Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Pakolo

Active member
Bez reklam
lolek
Słyszałem od znajomych, że ten film to porażka, a sam się trochę na niego napaliłem.

Oglądałem wczoraj Słaba Płeć w C+ i oczywiście nie mogło zabraknąć Adamczyka, wszędzie te same mordy w tych polskich filmach.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek,a na "Wielki Mur" się wybierasz,czy nie ryzykujesz ? ;-)



Myślę że na BR kupię, bo mój znajomy zapewne kupi wydanie 2d/3d - 2d odsprzeda jak zwykle w dobrej cenie.. :)

3d powoli będę się wyałtowywał..( i nawet nie chodzi o kasę, a o zasadę - nie dam zarabiać innym za to że firmy robiące tv lecą sobie z luźmi w...) nie licząc tych które jeszcze chce mieć w 3d na chwilę obecną jak np Doktorka, czy zwierzaki..

Ciekawy jestem jak zagra Sony z np Underworldem najnowszym bo to ich film jest -jak wyda tylko w jednej formie czyli 2d/3d bez możliwości wyboru to wiadomo o co chodzi .. :) z resztą to samo będzie z Resident Evil.. spajderciak najnowszy to też chyba ich dzieło..
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Sory lolek ale ciagle bladzisz. Telewizory z 2017r nie maja 3D,
ale projektory maja. 4k UHD BD playery tez odgrywaja BD 3D. Wiec jakie wyaltowanie?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale u wielu projektor nie wchodzi w grę.. więc jak ktoś liczy na tv z 3d to raczej już może zapomnieć.. chyba ze wróci... ja mam zamiar tv zmienić gdzieś około 2019 lub w trakcie (bo wtedy kończy się gwarancja) ... wszystko może się zdarzyć.. ale nawet jeśli w jednym roku wrócą do 3d a później znowu oleją.... to tak jak mój kumpel zadzwonił do SC i zapytał się co zrobią jeśli jemu tv się rozwali a kupił tv dla 3d dał 14 tys. za 65 cali.. gdyby nie 3d kupiłby model niższy o wiele tańszy.. i mówili mu że raczej Sony nie zrezygnuje..odpowiedzieli mu że nie przewidzieli tego... to może teraz zróbmy myk kto kupił w tamtym roku dla 3d to tym ludziom niech oddają jakąś część kasy.. w końcu wprowadzali ludzi w jakimś znaczeniu w błąd..
Oczywiście można projektor ale nie każdy ma możliwości i kasę bo oprócz projektora i tak ludzie chcą mieć tv .. już nie wspomnę że dla każdego co innego jest ile wyda się na taki projektor żeby spełniał oczekiwania w konkretnych warunkach .. jakoś np w samochodach choćby taki ABS w każdym nowym samochodzie, a nie od samochodu za minimum 100 tys. a 3d nie może być nawet w wysokich modelach i już nie wspomnę, że okulary ludzie musieli sami sobie kupić, a ceny nowych modeli które wejdą za ubiegłoroczne będą pewnie takie same.. pomimo że zabrali 3d.
Pracownik takiego SC rozumie ludzi bo to nie jedyny tel. był w tej sprawie ale to jest tylko pracownik dużego molocha.. tylko to nie zmienia faktu że Kolega za 2-3 lata jak mu się rozwali tv jest w ... bo nie będzie miał możliwości żeby mu wymienili na taki tv.

Loreas a 3d to nie jest powiązane z filmem ??? Bo dla mnie to od kilku lat 3d to temat z filmem.. a właściwie kiedy w IMAX zobaczyłem Avatara..
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Lolek, mój tato kupił philipsa za ponad 5tys. model 4k itd, jak się okazało nie ma kodeka hevc i nie może oglądać nic 4k z netu... Jakoś kasy nikt sie nie kwapi żeby oddać, bo został nabity w butelke. Kupuje tv a za miesiąc info że nie będzie wsparcia dla tego modelu.. a 4k może sobie wsadzić w buty
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Lolek.
Jest jak jest. Po to mamy rozumy by ich uzywac. Kup sobie 75- 78"tv z 2016r z 3d i masz z basi na 5 lat. Padnie, to Ci zwroca kase, bo pewnie matrycy wymienic sie nie da. Z ABS-u korzysta kazdy, z 3d w tv statystycznie prawie nikt.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek, mój tato kupił philipsa za ponad 5tys. model 4k itd, jak się okazało nie ma kodeka hevc i nie może oglądać nic 4k z netu... Jakoś kasy nikt sie nie kwapi żeby oddać, bo został nabity w butelke. Kupuje tv a za miesiąc info że nie będzie wsparcia dla tego modelu.. a 4k może sobie wsadzić w buty

Jedno słowo tylko należy napisać Kolego DZIADOSTWO !!!!
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,o tym że 3D będzie wycofywane z telewizorów,mówi się już od dłuższego czasu...
Wolałbyś,aby wycofali je za 10 lat,w tym czasie zbierać jeszcze większą kolekcję flmów 3D,których później nie miałbyś na czym odtworzyć ? :wink:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I tak źle i tak nie dobrze.. dla mnie osobiście powinno być tak że 3d powinno być w wysokich modelach, bo tacy ludzie, którzy decydują się to albo ich stać na zakup droższego tv albo są w stanie uciułać na to żeby mieć wyższy model, a wraz z nim 3d..

W tym roku już będzie mniej filmów nagranych w 3d.. najciekawszy jestem Sony co zrobi ze swoimi filmami.. ale jak zrobią taki myk że wyjdzie jedna wersja bez możliwości wyboru miedzy 2d a 2d/3d to napiszę maila do rzecznika Sony.. gucio z tego będzie ale swoje napisze..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Spokojnie, spokojnie 3D w TV wróci, aktualnie trendy się zmieniają i coraz więcej ludzi kupuje większe przekątne, a wiadomo że im więcej cali tym lepszy efekt. Samsung już nie raz coś zabierał ze swoich produktów by później to dodać, ot marketing.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek,jeśli chodzi o wydania 3D od Sony Pictures,to na stronie Blu-ray.com,widnieją takie (póki co ?) tylko w Combo Packach z 4K :
Billy Lynn's Long Halftime Walk 4K + 3D Blu-ray
Passengers 4K + 3D Blu-ray
Underworld: Blood Wars 4K + 3D Blu-ray

To teraz do 4k będą dodawać 3d :)


Co do Pasażerów to tam i 3d nie pomoże ,...
a pamiętasz ten film - jakiś jeszcze inny trailer znalazłem - ciekawy jestem jak im to wyjdzie patrząc że ich budżet szału nie robi.. a efekty całkiem spoko do tego na ile mieli kasy..
https://www.youtube.com/watch?v=LHoxuW01heg
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Jak ja nie lubie poniedzialkow.
Poszedlem na Splita i przekimalem praktycznie caly film. Obudzilem sie na koncu, a tam B.Willis, zajawke z Unbreakable wkreca.
 
Do góry