Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To uwazaj bo to najbardziej powalony film roku. Bez colitas nawet nie startuj.

W takim razie,jeszcze bardziej mnie zaciekawiłeś :grin:

Ja nie wiem o czym Ty do mnie piszesz, ale nie zmieniaj dealera. :wink:

To wybuchowa mieszanka od kilku :mrgreen:
Mogę Ci podpowiedzieć,że szedłeś wtedy na inny film,a obejrzałeś właśnie ten :D

Bubcio u Ciebie Ghost in the Shell leci w 3d?

Bubcio nie oszczędza alko :D:wink:


Tak sobie przeglądam co ma wyjść w najbliższym czasie na BD (światowe premiery) i widzę,że będzie parę tytułów w ciągu miesiąca,w tym jeszcze tych "Oscarowych" z zeszłego roku,a później trochę się przeczyszcza ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W tamtym roku najmniej nowości,które mnie interesowały,pojawiło się na BD na przełomie czerwiec-sierpień ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Film na jeden raz. Wszystkie najlepsze sceny pokazali w reklamie.
Cóż "ala-Alien- pierwsza część", tylko że z jednym wielkim ALE.....
Więcej zdradzać nie będę. Na półce może i postawie ten film, ale tylko jeżeli będzie w promocyjnej cenie.
Pozdrawiam.

akurat u mnie Alien to jest 10/10 :bober::blagam:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z oficjalnym trailerem The Dark Tower (2017) - IMDb na podstawie powieści Stephena Kinga,coś się ociągają ;)
Premiera za 4 miechy,a tu nic... no może nie licząc zwiastuna,który wyciekł kilka miesięcy temu (kiedyś tu wrzucałem ;)).
Ciekawe,czy oficjalny będzie się jakoś szczególnie różnić... ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak Ciebie a powiedz jest różnica wg Ciebie w jakości obrazu i w dźwięku powiedzmy w pierwszych dwóch cz. w stosunku do 3-4 cz ? Nie mam na myśli Prometeusza bo tego też mam na BR i stosunkowo to nowy film.. np w SW jest różnica pomiędzy cz. I-III a IV-VI...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,zastanawiasz się nad kosmetycznymi sprawami ;) (w sumie ja też :mrgreen:)
Trzeba będzie niedługo przejść na UHD,gdzie różnice (wraz z HDR) stają się jeszcze bardziej widoczne :grin:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Tak Ciebie a powiedz jest różnica wg Ciebie w jakości obrazu i w dźwięku powiedzmy w pierwszych dwóch cz. w stosunku do 3-4 cz ? Nie mam na myśli Prometeusza bo tego też mam na BR i stosunkowo to nowy film.. np w SW jest różnica pomiędzy cz. I-III a IV-VI...

Nie wiem, nie pamiętam. Ale jak będę się nudził to sprawdzę. Prometeusz dla mnie wygląda bardzo ładnie.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
W takim razie,jeszcze bardziej mnie zaciekawiłeś :grin:
Ostrzegalem.

To wybuchowa mieszanka od kilku :mrgreen:
Mogę Ci podpowiedzieć,że szedłeś wtedy na inny film,a obejrzałeś właśnie ten :D
Stary! Ty byles chyba w jakims innym wymiarze albo rownoleglkej rzeczywistosci.
Psylocybina? DMT? Na ogol ludzie rozmawiaja po takich specyfikach z Bogiem, kosmitami, albo inna wszechobecna swiadomoscia, a nie ze mna, o jakims filmie. I'm flattered. :)



Bubcio u Ciebie Ghost in the Shell leci w 3d? U nas tylko w 2d .. chyba że coś na oczy mi padło..

Bubcio nie oszczędza alko :D:wink:

 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Tak Ciebie a powiedz jest różnica wg Ciebie w jakości obrazu i w dźwięku powiedzmy w pierwszych dwóch cz. w stosunku do 3-4 cz ? Nie mam na myśli Prometeusza bo tego też mam na BR i stosunkowo to nowy film.. np w SW jest różnica pomiędzy cz. I-III a IV-VI...
Każda część Obcego wygląda DIAMETRALNIE inaczej. Każda ma swój styl. Tobie pewnie najbardziej podejdzie dwójka.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj ogarnolem Resident Evil. Kolejny sredniak, nie lubie horrorow bo sie boje :p Ale bynajmniej kilka razy zmusil mnie do podskoku z pozycji siedzacej i krzyknieniu Kura..

Mozna smialo obejzec.


Normalny film Ghost in the Shell? Toz to profanacja. Taki swietny tytul a oni zepsuja go jakims glupim filmem - bo zapewne tak bedzie.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
LOlo obejrzyj najpierw :)

Jestem fanem Anime, na anime sie wychowalem a Ghost in The Shell to taka pozycja obowiazkowa. Wiec jak ktos probuje odgrzac kotleta z mysla ze zrobi chiciora.... na Death Note, Dragon Ball, juz sie spazyli teraz chca zepsoc Ghosta.

Ale oczywiscie obejze ten film, to pozycja obowiazkowa dla mnie.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Jestem fanem Anime, na anime sie wychowalem a Ghost in The Shell to taka pozycja obowiazkowa. Wiec jak ktos probuje odgrzac kotleta z mysla ze zrobi chiciora.... na Death Note, Dragon Ball, juz sie spazyli teraz chca zepsoc Ghosta.

Ale oczywiscie obejze ten film, to pozycja obowiazkowa dla mnie.


Takie fanzolenie.
A jak okaze sie, ze film jest klimatyczny i bedzie hiciorem, to co?
Ogladalem 10 minut, ktoremu nie brakowalo niczego, inaczej nawet bym o tym nie wspomnial.
Moze pozostale poltorej godziny, tez nie bedzie zle. Nikt nie gwarantuje zgodnosci z oryginalem i tego ze bedzie odpowiadac fanom gatunku, ktorzy z zalozenia odrzucaja taka ewentualnosc. Nie oznacza, ze musi to byc slaby film. Co najwyzej tylko lolek moze plakac, ze zamiast Margot Robbie jest Scarlet.
No dobra, moze nie tylko lolkowi ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Takie fanzolenie.
A jak okaze sie, ze film jest klimatyczny i bedzie hiciorem, to co?
Ogladalem 10 minut, ktoremu nie brakowalo niczego, inaczej nawet bym o tym nie wspomnial.
Moze pozostale poltorej godziny, tez nie bedzie zle. Nikt nie gwarantuje zgodnosci z oryginalem i tego ze bedzie odpowiadac fanom gatunku, ktorzy z zalozenia odrzucaja taka ewentualnosc. Nie oznacza, ze musi to byc slaby film. Co najwyzej tylko lolek moze plakac, ze zamiast Margot Robbie jest Scarlet.
No dobra, moze nie tylko lolkowi ;)

tak jak piszesz.. najgorzej maja właśnie Ci którzy do filmu podchodzą tak jak np jest w grze albo w animie, lub choćby w książce itp..

Ps potwierdzam Margot dla mnie byłaby lepsza :)
 
Do góry