Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
lolek126, opowiedz nam za czym to niby stali ci "piraci" w kolejce w tym Empiku?

A to ma znaczenie co kupował ?? Bo dla mnie nie ma.. dla mnie jest wstydem żeby Gość w tym wieku w sklepie takim jak Empik powiedział tego typu zdanie.. jakieś książki trzymał w ręku..

To tak jak na tym forum wchodzi się na temat z filmami "nasze kolekcje" i Gość dziwi się że ludzie kupują filmy i on tego nie jest w stanie zrozumieć.. I generalnie z tego wychodzi co napisał ze to.... bo kupują oryginalne filmy.. straszne rzeczy.. ktoś kupuje oryginalne filmy i muzykę .. trzeba ukarać nas..
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak sobie przeglądam co do tej pory wyszło w 2017r. i co może być warte obejrzenia... :wink:

giphy.gif

2_XXX_Ski.gif

nsspmLhlNT6x.gif

GET-OUT-3.gif

JOHN-WICK-CHAPTER-2-3-1.gif

T2-TRAINSPOTTING-OFFICIAL-TRAILER.gif

King-Kong-Gif-king-kong-40028799-480-270.gif

sleepless.gif

giphy.gif
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Wczoraj oglądałem resident evi the final chapter :) słaby :)

ten film Get Out jest w dostępny tylko w jakości kinowej hdcam :) muszę poczekać
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
No ja mialem tez jakosc kinowa. Tyle ze DCP.
Piramida.
Usnalem tylko 2-3 razy, ale tak sie cieplo zrobilo. ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj w końcu się zabrałem ( Assassin's Creed (2016) - IMDb ) i nawet lekko pozytywnie zaskoczyłem.Myślałem,że będzie gorzej :wink:
Pewnie po części dlatego,że nie porównywałem tego filmu do gry/serii,gdyż miałem z nią mało do czynienia (w ogóle,podobno to nie ekranizacja gry,a film nią inspirowany).
Sam temat całkiem ciekawy (Lolek,pewnie spodoba Ci się motyw z "własną wolą" :wink:),jednak scenariusz mógłby być lepiej napisany.
Fassbender za to pasował do roli.
Niektóre widoczki i ujęcia ciekawie się prezentujące np. te z "lotu ptaka",jednak nienaturalne przyspieszenia ruchu postaci,w wielu momentach bardzo słabe.
Krwi też mogłoby trochę więcej dorzucić,przynajmniej w odpowiednich scenach.
A/V średnie (BD) :wink:


Tez wczoraj zaliczylem, dla fana filmow akcji - ok. Warto obejzec ale nie jest to film wysokich lotow.
Powinni rozciagnac film conajmniej na 3 czesci podobnie jak w grze.

A tak cala swietna fabule skleili w 1.5h, chanstwo.

Uwazam ze jakby zrobili Assassina na podstawie wersji gry Brotherhood czyli w czasach medyceuszy, film bylby lepszy.

Brakuje LEONARDA DA VINCI, jego pomyslow i wynalazkow. Wplatane to razem byloby swietne.


Podsumowujac.
Bylem.przekonany ze ten film bedzie gniotem, ale okazal sie sredniakiem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Widzę że co raz więcej ludzi mile zaskoczonych że film jest średniakiem :)

Bubcio a Ty juz obejrzałeś Assassina?
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Widzę że co raz więcej ludzi mile zaskoczonych że film jest średniakiem :)

Bubcio a Ty juz obejrzałeś Assassina?

Lolek szczerze to lepiej zagrac w gre niz ogladac film. Mowa o Assassin Brotherhood. Gry z taka fabula, dbaloscia o szczegoly, klimat wloski, odwzorowanie budynki i zwiazana z nimi historia wplatana w gre. Zamiast grac to czytalem o kazdej bazylice, obrasie itp.

Swietna nauka historii....

Najlepsza gra ever.

Wystarczylo na jaj podstawie zrobic film....


Teraz zas beda nudy, jakos niebkojaze zadnego filmu akcji, ktory mialbym obejzec w najblizszym czasie. Dzisiaj moze peknie arrival i przelecz ocalonych i nudy. Brakujr jakiegos seriala dobrego a "sieczek marvela" nie zamiezam ogladac.
 

venomas200

New member
Bez reklam
Obejrzałem Underworld. I taki oto średni film , wiecej przegadany ten film. Jedyny plus Kate w obcisłym lateksie.
Brak świeżości widoczny od pierwszych minut.
Wczoraj włączyłem Assasina i oglądałem tak z godzinę potem musiałem i chciałem w sumie wyłączyć. Bzdurny film można było fajnie zrobić historie z gry to tu pojechali z czasami nowoczesnymi i skopali film po całości. Chyba że 2 godzina zatrze ten niekorzystny wizerunek. Fassenberg też jakoś nie zachwyca wręcz uważam że jak będzie grać takie rolę to za chwilę będzie drugim Nicolasem Cage czyli zagram w byle czym aby grać
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
Usnalem tylko 2-3 razy, ale tak sie cieplo zrobilo. ;)

To jak tylko 2-3 razy,czyli nie był taki zły :grin:

Teraz zas beda nudy, jakos niebkojaze zadnego filmu akcji, ktory mialbym obejzec w najblizszym czasie.

Ja to bym sobie obejrzał jakiś "męski akcyjniak" ale Jasiek i Boyka dopiero w maju na BD :wink:



[youtube]RNhgyEwgkAI[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry