Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
Nigdy więcej filmów w.kosmosie z postacią która nie będzie przypominała xenomorpha lub śmiesznego kosmity Paula. Zmarnowane 1,5 h życia. Jedyny pozytywny aspekt wyjścia do kina to mega poket w kfc a potem tortila z kurczakiem, zwiastyn szybkich 8, obcego przymierza i jakiegoś nowego filmu z Hanksem.
To nie powinno mieć tytuł Life tylko Thing in Space lub Thing 3 co w polskim tłumaczeniu - kolejny badziew z Gylenhalem.
Savron święta racja. Film o niczym, Celvin Clein żyje w próżni... Morderstwo filmów kosmicznych.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A co lubi oglądać Czarek Pazura?
Swoją drogą pozytyw Gość. Dobrze się słucha i ogląda.
Polecam cały kanał.

[youtube]cbVMOmkLzug[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nigdy więcej filmów w.kosmosie z postacią która nie będzie przypominała xenomorpha lub śmiesznego kosmity Paula. Zmarnowane 1,5 h życia. Jedyny pozytywny aspekt wyjścia do kina to mega poket w kfc a potem tortila z kurczakiem, zwiastyn szybkich 8, obcego przymierza i jakiegoś nowego filmu z Hanksem.
To nie powinno mieć tytuł Life tylko Thing in Space lub Thing 3 co w polskim tłumaczeniu - kolejny badziew z Gylenhalem.
Savron święta racja. Film o niczym, Celvin Clein żyje w próżni... Morderstwo filmów kosmicznych.

To dobrze że chociaż podjadłeś :)

Czarek dla mnie spoko Gość szkoda że jego kariera poszła w taką,a nie w inną stronę, ale to nie On jedyny - Linda, Konrad i kilku innych by się znalazło co podobnie im się ułożyło..
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Gada jak Edyta Górniak i Violetta Villas. Infantylnie na maxa. Od jakiegoś już czasu, coś tam pod deklem się uwstecznia. Ogólnie też go lubię, więc tym bardziej żal słuchać i patrzeć jak ten proces postępuje. A teraz się zainteresował.... fizyką kwantową. Hyhyhyhy. Dajcie spokój. "Wujek Czarek". No dla mnie żenua...

Co nie oznacza, że dla historii polskiego filmu to nie gigantyczna postać. Szacun.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Byłoby inaczej gdyby Ci starsi aktorzy dostawali role, a u nas jest jak jest.. popatrzmy na USA jak tam starsi aktorzy są "wykorzystywani" do filmów.. mało tego są tacy aktorzy Ci starsi co niemalże cały czas są w filmach.. a u nas odwrotnie....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gada jak Edyta Górniak i Violetta Villas. Infantylnie na maxa. Od jakiegoś już czasu, coś tam pod deklem się uwstecznia. Ogólnie też go lubię, więc tym bardziej żal słuchać i patrzeć jak ten proces postępuje. A teraz się zainteresował.... fizyką kwantową. Hyhyhyhy. Dajcie spokój. "Wujek Czarek". No dla mnie żenua...

Co nie oznacza, że dla historii polskiego filmu to nie gigantyczna postać. Szacun.

Że aż tak? No nie wiem, każdy ma prawo do swojego zdania. Ale Górniak, Villas? Come on.
Sporo ciekawostek z filmów które lubimy. Zresztą, oglądnąć - zapomnieć.

Ja widziałem inne jego filmy i miło się słucha. Opowiada z pasją, typową dla starszego pokolenia zacnych aktorów, przy czym nie smęci. Kogo mam słuchać, Karolaka, Szyca? Co on wie i co może przekazać, a może Stathama i jego początkach.
Wolę już Czarka i kilka historii z podwórka które znam.
Mi taki styl odpowiada, coś nowego na PL YT. Podobnie lubię słuchać Linde, Kondrata czy Gajosa.
Ten bardzo ciekawie opowiada, szczególnie o swoich początkach. Zawsze z szacunkiem o legendach Polskiego kina. Jest sporo tego w sieci.
Ja Polskiego YT mało oglądam, zazwyczaj to darcie pyska i typowy polski shit.
Jeden drugiego napada, wylicza kto ile ma, co zrobil i ile ukradł, a dzieci klaszczą, ale Czaruś, eee....
 

venomas200

New member
Bez reklam
A ja zabrałem się za klasyka czyli Dawno temu w Ameryce. Film muszę podzielić na 3 a nawet 3 raty bo ponad 4 h to jednak dużo. I uważam że film jest b dobry, jakoś te stare filmy tak szybko sienpodczas oglądania nie nudzą . Nie ma CGI ale naprawdę w tych filmach liczy się coś więcej.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To klasyk, tu nie trzeba nic tłumaczyć.
Też z gangsterskich odświeżyłem ostatnio "Gangster Squad" ze świetną rolą Sean Penn'a i "Gangster" z Hardym. Trudno to porównać, jeden i drugi dobrze się oglądało, ale do pozycji z DeNiro nie ma co zestawiać.
Życie Carlita z AlPacino jeszcze muszę dorzucić, też perełka gangsterska.
Ale już "Wrogowie publiczni" z Depp'em średnio mi podszedł.
Nie mylić z "Wróg publiczny nr1" z Vincent Casselem, bo to jeden z lepszych filmów jakie widziałem (dwie części).

Z gangsterki, a raczej z dilowania dragów na światową skalę polecam na Netflixie dokument - "Cocaine Cowboys: Reloaded", polecałem już lata temu dwie części, musowa pozycja. Tu mamy to na czym bazował serial "Miami Vice" czy ostatni Pablo Escobar, tyle, że niemal z pierwszej ręki.
Cuda na kiju, ogląda się jak film.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj na ruszt poszedł Lion. Droga do domu (2016) - IMDb.
Film niezły,aczkolwiek spodziewałem się jednak trochę czegoś lepszego... ;)
Za to ten młody chłopaczek,przez pewną część filmu grający głównego bohatera,wypadł naprawdę nieźle ;) :
sunny-pawar1.jpg


Fani pewnie nie mogą się już doczekać kolejnego sezonu ;) :
[youtube]JxWfvtnHtS0[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dziś premiera w Polsce ;)
Widziałem Armaniga czekającego pod kinem :D
GhostInTheShell%2BGeorge%2BRedHawk.gif



P.S.
Ale ziarna dowalili w "Wołyniu" na BD ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry