat temu a teraz toi naprawdę metamorfoza..
 

RAF1977

Banned
Lubię twoje zajawki o Warszawie i okolicach. Ja nad zalew jeździłem z Bielan autobusami z przesiadką na pętli Żerań 😀 2000-2003 czyli tak jak piszesz 15 lat wstecz.
 

venomas200

New member
Bez reklam
Rożne opinie chodzą - myślę że Ci co np mają wszystkie cz. tego filmu tak jak ja to zapewne kupią i ostatnią :) ... (podobnie jest np z Underworld - gdzie jestem przekonany na 99% że premierowa cz. która jest we środę będzie gorsza od tej ostatniej, ale i tak kupię), a propo latającej kamery to w dzisiejszych czasach jest to dziwne że reżyser w taki sposób nakręcił ten film.. może niektórzy mają w tym swój cel - tylko jaki.. ?
Latająca kamera to jest lekarstwo na słaby montaż a w szczególności na braki efektów i brak poświęcenia środków i ogólnie to jest takie tuszowanie niedoskonałości zdjęć. Wiele tych scen by nigdy w filmach nie powstało gdyby nie szarpany montaż.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lubię twoje zajawki o Warszawie i okolicach. Ja nad zalew jeździłem z Bielan autobusami z przesiadką na pętli Żerań �� 2000-2003 czyli tak jak piszesz 15 lat wstecz.

Ja powiem Ci że bardzo lubię zal. zegrzyński bo jest blisko W-y i żeby popływać sobie żaglówką czy też pośmigać na skuterze wodnym - a te dwie rzeczy bardzo lubię nie muszę gdzieś gonić nad jakieś sensowne jezioro na Mazury.. - 30-40 km i jest fajny akwen wodny z niezłym zapleczem gastronomicznym, z fajnymi czasem imprezami z wieczora :), a będzie podobno jeszcze lepiej.. o ile pieniądze się znajdą...

Dla mnie siedzieć latem w 30 stopniach w czterech ścianach i oglądać super hity filmowe to męczarnia i jak tylko mogę to tam śmigamy ze znajomymi i miło spędzamy czas wolny.
Oczywiście nie jest tam tanio ale na Mazurach nie jest taniej, a szczególnie jechać X kilometrów jak masz tylko do dyspozycji sobotę i niedzielę.. I tak jak mówię patrząc na to co było kiedyś, a jak jest teraz to wg mojej opinii i nie tylko - jest duża zmiana.. na +. Zresztą wystarczy popatrzeć na to ile ludzi tam jest w sezonie letnim.. a ile przychodziło np 10 lat temu..


Latająca kamera to jest lekarstwo na słaby montaż a w szczególności na braki efektów i brak poświęcenia środków i ogólnie to jest takie tuszowanie niedoskonałości zdjęć. Wiele tych scen by nigdy w filmach nie powstało gdyby nie szarpany montaż.

Tak jak Bubcio napisał montaż jest na końcu.. A w przypadku tego konkretnego filmu tam specjalnie mało efektów nie ma.. z tego co ludzie piszą.. Wg mnie to też kwestia kasy której oni ewidentnie nie mają..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida w 4k czy w ala 4k ? Bardzo mnie ciekawi żeby zrobić test taki na tv 65 i 75 cali i mieć dwa filmy te same - jeden w 4k które to dają na chwilę obecną i na "zwykłym" BR ... Niestety nie mam znajomych co kupują filmy w 4k .. Jak ostatnio widziałem kawałeczek filmu w 4k w sklepie z 1 m na 65 calach to widać ze jest lepiej.... ale jak już odeszło się na 3,5-4 m... to już tak.. sam nie wiem.. w sklepie to żadne porównywanie .. szczególnie w marketach.. szkoda że Bubcio nie mieszka w RP to byśmy potestowali .. przy piwku :) A ciężko porównać do swojego obrazu bo te tv z tego roku są znacznie jaśniejsze do tego ten HDR który taką, a nie inną robotę robi, plus kolory też są deko inne..

Mumia będzie do kupienia mam nadzieję, że będzie ok..
 
Ostatnia edycja:

wucash

Active member
Bez reklam
Co do pani Aniston to popatrzcie czasami również na twarz :) przecież wygląda jak facet :) tam nie ma miejsca gdzie by botoks nie był wstrzyknięty... mimikę widać wyłącznie po lewym sierpowym :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tobtylko trailer, oryginal bedzie lepszy.

Ciekawe jest to:

Premiera „Ambiancé”, bo taki tytuł nosi ów film, zapowiedzania została na 31 grudnia 2020 roku. Pokazany zostanie on tylko ten jeden raz, podczas zsynchronizowanego czasowo na całym świecie wydarzenia, po czym ma zostać zniszczony.

W czasach, gdy kino i sztuka w ogóle stały się potężnie skomercjalizowane i coraz bardziej przypominają fast foody w swojej naturze, „Ambiancé” jawi się jako eteryczna, niemal magiczna ciekawostka i unikalne filmowe doznanie w jednym. To na swój sposób piękne, że ktoś postanowił poświęcić tyle czasu i energii na stworzenie tak długiego filmu.

„Ambiancé” : oto 7-godzinny trailer najdłuższego filmu świata
 
Do góry