Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Henry.
No! Wygrales skarpetki z widokiem na Morze Alborańskie
W niebieskim zdecydowanie ladniej wyglada. Czemu takich w PRL nie robili?
A moze robili tylko ja nie widzialem, albo nie pamietam.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
W tej scenerii i kolorze pięknie wyglądał.

A w takim kolorze pewnie by się znalazł, swego czasu dużo osób malowało je na własną rękę, z mniejszym lub większym powodzeniem.
Pamiętam, że mój wujek miał jedynego w swoim rodzaju w kolorze "groszkowym" ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Juz sobie wygooglalem
Mialem na mysli czasy przed latami 90. Wtedy krolowaly glownie smutne beże. Pamietam, tez taki kolor w katalogu Fiata z lat 70 albo bardzo wczesnych lat 80 Natomiast nie przypominam go sobie z ulic. ale moze dlatego, ze od lat 90 maluch juz przestal istniec dla mnie jako samochod i stal sie niewidzialnym w tlumie prawdziwych zachodnich i japonskich aut.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Firestorm7
Pamietam, ze wklejalem takie info ok roku temu ;)
Pewnie tak. Nie śledzę wątku. Dlatego zaznaczyłem, że info z przed roku. No to, w ramach przypomnienia. ;) Chodzi tylko o sam fakt, że ciężko będzie, jeśli w ogóle cokolwiek będzie. ;)

BTW. Szczerze, to nie rozumiem tej różnorodności zabezpieczeń. Po co tak się „babrać”. W dobie Cinavii? Wrzucić ją w każdą ścieżkę audio i po zawodach. Bez roztrząsania tematu. Ale mi to rybka. ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nie w tym watku i nawet nie na tym forum. :)
Przypomnienie zbedne,, bo temat sledzony na biezaco., a moj tekst byl raczej poboznym zyczeniem, niz zapowiedzia przelomu.
Dorychcas nie bylo klopotu z muxowaniem dowolnych strumieni a/v/graph i aplikacja filtrow korygujacych wady obrazu w czesie rzeczywistym Nic dziwnego, ze zaawansowani userzy clwyczekuja wejscia nowego formatu do domeny PC.
Nic tak nie przyspieszyloby tego jak crack. Niczym wygrana glownej nagrody w lotto, przyspieszylaby spelnienie pewnych zalozonch osobistych celow.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Aaaa, chyba, że tak. :)
No cóż. Do tej pory było łatwo, bo rozkminiono AACS v.1.0. Teraz, jest v.2.0. I to położyło wszystkich. Na razie. ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Widzialem.
Pewnie HDR zrobi roznice. Jak w przypadku The Bourne Legacy.
Jakos nie slinie aie na wieksze rozdzielczosci i detalicznosc, bo pewnie zanim zaczniemy dostawac regularnie prawdziwe realizacje filmowe 4k, zdaze juz oslepnac. No ale nowa Optome UHD60 albo jej klony, chetnie potestuje, jesli tylko jej niska cena sie potwierdzi.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Widzę,że już czeka miejsce ;) :
Heat 4K Blu-ray

Co do remastera o którym wczoraj wspominałem,to są plusy i minusy.
Tu np. w najnowszym wydaniu widać mniej detali na ziemi,niż w wersji JP ;) :
https://www.caps-a-holic.com/c.php?go=1&a=0&d1=9781&d2=9769&s1=94891&s2=94776&i=5&l=1

(3 wersje do porównań - https://www.caps-a-holic.com/c_list.php?d1=9781&c=3937)

A ja mam kolego:
Disc Title: Arrival.2016.1080p.BluRay.AVC.DTS-HD.MA.7.1-FGT
Disc Size: 46,672,803,212 bytes
Protection: AACS

Już niedługo Passengers się również pojawi.

Dzisiaj obejrzałem 1 odcinek Vikingów obecnego sezonu i dźwięk DD+.
Nie wiem o co chodzi z tymi Vikingami bo nudzą mnie już, ale mam jakieś wewnętrzne parcie na oglądanie kolejnych odcinków.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A ja mam kolego:
Disc Title: Arrival.2016.1080p.BluRay.AVC.DTS-HD.MA.7.1-FGT
Disc Size: 46,672,803,212 bytes
Protection: AACS

Starocie :D

Nowa Lara Croft zaczyna śmigać ;) :
3CE67EAC00000578-0-image-a-43_1486394685140.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaliczyłem sezon "Serii Niefortunnych Zdarzeń".
Burton się chowa, świetna realizacja. Polecam obczaić przynajmniej pierwszy odcinek, dużo mówi o formie z jaką będziemy mieli do czynienia, co nie zmienia faktu, że serial raczej dla dzieciaków, ale przy okazji warto zerknąć. Zupełnie coś innego.

Zabrałem się przy okazji za "Santa Clarita Diet" z Drew Barrymore, ale ona tu jest tylko wabikiem, robotę odstawia Timothy Olyphant, zresztą reszta też daje radę.
Te seriale na Netflixie są zupełnie pojechane, a ten już wyjątkowo.
Świetnie się ogląda, ale nie polecam oglądać podczas jedzenia.
Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja w dalszych odcinkach, jak na razie jest świetnie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida do "Andżeliny " daleko jej - w wyglądzie L. C.. ale to moje zdanie..dla mnie nie ma Ona warunków fizycznych do takiej roli..
 
Ostatnia edycja:
Do góry