Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Odnośnie nowych SW to piszmy w oddzielnym temacie - założyłem specjalnie żeby tylko tam pisać i mam nadzieję ze będziemy tam pisać tylko o filmie a nie o jedzeniu ryżu :) Ja idę do kina jak przyjadę z nart - także wtedy napisze co i jak ale może ktoś wcześniej będzie...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Morgan Freeman ? A znam :D
Poważnie,to nie widziałem,jednak ocena i kilka opinii,mało zachęcają mnie do obejrzenia.
Również Henio jakiś czas temu,średnio wypowiadał się o tym filmie.
A Ty widziałeś ? Podobał się ? ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widziałem Morgan, fajny plener i okolica.
Sam film bez rewelacji, ale seansu nie żałuje.
Ot z cyklu, obejrzeć - zapomnieć.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Sully (2016) - IMDb obejrzany.
Z pewnością,jest to dla mnie jeden z niewielu dobrych "przyziemniejszych" filmów z 2016r. ,które oglądałem na BD.
Tomek również dał radę i ogólnie pasował do tej roli.
Także,mogę stuknąć znaczek rekomendacyjny :mrgreen:
stock-illustration-71934127-egypt-vector-logo-design-template-shabby-stamp-or-pyramid-sphinx.jpg




Zabrałem się również za Ostatni pociąg (2016) - IMDb ale odpuściłem,bo tylko mnie śmieszyły te wyginające się zombiaki robiące zabawne miny :D
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Sully (2016) - IMDb obejrzany.
Z pewnością,jest to dla mnie jeden z niewielu dobrych "przyziemniejszych" filmów z 2016r. ,które oglądałem na BD.
Tomek również dał radę i ogólnie pasował do tej roli.
Także,mogę stuknąć znaczek rekomendacyjny :mrgreen:
stock-illustration-71934127-egypt-vector-logo-design-template-shabby-stamp-or-pyramid-sphinx.jpg




Zabrałem się również za Ostatni pociąg (2016) - IMDb ale odpuściłem,bo tylko mnie śmieszyły te wyginające się zombiaki robiące zabawne miny :D
Czekam z chęcią na Sully. U mhie są 3 filmu ocenione 10/10 i to są z Hanksem ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Zaliczone Z for Zachariah z Margot Robbie
Z jak Zachariasz (2015) - Filmweb

Film do oglądnięcia z partnerką, typowy zamulacz. Margot bez odpowiedniego makijażu nie robi szału. Film można oglądnąć bez włączania kina domowego:D

Następnie poszedł Conjuring 2.
Świetny dźwięk, sub fajnie pracuje, są momenty że można podskoczyć. Tutaj pewnie głośniki atmosowe w kilku scenach fajnie pracują:D

Suicide Squad
Film dno, 3d dno.
 
Do góry