Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja dzisiaj obejrzę nasze dzieło ewentualnie pierwsze 15-30 min - mianowicie Kobiety bez wstydu..

A wcześniej sobie obejrzę Armanig uwaga - Informers :) z naszą Misią ;;specjalnie z rana pojechałem do saturna :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida obejrzałem miło popatrzeć na Amber ale film na raz .. grosze kształtował to nie ma co żałować ... :) misia jest niezła co by nie mówić.. ale wolałbym Margot.. :) a najlepiej obydwie..
 

venomas200

New member
Bez reklam
Resident Evil obejrzany. Szczerze to nawet ciekawy w miarę. Ot taka odskocznia człowiek tak już chyba z przyzwyczajenia ogląda ten film. Dobrze że na początku jest wprowadzenie i wyjaśnienie bo ja sam zapomniałem co było istotą sprawy w poprzednich wątkach. Ale fajnie zrobiony film pod względem efektów. Oczywiście kamera lata z ujęciami jak srtoboskop ale i tak nie.ma tragedii. Jedna z lepiej nagranych pozycji pod tym względem. I obraz bez ziarna a to w sumie kolejny plus.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rożne opinie chodzą - myślę że Ci co np mają wszystkie cz. tego filmu tak jak ja to zapewne kupią i ostatnią :) ... (podobnie jest np z Underworld - gdzie jestem przekonany na 99% że premierowa cz. która jest we środę będzie gorsza od tej ostatniej, ale i tak kupię), a propo latającej kamery to w dzisiejszych czasach jest to dziwne że reżyser w taki sposób nakręcił ten film.. może niektórzy mają w tym swój cel - tylko jaki.. ?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z nią na razie nic nie ma nowego czy też starego, a co byłoby do obejrzenia.. chyba że o czymś nie wiem..

A widziałeś "Legion Samobójców" bez cenzury ? :D
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/82/c8/3c/82c83c580a3bf72b90725d3354707f15.jpg

Wczoraj obejrzałem "Wołyń".
Generalnie uważam,że film wypadł nieźle i polecam go obejrzeć.
Dobrze,że Smarzowski podjął się tego,tak trudnego tematu.
Według mnie kulał jednak trochę montaż i miałem wrażenie,że sporo razy zmieniano decyzje,tnąc,tudzież dodając pewne sceny,przez co w efekcie brakowało między nimi łączącego spoiwa...
Są i tacy,którzy twierdzą,że ten chaos to zamierzony efekt,jednak wydaje mi się,że nie do końca ;-)
Na BD są dostępne dwie wersje.Ja oglądałem dłuższą - 2h i 28min. (krótsza trwa 2h i 10 min.).
 

malin1976

Member
Ten temat to nowości ale ja na dziś mam zaplanowany film który wg mnie zjada wszystkie części Obcego na śniadanie bez popity w dodatku . Coś - TV4HD - Godzina 22.10 . Jaram się :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ten temat to nowości ale ja na dziś mam zaplanowany film który wg mnie zjada wszystkie części Obcego na śniadanie bez popity w dodatku . Coś - TV4HD - Godzina 22.10 . Jaram się :)

Jaja sobie robisz ? :banned: nie ma filmu który zjada obcego :popcorn: jak ci sie coś podoba to jedz do kina na life. To to samo tylko że w kosmosie.
 
Do góry