Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
I. cz całkiem całkiem.. w tv mi całkiem spoko się oglądało ten film..

Całkiem,całkiem... ;-)

Resident Evil: Ostatni rozdzial (2016) - IMDb zaliczone z 3 podejściami :D
Ja piertrole, nie wiem co to było. Tego filmu nie da się normalnie oglądać. Dziwie się jak ludzie wytrzymywali w kinie bo tutaj przydały by się reklamy :D Klatki przeskakują z taką prędkością że ciężko wyłapać co się w danym momencie dzieje na ekranie i tak co najmniej przez 70% filmu.

Widziałem wczoraj urywek i nie wiem czy dam radę obejrzeć całość.
Ten montaż,to bez kitu MASAKRA !!! ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A jeszcze niektórym się podobał :) więc widać że o gustach nie powinno się rozmawiać :) ja zapewne poczekam aż będzie taniej.. przy premierze raczej nie kupię.. chyba że od kogoś samo 2d o ile będzie na dwóch dyskach wydanie..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Może tak być bo przecież na HBO czy w C+ będzie wcześniej niż zapewne udałoby się kupić za te powiedzmy 40-50 zeta.. chyba ze miałbym od razu komu odsprzedać.. :) jakby co..
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Spodziewałem się, że 4k zmiażdży FHD, ale jakoś jest na odwrót :) Jedynie obraz bardziej ostry.
Nie mam, bo po pierwszym seansie, nie jestem wiecej zainteresowany tym filmem, ani tez opiniami na temat jakosci jego wydan, wiec ich nie sledzilem Historia zna takie przypadki, ale akurat w tym konkretnym, kojarze jedynie zarzuty co do zrywania dzwieku.
Jakie masz wydanie filmu, sprzet i jak jest skonfigurowany, tzn czy jestes pewien ze dostajesz w TYM przypadku HDR, czy nie jest to przypadkiem sygnal SDR?
 
Ostatnia edycja:

dazdilly

Member
Komp mi nie ogarnia na to wygląda :)


Nie mam, bo po pierwszym seansie, nie jestem wiecej zainteresowany tym filmem, ani tez opiniami na temat jakosci jego wydan, wiec ich nie sledzilem Historia zna takie przypadki, ale akurat w tym konkretnym, kojarze jedynie zarzuty co do zrywania dzwieku.
Jakie masz wydanie filmu, sprzet i jak jest skonfigurowany, tzn czy jestes pewien ze dostajesz w TYM przypadku HDR, czy nie jest to przypadkiem sygnal SDR?
 
Do góry