Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Widzisz jak to jest .... nie można mieć wszystkiego... ale tak jak zawsze mówiłem wolę mieszkać w domu i mieć słaby net niż w bloku i mieć szybki net.. coś trzeba wybrać.. jak ze wszystkim w życiu..
A jak się wpienię to do Katamandu się przeniosę bo widać tam mają net na końcu świata.. :) a w RP kilka kilometrów od granicy Wawy się mieszka i net nie ma nic wspólnego z pendolino.. :)

Lolek. Chyba za duzo wiary pokladasz w to co przedstawia marvelowski blockbuster. ;)
Na pozytywna nute, wiedz iz Netflix teraz umozliwia sciagniecie i obejrzenie audycji offline, wiec niska predkosc czy niestabilosc lacza nie juz kluczowej roli. Moze warto abys przetestowal ten wariant. Miesiac gratis ! ;)
 
Ostatnia edycja:

enocyl

Banned
Widzisz jak to jest .... nie można mieć wszystkiego... ale tak jak zawsze mówiłem wolę mieszkać w domu i mieć słaby net niż w bloku i mieć szybki net.. coś trzeba wybrać.. jak ze wszystkim w życiu..
A jak się wpienię to do Katamandu się przeniosę bo widać tam mają net na końcu świata.. :) a w RP kilka kilometrów od granicy Wawy się mieszka i net nie ma nic wspólnego z pendolino.. :)

Piramida mówiłem.. ja sam się zastanawiam czy kupować od razu czy czekać na przecenę.. bo kupić na pewno kupię.. ze względu na sentyment i na Misię :)
Huehue, mieszkam w domu i mam 1 Gb/s za grosze ;) Oferta skierowana tylko do domów jednorodzinnych.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A grosze to ile ?? Na priv mi napisz .. A ta jedynka to i tak mało do Netflisia .. ja mam więcej w zasadzie dużo więcej jak ta przysłowiowa jedynka ale co z tego skoro to skacze.. i nie da się nic poważniejszego oglądać na takim łączu.. tyle że mam limit ale ja i tego nie wykorzystuje :) bo nie ściągam filmów..

Zapomniałem napisać przy mojej ocenie Doktorka S.. o mega ważnej rzeczy dla mnie :) że co jakiś czas przy pewnych scenach obraz jest na cały ekran :eek:k::eek:k::eek:k::eek:k:

Bubcio ja wiem że to różnie tam może być z tym netem.. :) ale mam Kolegę co jeździ dużo po świecie i po różnych "dziurach" i jak mówi to naprawdę jest zdziwiony gdzie ten internet czasem jest.. może nie ma szału ale daje się korzystać :)
Za to dostaje co jakiś czas od niego filmy nagrane w 4k z tych jego podróży i całkiem fajnie się to ogląda..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Było już o tym ale oglądałeś jak to jest pod względem jakości dźwięku? Czy masz na myśli fakt, że wyautowali atmos,, ale to tez nie dystrybutor nasz tylko Ci na górze. Przynajmniej tak było w przypadku Doktora S z DTS HD MA na DTS HD HR i nasz dystrybutor nie miał na to wpływu ale dźwiękowo film naprawdę daje na spokojnie radę.. więc może i w tym wypadku będzie ok.. trzeba obejrzeć. Chyba że w przypadku Przełęczy było inaczej ale to bardzo małe jest prawdopodobieństwo bo my zamawiamy to odgórnie i na nasz region jest taka kopia jaka jest i Nasi nie mają na to wpływu.. Np w przypadku Doktora S nie tylko u nas była informacja, że ma być w DTS HD MA, a na bodajże 2 tygodnie przed premierą okazało się że na nasz region będzie obcinka..
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
A grosze to ile ?? Na priv mi napisz .. A ta jedynka to i tak mało do Netflisia .. ja mam więcej w zasadzie dużo więcej jak ta przysłowiowa jedynka ale co z tego skoro to skacze.. i nie da się nic poważniejszego oglądać na takim łączu.. tyle że mam limit ale ja i tego nie wykorzystuje :) bo nie ściągam filmów..

Zapomniałem napisać przy mojej ocenie Doktorka S.. o mega ważnej rzeczy dla mnie :) że co jakiś czas przy pewnych scenach obraz jest na cały ekran :eek:k::eek:k::eek:k::eek:k:

Bubcio ja wiem że to różnie tam może być z tym netem.. :) ale mam Kolegę co jeździ dużo po świecie i po różnych "dziurach" i jak mówi to naprawdę jest zdziwiony gdzie ten internet czasem jest.. może nie ma szału ale daje się korzystać :)
Za to dostaje co jakiś czas od niego filmy nagrane w 4k z tych jego podróży i całkiem fajnie się to ogląda..
Ja też bardzo chciał by wiedzieć co to za oferta dla domów. Niby mieszkam w centrum Europy, w stolicę kraju, a internet mam gorszy niż w Burkina-faso. LOLEK,,1GB to mało na NETSHIT,?!! Żartujesz chyba.
Nu. A potem dziwią się, że ludzi w zagranicznych sklepach filmy kupują.
 

pantomima

Banned
No proste , ze ogladasz ;)

Tabu to serial produkcji hbo ? Jesli tak, to zakladam ze bedzie calkiem calkiem .
Nie przypominam sobie slabego serialu spod znaku hbo , no poza tym jednym ostatnim - z Hopkinsem. Juz nawet zapomnialem tytulu, taka cienizna byla .

Byl ktos moze w Imax na Kongu ?
W niedziele wybieram sie do lubelskiego CinemaCity .
Bilecik 3 dyszki , a jaka cena w Imax ?
Pytam z czystej ciekawosci ;)
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
No proste , ze ogladasz ;)

Tabu to serial produkcji hbo ? Jesli tak, to zakladam ze bedzie calkiem calkiem .
Nie przypominam sobie slabego serialu spod znaku hbo , no poza tym jednym ostatnim - z Hopkinsem. Juz nawet zapomnialem tytulu, taka cienizna byla .

Byl ktos moze w Imax na Kongu ?
W niedziele wybieram sie do lubelskiego CinemaCity .
Bilecik 3 dyszki , a jaka cena w Imax ?
Pytam z czystej ciekawosci ;)
"Tabu", tez nie zachwyca. Mi nie spodobał się. Nudny trochę.
Ale jak mówią: jedne lubią kiszone ogórki, inne córkę stolarza.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lolek pisał "Tabu", a ja pomyślałem o tym z Małaszyńskim z Tvn'u.
Nie wiem dlaczego, ale mylą mi się te seriale.
Tabu nie widziałem, nie oceniam. A tego drugiego nawet nie kometuje ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
A grosze to ile ?? Na priv mi napisz .. A ta jedynka to i tak mało

Lolek
Chyba źle zrozumiałeś wpis kolegi. Jego net jeżeli tylko ma to gwarantowane 1gb pozwoliłby Ci buforować kilka filmów w 4k na netfliksie na raz:)

Ze Strange'a najfajniejsze sceny to ucieczka w mieście, zaginanie, obracanie budynków i następna scena to Strange cofający czas na końcu filmu.
 

raf7705

Banned
Lolek, 1Gb czy jeden 1GBit to jest kosmiczna prędkość. Ty masz może 1Mbit/sek lub 1Mega bajt/sek. To wtedy jest za mało.

Ps

Gdzie ta wiedźma?
 
Do góry