Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

pantomima

Banned
No wlasnie - bardzo dobre pytanie .
Obsada w takim filmie ? haha
Dajcie spokoj .
Wyszla by katastrofa , i nawet kapitan wrona by tego lotu nie uratowal .
 

pantomima

Banned
Sorry Rccoon , ale widziales zmarlego juz kardiologa w akcji ?, ze smialo mozesz powiedziec o bezblednym przeobrazeniu sie Kota w ta postac ...

Poza tym,sa to dwie tak rozne kreacje od siebie , ze nawet na sile nie mozna zestawiac ich razem.
Podales dziwny przyklad do porownan- zero jakichkolwiek analogi .
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Nie neguje bo zadnych nie wymieniles ;) . "Przeobrazil sie w Relige" - to nie argument a tylko Twoja sybiektywna opinia , w jakim stopniu mu sie to udalo .

Dwa rozne watki filmowe , dwie rozne historie, dwoch roznych bohaterow ktorych nie laczy nic , zadnego mianownika tu nie ma na polu gry aktorskiej ,na ktorym mozna by bylo bazowac i oceniac poziom zaangazowania jakie wlozyli chcac odegrac jak najlepiej postaci w ktore przyszlo im sie wcielic ,wiec jak tu porownywac ktory z nich swa gra zasluzyl sobie bardziej na Oscara ;)
 

pantomima

Banned
Moze i zagral genialnie ale czy na miare wyroznienia jakim jest Oscar ...
Sorry , ze dopisuje ale stukam z tela i juz mi sie nie chcialo edytowac ;)
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
A ja dziś BFG odpaliłem i po godz przerwałem seans. Film jako tako idzie oglądać a przerwałem bo późno się robiło i szkodniki to spania zagnac musiałem. Im się film bardzo podobał.
Ja z chęcią też go dokończę
 

pantomima

Banned
Od tych skrutow to zwariowac mozna .BFG ? - bankowy fundusz gwarancyjny :p
Dopiero po wspisanu go w google, ogarnalem ze masz na mysli : Bardzo Fajnego Giganta ;)
 
Do góry